نیاز به دانستن: سهام می تواند به سقوط بیشتر از 7 درصد پس از هفته گذشته اصلاح شده است. اما گاو بازار خواهد شد ‘رزومه به صورت جدی’ مورگان استنلی می گوید

سه عمده شاخص های معیار دچار بزرگترین زیان هفتگی از ماه مارس 20 هفته گذشته فدرال رزرو بدبینی چشم انداز اقتصادی و افزایش coronavirus موارد بی قراری سرمایه گذاران. ترس از موج دوم رشد بیش از آخر هفته و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.61% شد 310 امتیاز پایین تر یا 1.2% در اوایل معاملات.

اما ما در تماس روز, مورگان استنلی گفت: هفته گذشته اصلاح شده بود و عقب افتاده و “سالم” است و گاو در بازار به زودی “رزومه جدی است.

“ما به حفظ ما نظر مثبت برای آمریکا و بازارهای سهام به دلیل آن را در اوایل سال جدید به چرخه اقتصادی و بازار گاو نر. هفته گذشته اصلاح شد سر رسیده و به احتمال زیاد یکی دیگر از ٪ 5-7 نزولی. آن را سالم و ما خریداران به ضعف کوچک/اواسط کلاه و دوره ای شیب” سرمایه گذاری بانک استراتژیست گفت.

این تیم به رهبری توسط سهام استراتژیست مایکل ویلسون گفت: اصلاحات شد “عادی” پس از سریع حرکت می کند و بالاتر که از هفته گذشته اصلاح شده بود و عقب افتاده در آنچه که آنها به عنوان یک توصیف جدید ادواری بازار گاو نر.

S&P 500 SPX +0.83% می تواند به سقوط 2,800 و نزدک COMP +1.43% به 8,500 “قبل از بازار گاو نر رزومه به صورت جدی به آنها اضافه شده است.

مورگان استنلی را اقتصاددانان دیدن این رکود اقتصادی به عنوان “شدیدترین بلکه یکی از کوتاه ترین ثبت” و آن استراتژیست توافق وجود خواهد داشت یک V-شکل بازیابی.

“V شکل بازیابی در بازارهای آنجا V شکل بهبود در اقتصاد و درآمد. آن هم پس از سال 2009 الگوی تقریبا یکسان در بسیاری از” گفتند.

این تیم مطرح شده در آن مورد پایگاه S&P 500 با قیمت های هدف از طریق ژوئن 2021 به 3,350 از 3000 همچنین تغییر آن گاو و خرس موارد بالاتر از 3,250 به 3,700 و از 2500 به از 2900 بود.

با کیفیت بالا و سهام رشد خواهد هنوز هم به خوبی به عنوان بهبود اقتصاد را در تلاش برای نگه دارید تا با بیشتر ادواری جیب بازار از جمله خودرو و لوازم خانگي مصرف کننده آنها گفت.

نمودار

این نمودار از انگلستان دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد که سطح اضطراب در میان مردم در بریتانیا بالاتر در پایان سال 2019 اما بهبود یافته است و در ماه های اخیر.

دفتر آمار ملی انگلیس.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de