باید بدانید که: در اینجا ‘سگ’ که صندوق های تامینی را به استفاده بهتر از این سال

Coronavirus همه گیر شده و صندوق های تامینی به طور ناگهانی مربوطه دوباره, به ویژه هنگامی که Pershing مربع پرچین-مدیر صندوق لایحه Ackman ساخته شده است به نام بهترین تجارت تمام وقت با شرط بندی در برابر بازار قبل از coronavirus مستندات.

بازارهای سرمایه RBC تجزیه و تحلیل سهام-سطح منابع از 342 صندوق های تامینی بر اساس 13-Fs زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار و محبوب ترین نام در صندوق های تامینی شده اند بیش از حد در طول نیمه اول سال 2020 است. در بالا نیست هیچ شگفتی — Amazon.com AMZN, +0.95% و مایکروسافت MSFT, -0.69% — هر چند این لیست شامل شاید کمتر آشکار شرکت های مانند وفاداری ملی اطلاعات خدمات FIS, -0.66% و منشور ارتباطات CHTR, +0.51%.

اعطا خیلی از این outperformance آمد زمانی که بازار سقوط — عملکرد این شرکت ها مخلوط شده است در طول بازیابی. چه RBC تماس خود را “سگ” نیز بیشتر مراقبت های بهداشتی متمرکز با مرک MRK, -2.72%,
AbbVie ABBV, -0.29% و Biogen BIIB, -1.84% اضافه شده به لیست. آن است که هنوز هم به رهبری, تکنولوژی, اینترنت, رسانه ها و شرکت های مخابراتی. در ضمن صندوق های تامینی به طور فعال به کاهش قرار گرفتن در معرض صنعتی به ویژه بوئینگ BA -3.69%, خطوط هوایی دلتا DAL, -0.45% و United Airlines UAL, -1.86%.

وزوز

دقیقه از فدرال رزرو در نشست ماه آوریل به علت در ساعت 2 بعد از ظهر شرقی که می تواند به یک حس از اینکه بانک مرکزی تا به ایده های دیگر تا آستین خود را که آن را هنوز به رول کردن.

سهام Fujifilm FUJIY, -3.86% کاهش یافته است در توکیو در گزارش های خاموش-ثبت اختراع دارو برای COVID-19 نبود مؤثر مبتنی بر تجزیه و تحلیل موقت.

صفحه اصلی بهبود (persian) خرده فروش لاو کم +0.12% گزارش مالی سه ماهه اول سود و فروش افزایش یافت و بالاتر از انتظارات و گفت: فروش شتاب ادامه دارد به ممکن است.

تخفیف خرده فروش هدف TGT, -1.10% همچنین گزارش مالی سه ماهه اول سود ، درآمد و همان فروشگاه فروش است که ضرب و شتم ،

Clorox CLX, -1.09%, که بهره مند از افزایش تقاضا برای محصولات تمیز کردن برداشته آن سود 5 درصد است.

کمدین جو روگان است که مصرف پادکست خود را به طور انحصاری به Spotify در تکنولوژی نقطه +8.42% در صدور مجوز مقابله با ارزش بیش از 100 میلیون دلار با توجه به وال استریت ژورنال.

انگلستان خود را فروخته اولین اوراق قرضه دولت در منفی نرخ بهره.

بازار

پس از اواخر سهشنبه غش کردن SPX -1.04% در نگرانی مدرن واکسن های آتی سهام ایالات متحده به دنبال روشن تر دوباره با قراردادهای آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, +1.12% تا 274 امتیاز.

نفت خام آتی CL.1, +1.90% پیشرفته, آیا به عنوان طلا GC00, +0.62%.

یورو EURUSD +0.30% افزایش در مقابل دلار.

نمودار


CBO

این حزبی دفتر بودجه کنگره تولید اقتصادی خود پیش بینی و آن را پیش بینی آنچه به نظر می رسد به یک بررسی کنید-علامت گذاری به شکل بهبود اقتصاد ایالات متحده. CBO گفت: تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد با 11 درصد در سه ماهه دوم است که معادل 38% کاهش در نرخ سالانه. CBO گفت: نرخ بیکاری خواهد بود 15.8 درصد در سه ماهه سوم که در آن نقطه شرایط بازار کار به تدریج به ایجاد ثبات در.

تصادفی می خواند

بین المللی زنبور روز برجسته گرفتاری گرده.

ناسا انسان spaceflight رئیس ترک کرده است یک هفته قبل از فضانوردان در حال تنظیم برای راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا برای اولین بار در یک دهه.

حکم اعدام صادر کردن بیش از زوم.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de