NerdWallet: 5 چیزهایی که شما برای شما آرزو می دانستم که قبل از شما بازنشسته

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NerdWallet.

بسیاری از بازنشستگان در حسرت صرفه جویی بیشتر. یک 2018 مطالعه توسط Transamerica مرکز برای بازنشستگی مطالعات نشان 73% آرزو می کنم آنها می خواهم کنار قرار دادن پول بیشتر در یک پایه منسجم و نیم احساس آنها را صبر بیش از حد طولانی برای گرفتن جدی در مورد بازنشستگی صرفه جویی در.

اما بازنشستگی است در مورد بیش از تعادل در خود 401(k). حتی مردم با ملاحظه لانه تخم می خواهید آنها را به کار گرفته جنبه های خاصی از بازنشستگی متفاوت است.

امید به یادگیری از اشتباهات دیگران, من خواسته مشاوران با انجمن برنامه ریزی مالی و اتحاد جامع برنامه ریزان برای به اشتراک گذاشتن مشتریان خود را بزرگترین حسرت در مورد بازنشستگی. سی و یک مشاور پاسخ, و پاسخ های خود را نشان داد برخی از تم های مشترک. در میان آنها:

“من آرزو می کنم ما تا به حال سفر کرده بیشتر در حالی که ما می توانیم”

همه بیش از حد اغلب مسائل مربوط به سلامت از خط خارج شدن مردم از سفر برنامه می گوید: برنامه ریز مالی خبره Serina Shyu از آتلانتا. آنها نمی توانید در اطراف به در نظر گرفتن که رویای سفر و یا برای دیدن به عنوان بسیاری از نقاط به عنوان آنها می خواهم امیدوار بود. حتی homebodies حسرت از دست رفته شانس برای دیدن عزیزان.

“یکی دیگر از نسخه ای است که در آن به موضوع سلامت نیست [بازنشسته است]. “من آرزو می کنم ما رفته بود به دیدن so-and-so” می گوید: “CFP Daniel B. Moisand ملبورن فلوریدا. “گاهی اوقات ما صبر کنید تا دوباره به هم متصل با دوستان و یا خانواده و فرد می میرد و یا دچار سکته مغزی یا زوال عقل است.”

برنامه ریزان مالی می تواند کمک به مردم به وضوح در مورد چه مقدار پول آنها با خیال راحت می توانید صرف در بازنشستگی. CFP لیندا Y. Leitz از کلرادو اسپرینگز کلرادو می گوید او شده است قادر به اطمینان چندین مشتریان به طوری که آنها می توانید شروع کنید در سطل لیست.

“از آنجا که سن و یا تا به حال نگرانی های بهداشتی و یا فقط لذت بردن از بودن دور از خانه به اندازه همه آنها واقعا خوشحالم که آنها در سفر” Leitz می گوید. “آنها از ذهن نیست پشت برش در سال های بعد به دلیل آنها انجام داده بود چیزهایی که برای آنها مهم در اوایل بازنشستگی در حالی که آنها می تواند لذت بردن از آنها.”

“من آرزو می کنم من می خواهم به حال چیزی برای بازنشسته’

مردم می تواند بسیار خسته از کار و یا بیمار خود را به کار خاص که آنها بازنشسته در اولین فرصت و بدون تفکر از طریق آنها چگونه وقت خود را صرف. بسیاری از مبارزه به جای ساختار و معنی و هدف کار خود را ارائه شده است.

همچنین در MarketWatch: بازنشسته هشدار: تاریخ نشان می دهد ما گذشته برای بازار خرس

“آنها به عقب نگاه پنج یا شش سال پس از آنها بازنشسته برای تحقق بخشیدن به زمان پرواز و آنها باید هر چیزی را انجام نداده می گوید:” CFP Jonathan P. Bednar Knoxville, Tennessee.

CFP جنیفر وبر دریاچه موفقیت, نیویورک, مشاوره مشتریان خود را به فکر کردن در مورد “چگونه به صرف روز خود را با معنی.” که می تواند به معنای یک شغل پاره وقت مشاوره گیگابایت, داوطلب و یا صرف زمان بیشتری را با دوستان و خانواده او می گوید:.

“من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر دوستان

چیز دیگری کار را فراهم می کند: اجتماعی تماس بگیرید. مردم اغلب درک نمی کنند چقدر تعامل اجتماعی محل کار خود را فراهم می کند و می گوید CFP پتی B. سیاه از Birmingham Alabama. سیاه و سفید توصیه می کند گروه های داوطلب و باشگاه و کلاس ها به عنوان منابع بالقوه دوستان جدید.

“مردم ممکن است احساس “خارج از حلقه’ در بازنشستگی سیاه و سفید” می گوید. “در آن طول می کشد زمان و تلاش برای پیدا کردن یک قبیله جدید.”

“من آرزو می کنم که ما تا به حال خریداری است که خانه’

CFP Kevin M. اوبراین از Northborough, ماساچوست می گوید: برخی از مشتریان خود را’ بازنشستگی خرید خانه باعث جدی پشیمانی خریدار. مشتریان تا به حال صرف زمان کافی در جامعه قبل از خرید و در حال حاضر مایل به آنها زندگی جای دیگری است.

هزینه و استرس از خانه است که معمولا قابل توجه است. اگر چه در حال حرکت ممکن است حق انتخاب هیچ کس نباید خرید یک خانه بازنشستگی در شتاب اوبراین می گوید.

نگاه کنید به: شماره 1 چیزی که مردم با پس انداز حساب امساک کردن در آن شما به احتمال زیاد نمی

“بازنشستگان باید اجاره در مناطق آنها علاقه مند در بازنشستگی به قبل از ساخت یک خرید بزرگ” اوبراین می گوید.

“من آرزو می کنم ما می خواهم به صحبت در مورد انتظارات ما برای بازنشستگی’

آن را غیر معمول نیست برای زن و شوهر به طور چشمگیری دیدگاه های مختلف از بازنشستگی. اوبراین توصیه کرده است که در آن یک زوج همسر هیجان زده شد به grandkids’ ارائه دهنده مراقبت از کودکان در حالی که دیگر مدت زمان طولانی تر به سفر و بیشتر خود به خودی.

“آنها نمی تواند فقط و رفتن چون آنها متکی به تماشای نوه” اوبراین می گوید.

انتظارات مختلف می تواند باعث جدی پارگی در روابط و آنها ممکن است در میان این دلایل که چرا نرخ طلاق برای افراد 55 ساله و مسن تر باید بیش از دو برابر از سال 1990 حتی به عنوان به طور کلی نرخ طلاق فروکش سیاه می گوید.

سیاه و سفید خواستار همسران به بحث در مورد چگونه آنها را به صرف زمان خود از جمله چگونگی تقسیم کارهای خانه ممکن است تغییر کند و حتی این که آیا آنها باید با هم ناهار هر روز. به عنوان با بسیاری از جنبه های دیگر از ازدواج تمایل به صحبت از طریق اختلافات و پیدا کردن سازش ضروری است, او می گوید.

“بازنشستگی عمده زندگی, انتقال, و شما باید به بیمار با خودتان و همسرتان سیاه و سفید” می گوید.

بیشتر از NerdWallet:

لیز وستون است که یک نویسنده در NerdWallet. ایمیل: [email protected] توییتر: @lizweston.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de