نیاز به می دانم: اقتصاد دوم موج ویروس است که به احتمال زیاد نه — در اینجا آنچه که انجام می دهد به بهبود اقتصادی

برخی از هوا در آمد از بازار در روز سه شنبه داو صنعتی در حال سقوط 300 امتیاز در حجم کم. که به احتمال زیاد فقط احتیاط جلوتر از فدرال رزرو تصمیم بلکه شاید یک واکنش به دیدن امثال شرکت های ورشکسته مانند Hertz Global Holdings HTZ -24.41% دو برابر ارزش روز قبل از. قلب را هر چند — آبی تراشه شاخص DJIA, -1.08% هنوز متناوب 47 درصد بالاتر از خود را در ماه مارس پایین.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی منتشر شده آن دو بار در سال و چشم انداز اقتصادی در روز چهارشنبه و غیر منتظره ای ارائه دو سناریو — یکی که در آن coronavirus همچنان به حالا و یکی دیگر که در آن یک موج دوم سریع سرایت فوران بعد در سال 2020 است. OECD اقتصاددان ارشد لورنس بون گفت: هر دو پیش بینی ها یکسان است.

هر دو پیش بینی ها جدی است اما در “واحد آمار” ایالات متحده تولید ناخالص داخلی اسلاید 7.3 درصد در سال 2020 و با رشد 4.1 درصد در سال 2021 و در “دو آمار” تولید ناخالص داخلی ایالات متحده اسلاید 8.5 درصد در سال 2020 و limps فقط 1.9 درصد بالاتر در 2021. نرخ بیکاری در این دو آمار سناریو شاخه های بالاتر به 16.9 درصد در سه ماهه چهارم می افتد و تنها 10 درصد در سه ماهه چهارم سال 2021 در حالی که نرخ بیکاری در این آمار تنها کاهش می یابد و به 10.4 درصد در سال جاری و 8.2 درصد در سال 2021.

تست, ردیابی, ردیابی و جداسازی ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از دوم شیوع ویروس Boone, گفت:, و بخش هایی مانند گردشگری, سفر, سرگرمی, رستوران ها و اقامت نمی بازگشت به حالت عادی زمانی که هیچ واکسن و یا درمان است که به طور گسترده ای در دسترس است.

“حتی اگر رشد کند افزایش در برخی از بخش ها به طور کلی فعالیت باقی خواهد ماند و خاموش در حالی که برای. دولت می تواند با ارائه تورهای ایمنی اجازه می دهد که افراد و شرکت ها برای تنظیم, اما نمی تواند حمایت بخش خصوصی فعالیت و اشتغال و دستمزد برای یک دوره طولانی مدت,” او گفت: فراخوان عمومی سرمایه گذاری در دیجیتال و فن آوری های سبز.

وزوز

فدرال رزرو تصمیم گیری می شود منتشر شده در 2 p. m. شرقی و رئیس جروم پاول کنفرانس مطبوعاتی در 2:30 بعد از ظهر با انتظارات تغذیه نمی مؤسسه عملکرد منحنی کنترل در این جلسه پیش بینی های اقتصادی که منتشر خواهد شد می تواند شیفت بازار به معامله گران یک فرصت برای دیدن اگر فدرال رزرو است که به عنوان صعودی در روند بهبود آنها شده است.

“پیش بینی ارائه خواهد شد اولین سیستماتیک نگاهی که در آن مقامات اقتصاد و سیاست رهبری در طول دو سال آینده” گفت: Stephen استنلی اقتصاددان ارشد در امهرست Pierpont اوراق بهادار. “پاول را می خواهم برای روشن است که فدرال ریزرو ایالات متحده در نظر دارد به نگه داشتن آن پا بر روی پدال گاز به ارائه پشتیبانی لازم با استفاده از تمام ابزار در دسترس است.”

قبل از بیانیۀ فدرال ریزرو نرخ تورم داده خواهد شد منتشر شده در 8:30 a. m. شرقی.

بانک مرکزی اروپا راه اندازی یک نیروی کار نگاه به این ایده از یک بانک بد به انبار پرداخت نشده یورو بدهی به سپر بانک های تجاری از هر گونه دوم خرید اینترنتی از بحران رویترز گزارش داد.

آن است که هنوز زود است اما شده است وجود ندارد هر گونه تاثیر قابل توجهی در گسترش ویروس از اعتراضات پس از جورج فلوید را به قتل توسط پلیس مینیاپولیس. در مینه سوتا آزمون هستند اما تعداد پاسخ مثبت بستری و مرگ و میر می شوند, با توجه به داده ها از COVID-19 پروژه. در سمت تلنگر, موارد, در تگزاس به نظر می رسد در حال افزایش است.

پرچین-صندوق افسانه پل تودور جونز در یک سخنرانی گفت: در روز سه شنبه است که “بزرگترین خطر برای این حزب رو به پایان است برای رفتن به تورم پایین جاده ها است.”

بازار

آتی سهام ES00, +0.01% YM00, -0.14% NQ00, +0.42% صاف به لمس بالاتر حرکت کردن اولیه پایین.

نفت خام آتی CL.1, -2.69% سقوط طلا GC00, +0.19% لبه بالاتر است.

دلار پایین تر بود در برابر بسیاری از رقبا به ویژه ین ژاپن USDJPY -0.44%.

نمودار

آن است که تنها یک سرمایه گذار اما Invesco منتشر شد نشان داده چه درصدی از آن املاک و مستغلات نمونه کارها پرداخت اجاره ، دفتر مستاجران هنوز پرداخت تا حتی به عنوان بسیاری از کارکنان از خانه کار می کنند. نه در سخت ضربه بخش خرده فروشی که در آن تقریبا نیمی را در زمان پرداخت می شود. “خرده فروشی اجاره مجموعه پویا باقی می ماند به عنوان فیزیکی فاصله محدودیت ادامه به تغییر منطقه گفت:” مدیر صندوق.

تصادفی می خواند

سوئد شناسایی مردی که ترور نخست وزیر آن در سال 1986.

هواپیماهای بدون سرنشین تصویری اسیر هزاران لاک پشت های تودرتو در دیواره بزرگ مرجانی است.

قمر زحل تیتان تا به حال به اندازه کافی آن را دست خوش پیشامد میشه.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de