نیاز به دانستن: این استراتژیست ها می گوید سرمایه گذاران در جنگل را باور’ وقتی که می آید به رشد سهام

ما باید تنش های سیاسی برای اضافه کردن به یک سرمایه گذار-نگرانی صفحه بالا انباشت اشیاء بدست آمده با COVID-19 نگرانی.

پکن گفت: این امر با کف دست زدن تحریم در دفاع از گروه لاکهید مارتین LM, -0.02%, و ایالات متحده را رد کرد چین دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی است.

در عین حال ایالات متحده سهام با اشاره به دوباره بجای اول برگشتن برای پنج شنبه بعد از یک شروع کند به هفته. ما تماس بگیرید و از روز از Nordea ارشد ماکرو استراتژیست Sebastien Galy می گوید وقت آن است که برای دریافت بیشتر محتاط در آن highflying رشد سهام.

یک قطره برای Nasdaq COMP -2.13% روز دوشنبه به دنبال نشانه هایی از برخی از بهبود در شاخص Nasdaq آتی در روز سه شنبه “یک شات در سراسر کمان است که ما باید با عبور از خط مرزی گذشته ولی از حس مشترک به رودخانه امید به جنگل را بر این باورند. زمانی که خوش شروع به نگران آن است که زمان مناسب برای توقف و ما ارتقاء ما احتیاط در رشد سهام” Galy می گوید در ایمیل و نظرات.

تماس خود را می آید به عنوان مدیران صندوق مورد بررسی توسط بانک مرکزی آمریکا می گویند صعودی موقعیت ایالات متحده در سهام فن آوری تبدیل شده است “شلوغ تجارت است.” (جدول زیر ببینید)

Galy می گوید: بازار شاهد تعداد محدودی از سرمایه گذاران تجارت میان خود “کمک سریع پول شرط بندی روی حرکت بسیار به عنوان یک موج به آرامی ساخت تا آن قله و فرو می ریزد. در ابتدا هر یک از تصحیح دیده می شود به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای خرید به رویای تسلا می گویند TSLA, -3.08% و وجود دارد در واقع گوگل GOOGL, -1.74% و آمازون AMZN, -3.00% به طوری که جنون برخی از عقلانیت به آن است. یکی باید جرات و آنها انجام دهد.”

اما ارزیابی در حال حاضر پس از “قطع از واقعیت است که بسیاری از سهام رشد رنگ یک تصویر از آینده است که غیر ممکن است به عنوان ساییدگی رای است که در واقع بسیار بالا است. شادی و سرخوشی است که به طور معمول برای هر گونه سرمایه گذاری است و تنها یک نگرانی هنگامی که آن را تبدیل به یک حس وحشت از دست رفته از یک شیب. یک علامت هشدار دهنده است که سرمایه گذاران محافظه کار در نهایت حرکت به رشد سهام در اندازه بزرگ می گوید:” Galy.

و در حالی که بهبود اقتصادی باید کمک به حفظ یک “افسانه قطع با واقعیت” سرمایه گذاران باید انتظار امواج خفیف اصلاحات تا زمانی که یک حرکت بزرگ پایین تر احتمالا در ماه سپتامبر و یا اکتبر او هشدار می دهد.

“هنگامی که این اتفاق می افتد یکی به احتمال زیاد پیدا کنید که رشد سهام ماندن تا حدودی گران به آنها امید برای تجدید یک اقتصاد” او می گوید: اما پس از آن بازار ممکن است شروع به تبعیض بیشتر. “جرات سپس با احتیاط در حال حاضر,” او اضافه می کند.

بازار

داو YM00, +0.63%,
S&P SPX -0.93% و نزدک COMP -2.13% آتی هستند نسبتا بالاتر در حالی که بازارهای سهام اروپا SXXP, -1.00% در حال پایین. بازارهای سهام آسیا نیز پشت پا با 1% کاهش چین در سهام 000300, -0.95%.

نمودار

BofA جولای جهانی مدیر صندوق نشان می دهد که سرمایه گذاران رفته اند همه در ایالات متحده tech stocks. برخی از 74 درصد از کسانی که در نظر سنجی فکر می کنم که بسیاری از “شلوغ تجارت” بالاترین خواندن در این نظرسنجی از تاریخ ، در اینجا این است که نمودار:

آمار

5.4 میلیون — که چگونه بسیاری از آمریکایی ها از دست بیمه خود را بین ماه های فوریه و مارس به دلیل از دست دادن شغل می گوید: یک مطالعه از حزبی مصرف کننده سلامت, گروه حمایت از خانواده های ایالات متحده آمریکا.

وزوز

جی پی مورگان JPM, +1.43% و سیتی گروپ C -0.85% در حال افزایش است پس از نتایج اما ولز فارگو WFC -0.23% است به نتایج ناامید کننده. و دلتا DAL, -0.99% است پس از گسترده تر از حد انتظار از دست دادن.

جزئیات:تسلا درآمد در انظار هفته آینده و از دست دادن می تواند به توقف آن تجمع سهام

داده ها از چین حاکی از افزایش واردات و صادرات است. در آمریکا یک نظرسنجی نشان داد افزایش کسب و کار کوچک اعتماد به نفس. قیمت مصرف کننده هنوز به آمده است.

اورنج کانتی, کالیفرنیا, نقشه کشی توجه: پس از گفتن آن مدارس را راه اندازی مجدد با هیچ ماسک یا اجتماعی فاصله. که به عنوان دولت reordered یک تکه از کسب و کار بسته به ساقه COVID-19 شیوع و برخی از شهرستانهای استان متعهد شده اند که کلاس های آنلاین. هنگ کنگ مقامات سفت هستند تا در اجتماعی فاصله پس از موجی از COVID-19 موارد است.

تصادفی می خواند

مشهور roboticist و “بوستر” میزبان checharose درگذشت یک آنوریسم مغزی.

در صورت عدم وجود گردشگران ملکه الیزابت دوم فروش, در خانه, جین آنلاین.

طاعون سنجاب. از آنجا که آن را در سال 2020 است.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر