نیل یانگ می گوید که او تغییر ذهن خود را در مورد تحت پیگرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: "من به دنبال آن دوباره'

چارلز Trepany ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:46 PM EDT Jul 27, 2020نیل یانگ می گوید: او با توجه به اقدا

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

نیل یانگ می گوید: او با توجه به اقدام قانونی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پخش موسیقی خود را در حوادث.

جوان شده سال قبل خود را در مورد مخالفت و تهمت استفاده از آهنگ های خود را, اما او قبلا نوشته شده است که او هیچ حقوقی رجوع به او را متوقف کند. در حال حاضر نوازنده می گوید او "اندیشند."

"من در حال تغییر ذهن من در مورد تحت پیگرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" جوان آنلاین نوشت: دوشنبه ، "من به دنبال به آن را دوباره. وجود سابقه طولانی در نظر بگیرید و من در اصل در نظر گرفته شود این تصمیم به دنبال."

جوان پیشنهاد تغییر خود را از قلب توسط الهام گرفته شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار ماموران فدرال برای جلوگیری از ناآرامی های مدنی پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس است.

در پست خود جوان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "دستور اراذل و اوباش در, یکنواخت بر روی خیابان های ما" و تصویری از ماموران فدرال با استفاده از زور علیه یک مرد در پرتلند سنگ. در مصاحبه ای می گوید: او یک نظامی کهنه.

"مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ احترامی برای ما نظامی" جوان نوشت. "آنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد در خیابان های امریکا در برابر قانون مطیع شهروندان برای سیاسی بازی هماهنگ توسط رئیس جمهور به چالش کشیده."

وی در ادامه با توصیف افسران به عنوان "اراذل و اوباش با هیچ شناسه تیراندازی آمریکایی ها در خیابان."

"آنها ما نیست, پلیس," او نوشت. "پلیس ما باید دستگیری این ندیده اراذل و اوباش برای شکستن قوانین ما. آنها باید صفر د-تشدید آموزش باید برای این کار آنها نادرست بنابراین آنها کاملا بی حد و حصر وجود داشته باشد."

نیل جوان است و نه "ok' با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از موسیقی خود را در کوه راشمور رویداد

جوان همچنین با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

"هنگامی که ایالات متحده برای کمک خواسته با Covid 19, رئیس جمهور, را نمی دهد, آن را," او نوشت. "او گفت که او مسئول است. وقتی گفتند نمی آورد نظامی به خیابان های ما — ما لازم نیست که او آن را به هر حال برای خود دلایل سیاسی — و نه برای آمریکا. این سرکش رئیس جمهور ایجاد شده است بسیار بدتر مشکل با قاتل در خیابان ارتش از لباس شخصی نفرت است."

به عنوان یک نتیجه از این اقدامات جوان می گوید که او ممکن است شکایت از رئیس جمهور.

"تصور کنید آنچه در آن احساس می کند مانند به گوش 'راک' در جهان آزاد " پس از این رئیس جمهور صحبت می کند مانند آن است که او theme song," او نوشت. "من آن را نوشتن نیست که."

در جولای 3, تهمت صحبت می کرد در کوه راشمور در داکوتای جنوبی که در آن او را محکوم کرد کسانی که حمله به بناهای تاریخی در سراسر کشور و اعلام کرد او را به امضای یک فرمان اجرایی به منظور ایجاد یک "باغ ملی آمریکا قهرمان هستند."

در ظاهر خود را رئیس جمهور برگزار جوان ها به جمعیت.

"این خوب است با من" جوان در توییتر نوشت ، "من ایستاده در همبستگی با لاکوتا سو و این خوب است با من."

در اوایل این سال متولد کانادا هنرمند اعلام کرد که او یک شهروند ایالات متحده پس از قبلا نشان داد که 2020 انتخابات چیزی است که او را تشویق به انجام این کار.

او گفت: او می خواست به "رای وجدان من در Donald J. Trump و همکار آمریکایی نامزد" چرا که "ما باید یک آب و هوا اورژانس و دولت ها اقدام نمی کند."

"من هنوز هم از کانادا ، هیچ چیز وجود دارد که می توانید که دور از من," او گفت: لس آنجلس تایمز در ماه اکتبر. "اما من زندگی می کنند در اینجا من پرداخت مالیات را در اینجا; من خانواده است همه چیز در اینجا – همه آنها آمریکایی, بنابراین من می خواهم به ثبت نام نظر من است."

نیل یانگ می گوید: رئیس جمهور تهمت است 'یک ننگ برای کشور من" در داغدار نامه

مدت کوتاهی پس از تبدیل شدن به یک شهروند جوان به قلم یک داغدار باز نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن. افتتاح خط: "شما یک ننگ برای کشور است."

در نامه Rock and Roll Hall of Famer انتقاد رئیس جمهور در تغییر آب و هوا.

"خود را بی فکر نابودی ما مشترک منابع طبیعی, محیط زیست ما و روابط ما با دوستان در سراسر جهان است نابخشودنی" جوان نوشت. "سیاست های خود را تصمیم گیری و کوتاه مدت فکر ادامه به تشدید بحران آب و هوا."

کانادا کرنش نیل جوان است که رسما تابعیت ایالات متحده: "من افتخار می کنم به یک Canarican'

کمک: راشا علیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن