نیاز به دانستن: برای زنده ماندن بعد از چند ماه شما فقط نیاز به دو دارایی می گوید این پول مدیر

داده های پیش رو می تواند نشان می دهد یکی دیگر از 3 میلیون آمریکایی زمینه برای رفع بیکاری.

و بازار ممکن است کمی کمتر انعطاف پذیری به اخبار بد از حد معمول پس از رئیس فدرال جروم پاول قرار دادن یک پین در امیدوار است که اقتصاد جهانی می تواند دوباره بجای اول برگشتن به سرعت از این بیماری همه گیر. و هشدار از سرمایه گذاران بزرگ بیش از حد گران سهام شده اند فراوان است.

ما تماس بگیرید و از روز می آید از یک مدیر پول که توصیه به نگه داشتن چیزهای ساده برای سرعت در حال حاضر که او با معامله فقط دو ابزار است.

“ما ارائه می دهیم بسیار ساده و در مقیاس استراتژی است که شامل S&P 500 ETFs جاسوسی, -1.76% و” بودن در یک یا دیگر Thomas H. Kee جونیور رئیس جمهور و رئیس اجرایی از سهام معامله گران روزانه و مدیر نمونه کارها در سهام منطق گفت MarketWatch در مصاحبه.

Kee استدلال می کند که پیچیده و دست و پا گیر نمونه کارها مانند برخی از آنهایی که محبوب تر با 20 یا 30 سهام به پیگیری آن را دشوار می سازد برای مدیریت ریسک در موقع.

“سهولت استفاده از ساده نمونه کارها به طوری که آن را فقط آهنگ های بازار و یا می رود به پول نقد اجازه می دهد تا آن را برای محافظت از خود را به سرعت و ضروری است که بازار در شرایط مانند آنها امروز” Kee گفت: با اشاره به روز شنبه هنگامی که یک بازار بزرگ رها کردن او را دیدم در ابتدا حرکت به پول نقد اما بعد سوئیچ برای خرید S&P 500 با توجه به عمق آن سقوط.

گر معتقد است ما در سه فاز “بیشتر افسردگی دوران” با آمدن هنگامی که سهام اصلی و خیابان سقوط کرد در ماه مارس است. “مرحله دوم زمانی است که بازار سهام است که قطع ارتباط با خیابان اصلی و این چیزی است که ما در حال حاضر,” او گفت:.

این دوره که او انتظار دارد به آخرین ماه شامل یک موج از “پول” آینده از بانک مرکزی محرک که به بازار افزایش است و حتی اگر وجود دارد “سریع و خشن کاهش” در طول راه. در این مرحله سرمایه گذاران نیاز به “اقامت گسترده است و سوار این موج تا زمانی که موسیقی متوقف می شود” گفت: Kee که مدل پیش بینی 95% شانس جدید نزدک بالا و 50% برای S&P تا پایان سال.

که ما به ارمغان می آورد به مرحله نهایی به احتمال زیاد در ابتدای سال آینده زمانی که فدرال رزرو محرک سیاست های پایان سطح بدهی را “مسخره” و پرداخت بدهی تغذیه می شود مورد سوال به طور بالقوه یک مشکل بزرگ صنعت مالی و سهام, او گفت:.

در مرحله سوم است که معمولا “سریع و خشن و وحشیانه,” او گفت:. و او یک بیت از مشاوره برای 401(k) بازیکنان وقتی که آخرین مرحله در سراسر رول — حرکت به پول نقد. اما سوار شدن بازار در این میان است.

بازار

داو YM00, -0.11%,
S&P ES00, -0.03% و نزدک NQ00, +0.09% آتی نرمتر و در حالی که بازارهای سهام اروپا SXXP, -1.93% هستند و بازارهای سهام آسیا نیز کاهش یافت. خام CL.1, +4.42% در حال افزایش است.

نمودار

یک نظرسنجی از MagnifyMoney (به لطف شوت روزانه) نشان می دهد که حدود 50 درصد از آمریکایی ها یا کشیده پول از صندوق های بازنشستگی و یا برنامه ریزی برای بیش از 60 روز گذشته بیش از نیمی برای پوشش هزینه های:

وزوز

هکرهای چینی متهم شده اند توسط دفتر تحقیقات فدرال از تلاش برای سرقت ایالات متحده COVID-19 واکسن.

را سرنگون مدیر کلیدی دولت سلامت اداری هشدار داده “تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن” بدون یک قوی تر آمریکا همه گیر پاسخ و یک سازمان جهانی بهداشت عربستان به ویروس “هرگز ممکن است از بین برود.” ویسکانسین دادگاه عالی پرتاب تمدید اقامت در خانه, منظور رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به بازگشایی مدارس و ایتالیایی محققان هشدار داده اند از سنبله در یک برنامه به طور بالقوه coronavirus مرتبط خون اختلال در کودکان است.

سهام سیسکو CSCO, -2.93% هستند تا پس از غول شبکه درآمد و درآمد رها شد بهتر از پیش بینی است. سرمایه گذاران ممکن است به دلایل امیدوار.

تصادفی می خواند

اولین رقص چمن برداشت محصول در 200 سال است.

آمازون اجرایی جف بزوس را trillionaire چشم انداز در حال راه اندازی توییتر.

جرثقیل در حال آوردن خانواده ها به عقب با هم.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>