نیاز به دانستن: سهام, انعطاف پذیر هستند زیرا سرمایه گذاران شده اند و آماده برای خیلی بدتر COVID-19 اخبار می گوید استراتژیست

چه اتفاقاتی در راه بازار سود? به وضوح خبر بد در COVID-19 به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به دنبال در سمت روشن

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

چه اتفاقاتی در راه بازار سود? به وضوح خبر بد در COVID-19 به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به دنبال در سمت روشن از این زمان نامشخص است.

این نمودار نشان میدهد که چگونه آریزونا موارد شروع به پهن کردن توسط پانتئون اقتصاد کلان است که انتظار دارد که دولت در پاسخ زودتر از بسیاری از به یک تجدید خروش در موارد دیگر سخت ضربه متحده به احتمال زیاد صاف در چند هفته آینده:

ما تماس بگیرید و از بعد از توماس لی رئیس Fundstrat جهانی مشاوران می گوید: انعطاف پذیری برای سهام در هفته گذشته نشان می دهد که سرمایه گذاران شده است "کلف تر وخیم مسیر مورد COVID-19."

در یک توجه داشته باشید به مشتریان لی می گوید: "داده ها نشان می دهد که چگونه به طور ناگهانی صندوق های تامینی روشن به موقعیت ریزشی در ماه ژوئن. و همراه با سطح بالایی از صندوق نقدی متعادل بودجه بالاترین مانده نقدی (٪از دارایی های تحت مدیریت) پس قبل از 2009. بنابراین واقعیت آن می توانست بدتر' = خطر است."

که است که می گویند که وجود ندارد "تراژدی" اتفاق می افتند در سراسر ایالات متحده, او گفت:. "اما خبر خوب این است که هر دولت رو به شیوع است و در واقع 'دوره مصلح'" با میله بسته شدن در سراسر چندین متحده با جدی شیوع و reopenings متوقف شد در جاهای دیگر.

"به نظر ما روزانه آمار مرگ مهم ترین متری به تماشای. و تا زمانی که مرگ باقی می ماند روند تخت/پایین و در حال حاضر با متحده را برای دیدن یک قله در بعد از 2-3 هفته این مطمئنا احساس خطر بر حس می کند" گفت: Lee.

خط پایین لی می گوید این است که ترکیبی از سهام خود را در نزدیکی اوج و محتاط موقعیت به معنی سرمایه گذاران باید بماند اضافه وزن سهام. و در حالی که درآمد در حال به زیر راه آنها خواهد بود "نکبت" با راهنمایی های کوچک است که تمام شده است و به خوبی telegraphed در نظر او.

در اینجا درایور لی فکر می کند خواهد شد نگه داشتن سهام در حال حرکت به سمت بالا:

Fundstrat
نمودار

BTIG رئیس استراتژیست جولیان امانوئل می گوید مشتریان در یک توجه داشته باشید که آمدن فصل درآمد می تواند یک "بالقوه کاتالیزور برای تجدید نظر در عملکرد" بر روی دو گروه از سهام.

این outperformers — آمازون AMZN, -3.00%, eBay EBAY -1.63% و عمدتا تکنولوژی — تا بیش از 40 درصد سال دیگر به تاریخ می تواند به سقوط در این دیدگاه هیچ چیز آنها گزارش می دهند و یا می گویند خواهد بود "به اندازه کافی خوب" برای حفظ دستاوردهای امانوئل می گوید.

برعکس این گزارش بار برای این مالی سهام و دیگر underperformers — پایین 30% در سال به تاریخ — ممکن است آنقدر کم است که تنها راه برای کسانی که سهام است او می گوید.

تصادفی می خواند

معروف بالیوود خانواده دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

با دعوا لغو یونانی دانشجو صرف 48 روز دوچرخه سواری در صفحه اصلی.

ویدیو های ویروسی را نشان می دهد maskless انگلیسی گرفتم در یک جزیره اسپانیایی:

بازیگر John Travolta می گوید همسرش, بازیگر Kelly Preston از سرطان درگذشت:

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب