نیاز به دانستن: سهام می تواند به سقوط بیشتر از 7 درصد پس از هفته گذشته اصلاح شده است. اما در اینجا به همین دلیل مورگان استنلی می گوید آن را “سالم”

این مجموعه به نظر می رسد یکی دیگر از آسیب رساندن دوشنبه برای سهام ایالات متحده.

سه عمده شاخص های معیار دچار بزرگترین زیان هفتگی از ماه مارس 20 هفته گذشته فدرال رزرو بدبینی چشم انداز اقتصادی و افزایش coronavirus موارد بی قراری سرمایه گذاران. ترس از موج دوم رشد بیش از آخر هفته و آمریکا آتی سهام اشاره کرد کاهش اولیه در روز دوشنبه.

اما ما در تماس روز, مورگان استنلی گفت: هفته گذشته اصلاح شده بود و عقب افتاده و “سالم” است و گاو در بازار به زودی “رزومه جدی است.

“ما به حفظ ما نظر مثبت برای آمریکا و بازارهای سهام به دلیل آن را در اوایل سال جدید به چرخه اقتصادی و بازار گاو نر. هفته گذشته اصلاح شد سر رسیده و به احتمال زیاد یکی دیگر از ٪ 5-7 نزولی. آن را سالم و ما خریداران به ضعف کوچک/اواسط کلاه و دوره ای شیب” سرمایه گذاری بانک استراتژیست گفت.

این تیم به رهبری توسط سهام استراتژیست مایکل ویلسون گفت: اصلاحات شد “عادی” پس از سریع حرکت می کند و بالاتر که از هفته گذشته اصلاح شده بود و عقب افتاده در آنچه که آنها به عنوان یک توصیف جدید ادواری بازار گاو نر.

S&P 500 SPX +1.30% می تواند به سقوط 2,800 و نزدک COMP +1.01% به 8,500 “قبل از بازار گاو نر رزومه به صورت جدی به آنها اضافه شده است.

مورگان استنلی را اقتصاددانان دیدن این رکود اقتصادی به عنوان “شدیدترین بلکه یکی از کوتاه ترین ثبت” و آن استراتژیست توافق وجود خواهد داشت یک V-شکل بازیابی.

“V شکل بازیابی در بازارهای آنجا V شکل بهبود در اقتصاد و درآمد. آن هم پس از سال 2009 الگوی تقریبا یکسان در بسیاری از” گفتند.

این تیم مطرح شده در آن مورد پایگاه S&P 500 با قیمت های هدف از طریق ژوئن 2021 به 3,350 از 3000 همچنین تغییر آن گاو و خرس موارد بالاتر از 3,250 به 3,700 و از 2500 به از 2900 بود.

با کیفیت بالا و سهام رشد خواهد هنوز هم به خوبی به عنوان بهبود اقتصاد را در تلاش برای نگه دارید تا با بیشتر ادواری جیب بازار از جمله خودرو و لوازم خانگي مصرف کننده آنها گفت.

نمودار

این نمودار از انگلستان دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد که سطح اضطراب در میان مردم در بریتانیا بالاتر در پایان سال 2019 اما بهبود یافته است و در ماه های اخیر.

دفتر آمار ملی انگلیس.

بازار

پس از یک جزئی دوباره بجای اول برگشتن در روز جمعه در پایان از بزرگترین هفتگی ضرر و زیان برای سهام ایالات متحده پس از 20 مارس به میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% مجموعه ای بود برای باز کردن در روز دوشنبه کاهش. داو آتی ES00, -1.90% در حال 2.6% یا 674 امتیاز S&P 500 SPX +1.30% آتی کاهش یافت و 2.3 درصد و نزدک NQ00, -1.36% آتی نیز 1.7 درصد پایین تر است. ترس از موج دوم با افزایش عفونت در تعدادی از کشورها نیز فرستاده سهام اروپا کاهش در اوایل معاملات. پان-شاخص Stoxx 600 شاخص SXXP, -0.83% کاهش یافته است 1% داشتن کاهش یافته نزدیک به 6 درصد در هفته گذشته. شاخص DAX در آلمان DAX -1.14%, فرانسه CAC PX1, -1.09% و FTSE 100 انگلستان UKX, -1.04% همچنین از دست داد بین 1 ٪ و 2٪.

وزوز

نفت عمده BP BP -3.48% گفت: آن شد تا به $17.5 میلیارد دلار در هزینه و نوشتن آف به عنوان آن کاهش پیش بینی های بلند مدت برای قیمت نفت و گفت: COVID-19 همه گیر را یک “جهانگردان” در اقتصاد جهانی است.

سوئدی, مد, خرده فروش Hennes & Mauritz (شناخته شده به عنوان H&M) HM.ب -1.46% گفت: خرید و فروش کاهش یافت 50 ٪ در سه ماهه دوم کوچکتر رها کردن بیش از حد انتظار به عنوان بسیاری از کشورها شروع به کاهش coronavirus محدودیت.

بانک فدرال رزرو نیویورک را انتشار Empire State ساخت نظرسنجی در ماه ژوئن در روز دوشنبه — اقتصاددانان به دنبال یک -27.5 مطالعه بهبود می -48.5 نمره.

تعدادی از شرکت ها با توجه به انتشار نتایج این هفته از جمله سازنده خانه Lennar لن.ب +4.17% و فناوری شرکت اوراکل ORCL, +1.07% در روز سه شنبه و خرده فروش Kroger کرون -1.34% در روز پنج شنبه. Lyft LYFT +4.44% و شل کار +1.71% هر دو میزبان مجازی سالانه سهامداران جلسات در روز جمعه.

انگلیسی, داروسازی AstraZeneca AZN, +1.93% تا به توافق با اتحادیه اروپا را شامل واکسن داد به عرضه تا 400 میلیون دوز از دانشگاه آکسفورد بالقوه COVID-19 واکسن.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de