فروش در همه گیر ممکن است و رفتن به دور ؟

که یک سوال منصفانه به عنوان یک دوره شش ماهه است که به طور سنتی نامطلوب برای سهام می شود در راه با درد coronavirus چمدان انباشته شده در بالا.

Nomura مدیر عامل متقابل دارایی کلان استراتژی چارلی McElligott است بر روی بروید-دور کنار میان انتظارات که در چند ماه آینده ارائه خواهد شد بسیاری از شرکت های بزرگ و اخبار اقتصادی.

“من فکر می کنم برای سرمایه گذاران خرده فروشی که احتمالا از دست رفته است که تجمع ماه گذشته و در حال خاراندن سر خود را در مورد چرا ما بسیج این خطر در حال حاضر آنها سعی می کنند به تعقیب و فکر می کنم این تجمع پاها بیشتر است از اینجا از آنجا که بسیاری از کلان صندوق های تامینی فضایی است که واقعا راه اندازی برای یک ریزش دوباره” McElligott گفت MarketWatch در مصاحبه.

کسانی که بودجه را ساخته اند سهام خود را به پول و به دنبال در سواحل امن تر مانند طلا یادداشت McElligott. بار مالی یادداشت های همان.

در یک یادداشت جداگانه ای برای مشتریان او گفت: “ما در حال حاضر در ‘در حال حاضر فشرده دلایلی برای خوشبینی از لوله خمیر دندان’ فاز و به ‘بخش سخت 2.0.'” کسانی که “دلایل” شامل بی سابقه محرک اجتناب ناپذیر منحنی مسطح در ایالات متحده موارد و مرگ و میر بازگشایی برنامه ها و خوش بینی بیش از remdesivir مطلا کردن -0.15% آزمایش های بالینی.

او گفت: بسیاری از آنها به دنبال شاخص S&P 500 SPX +1.68% شروع به رها کردن نسبت به آن 200 روز میانگین متحرک در 2,650. که یک کلید پشتیبانی فنی سطح.

تابستان می تواند “سخت اقتصادی سقوط مانند ما هرگز دیده می شود قبل از وحشتناک, شرکت های بزرگ, راهنمایی, داستان در انتظار ورشکستگی” و موج دوم اخراج خواهد کرد که آمار یقه سفید بخش هشدار داد McElligott. افزایش تجارت-جنگ لفاظی از کاخ سفید به عنوان یک انتخابات ریاست جمهوری گرم می تواند در حال حاضر در معرض خطر بیشتری او اضافه شده است.

“به همین دلیل من فکر می کنم مردمی در حال آماده شدن برای ضربه زدن به دیوار دوباره با این ایده ما نقل مکان کرد و از ثبات و در حال حاضر ما در حال بازگشت به واقعیت تلخ این است که” بدون داشتن فدرال رزرو افزایش و نه بیشتر محرک چک تا زمانی که اوضاع خیلی بدتر است.

خبر خوب است ؟ از سپتامبر تا دسامبر دوره می تواند سازنده تر برای سهام هر چند بسیار بستگی دارد اگر ما در برخورد با یک موج دوم ویروس گفت: McElligott.

نمودار

مایک ویلسون رئیس سهام آمریکا استراتژیست در مورگان استنلی می بیند 10% اصلاح آمدن اما انتظار دارد که 2,650 سطح در S&P 500 خواهد بود “به شدت دفاع کرد.”

“در پایان ما به این باور خواهد بود که مکث که تازه و لازم برای قیمت های بالاتر ما انتظار داریم بعد از این سال” ویلسون گفت: مشتریان می باشد.

در اینجا خود را نمودار:

صدای جیر جیر

تصادفی می خواند

ایرلند است بسیج در اطراف بومی آمریکایی ها در برخورد با کروناویروس با تشکر تاریخی بدهی.

ساحل میامی خاموش پس از هزاران رفت و ماسک رایگان.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de