نیاز به دانستن: بازگشت مارس وحشت است که بزرگترین خطر برای S&P 500 در حال حاضر. در اینجا ماشه

لب بالا و لب پایین. ما تماس بگیرید و از روز است همه چیز در مورد محرک برای S&P 500 SPX +0.45% در هفته آمده است.

“همانطور که ما نگاه به آینده بزرگترین خطر برای بازار بازگشت وحشت به عنوان ما شاهد به مارس 23 پایین که در آن پول بود به سادگی در تلاش برای خارج شدن. تنها راه وحشت در آن قدر بازده است اگر % مثبت تعداد موارد همچنان به روند بالاتر خاموش پایین است که بسیار ممکن است به سقوط” می نویسد: آدم Kobeissi بنیانگذار و سردبیر Kobeissi نامه سرمایه گذاری در خبرنامه.

Kobeissi گفت که در صد از ایالات متحده موارد است که در حال حاضر معلق در هوا در 6 درصد از یک کم از 4.5 درصد به دانشگاه جانز هاپکینز. در صورتی که شکل شروع می شود ومیگوید بالاتر از او انتظار دارد که S&P شروع خواهد شد به جلو و عقب. توجه داشته باشید ایالات متحده موارد صدر 50,000 برای اولین بار در روز چهارشنبه.

بیش از کوتاه مدت به میان مدت گفت: در مسیر کمترین مقاومت برای سهام به نظر می رسد بالاتر با ویژگی های تصویر نشان می دهد یک حرکت به 3,150 که علائم بالا از ژوئن 15 تا 23 ژوئن و یک استراحت فوق که قرار دادن شاخص به 3,275.

اما از آنجا که این شاخص می تواند به جلو و عقب به پایین در حدود 3,000 که دیده شد در این هفته تا حدودی به دلیل نهفته COVID-19 نگرانی. “این مهم است که توجه داشته باشید که بالاتر و پایین’ را تشکیل شش بار از مارس 23 و 2965-3000 پشتیبانی از طیف علائم دو ‘بالاتر پایین.’ استراحت زیر 2,965 باز می شود برای حرکت نزولی قابل توجه است و ما انتظار می رود برای دیدن 2,730 در چند جلسه معاملاتی” Kobeissi گفت.

نمودار

تکنولوژی همچنان به نوسان وزن خود را به عنوان این گلدمن ساکس نمودار نشان می دهد:

“در اوج حباب تکنولوژی, فناوری اطلاعات, هرگز, تولید بیش از 14 درصد از S&P 500 درآمد. سود سهم از info tech افزایش بیش از چند سال گذشته و این بخش در حال حاضر 21 درصد از S&P 500 درآمد خالص می گوید:” سهام آمریکا استراتژیست دیوید Kostin و یک تیم در یک توجه داشته باشید.

تصادفی می خواند

رولینگ استونز و سابق Beatle Paul McCartney پیوستن به یک درخواست برای نجات موسیقی زنده میباشد.

معترضان با چنگال تنظیم مناظر خود را در نیویورک Hamptons ثروتمندترین.

فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد می گوید: او اخراج بیش از یک ویروسی Infinite تصویری.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de