نیاز به دانستن: برحذر باشید از ‘گردشگران خارجی هل دادن شاخص S&P 500 پس از آن نجات زمانی که همه چیز پر از دست انداز می گوید سیتی

دلایل فشار مکث در انبار-خرید دکمه در حال رشد فراوان است. ما تجارت تنش تازه coronavirus شیوع بیماری در آسیا و بین المللی سواحل در کنار نگرانی برخی از اقتصادهای در حال باز کردن بیش از حد سریع است.

باید آن را تعجب به شنیدن وال استریت موعظه احتیاط. گلدمن ساکس لگد هفته با یک پیش بینی است که شاخص S&P 500 افت خواهد کرد و 18 درصد در سه ماه آینده به عنوان سرمایه گذاران مسواک کردن ویروس خطرات.

ما تماس بگیرید در روز سقوط در خط با یک هشدار از سیتی گروپ ارشد سهام آمریکا استراتژیست Tobias Levkovich که صعودی مورد به صورت سهام در سمت چپ ما حدود شش هفته پیش او به عنوان چوب به 2,700 تا پایان سال هدف برای S&P 500 SPX -2.05%.

“متاسفانه هنوز هم وجود دارد در حال رفتن به مشکلات در چند ماه آینده با توجه به این ویروس و چالش های مداوم برای بهبود اقتصادی” گفت: Levkovich و تیم خود اضافه کرد که سرمایه گذاران را نیز به دست بگریبان شدن با عدم اطمینان از آینده انتخابات ریاست جمهوری.

Levkovich تحت فشار قرار دادند پشت صعودی استدلال آنها شده اند فیلدینگ از مشتریان مانند مشاهده است که شرکت هزینه-برش باید یک مثبت برای سود. او در مقابله با آن استفاده از ظرفیت محدود خواهد شد و در نتیجه پایین خط.

تینا — وجود دارد هیچ جایگزینی برای سهام — ذکر شده به عنوان یکی دیگر از دلایل که چرا سهام باید در حفظ و افزایش, اما Levkovich به ذکر است که نصب کاهش سود و یک “اساسی غلظت” بیش سهام تکنولوژی ساخت آنها را عصبی.

و پس از آن وجود دارد صحبت سیتی شده است شنیدن در مورد پول خارجی خرید سکولار تولید کنندگان — سهام که به طور مداوم افزایش در طول زمان — با تمیز کردن ترازنامه و جریان های نقدی رایگان نسل. Levkovich گفت که شبیه به آنچه که دیده بود در 1990s در تکنولوژی رسانه ای و مخابراتی, حباب, که همچنین تحت تاثیر دلار و برخی از آنها شده است تعجب کنید که اگر یکی دیگر از حباب ساز است و باعث می شود که آنها را با احتیاط.

“در گذشته ما نگران بوده که” گردشگران آمده به S&P 500 پس از آن است که اغلب به منطقه خود از تجربه و تخصص و صاحبان آن می تواند بیشتر شبیه مستاجرها زمانی که بازار بازدید حملات تلاطم است که می تواند ناشی از غیر قابل پیش بینی ویروس تحولات,” او گفت:.

نمودار روز

دویچه بانک را در نمودار به ما نشان می دهد که اقتصاد در حال باز ترین — متحده و ژاپن — و بسته ترین — جنوب اروپا. اینجا بیشتر بخوانید.

تصادفی می خواند

یک روز دیگر بسته بندی شده ایالات متحده در پرواز است.

اسپانیایی مرد می میرد از قتل زنبور نیش.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>