نیاز به دانستن: چهار شرکت های کوچک انجام کارهای شگفت انگیز در حال حاضر — ‘هیچ کس توجه’ می گوید این مدیر صندوق

سه ماهه بوده است ستارگان با نزدک COMP +0.74% به ویژه در, آتش, اما راسل 2000 RUT +0.40% نشده است به مراتب پشت سر.

راسل 2000 — یک مدعی.

ما تماس بگیرید و از بعد از مریم Lisanti رئیس جمهور Lisanti رشد سرمایه و مدیر Lisanti درپوش کوچک رشد صندوق ASCGX, +0.42%, می گوید: “هیچ کس توجه” به وزوز در اطراف شرکت های کوچکتر این روز است.

36-سال کهنه کوچک-کلاه تحقیقات می گوید MarketWatch که COVID-19 ضربه او شروع به صحبت کردن به شرکت ها در مورد آنچه که آنچه که آنها را دیدم به جلو رفتن و فرصت های جدید آنها پیدا کردن با توجه به این اختلال.

“من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام یک دوره از زمان که در آن وجود دارد این مقدار نوآوری و تا این حد از بلوغ در میان شرکت های کوچکتر که عمومی هستند. آنها در حال اجرا توسط افراد با تجربه آنها رو خوب استراتژی آنها در حال بهتر شدن در همه زمان ها و برای من آن است که احتمالا یکی از بهترین کلاس از شرکت های کوچک من دیده ام می گوید:” Lisanti.

یک موضوع او را نمی بینم دور است که کار از خانه. یک انتخاب در نمونه کارها خود را است Inphi IPHI, -0.71%, که باعث می شود قطعات نیمه هادی های نوری و سیستم عامل. او توضیح می دهد چه Inphi می کند که “بر میدارد و بیل که دریافت پهنای باند گسترده” مورد نیاز برای ساخت 5G شبکه — پنج-به-10-سال روند — و دیدار با خواسته های خانه کارگر است.

Lisanti نیز صاحب Freshpet FRPT, +1.51%, که باعث می شود مواد غذایی تازه برای سگ و گربه. او می گوید: او علاقه مند شدم زمانی که سابق آفتابی لذت آشامیدنی اجرایی ویلیام Cyr در زمان سکان چند سال پیش. Cyr انجام بسیاری از تحقیقات مصرف کننده کارآمد و تثبیت شرکت و شروع به تبلیغات. این بیماری همه گیر را تقویت کرده است Freshpet کسب و کار به دلیل مستندات رانده اند تا حیوان خانگی فرزندخواندگی او می گوید:.

پس از آن وجود دارد که همه در یک ابر تماس با مرکز راه حل Five9 FIVN, -1.93%, که کار خود را از راه دور و فقط امضای قرارداد با AT&T T +0.46%, و کفش ساز Crocs CROX, +5.17%, که در بر داشت یک بیماری همه گیر تو رفتگی در دیوار با ارائه کفش های راحت برای مراقبت های بهداشتی کارگران ،

“موضوع مشترک در اینجا این است که همه این شرکت ها استفاده می شود چه می گذرد به عنوان یک فرصت برای رشد کسب و کار می گوید:” Lisanti.

نمودار

سهام مرتبط اقتصادی reopenings شده اند به مراتب کمتر و به تازگی از آن بشود به ماندن در خانه می گوید: این نمودار از LGC سر از تحقیقات جاسپر لاولر:

تصادفی می خواند

معترضان تلاش برای سرنگونی یک رئیس جمهور اندرو جکسون مجسمه.

این دست عفونی سمی هستند.

COVID-19 سوخت رونق دست دوم لباس.

بارسلونا این اپرا نقش به 2000 گیاهان:

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>