در نزدیکی ‘ ستاره ممکن است به سه فوق العاده خاکی

سلام همسایه ؟

نزدیک به ستاره میزبان یکی از نزدیک ترین multi-سیستم های سیاره به زمین, گزارش محققان در یک مطالعه جدید منتشر شده پنج شنبه در کارشناسی مجله علوم.

(البته در مورد 64 تریلیون مایل دورتر که در این نزدیکی است در کیهانی شرایط تنها.)

این سیستم به حداقل دو و شاید سه فوق العاده-زمین اندازه سیارات فراخورشیدی با توجه به مطالعه است.

سیارات فراخورشیدی در حال سیاره که در مدار ستاره های دیگر. و فوق العاده-زمین فقط یک سیاره با جرم بیشتر از زمین, اما کمتر از یک سیاره بزرگتر مانند اورانوس یا نپتون, با توجه به جهان امروز است.

به طور کلی در 25 سال گذشته محققان کشف کرده اند بیش از 4000 سیارات فراخورشیدی از جمله برخی از سیارات مشابه زمین که ممکن است بالقوه به بندر زندگی است.

این دو یا سه سیارات فراخورشیدی’ نزدیکی به منظومه شمسی ما ارائه می دهد فرصت های امیدوار کننده به مطالعه exoplanet اتمسفر با استفاده از فناوری فضایی است که برنامه ریزی برای راه اندازی در سال 2021.

شکار برای سرنخ: دانشمندان در جستجوی جهان نشانه هایی از تمدن های بیگانه: “در حال حاضر ما می دانیم که به کجا نگاه’

“این سیارات را با ارائه بهترین امکانات برای جزئیات بیشتر مطالعات از جمله جستجو برای زندگی در خارج از منظومه شمسی ما” گفت: مطالعه منجر نویسنده ساندرا Jeffers یک اخترفیزیکدان در دانشگاه گوتینگن در آلمان است.

ستاره شناخته شده به عنوان GJ887 است که یک کوتوله سرخ است که در حدود نیمی به عنوان عظیم خورشید ما است. و به شعله های خورشیدی است که می تواند خطرناک به زندگی در نزدیکی سیارات این ستاره نسبتا غیر فعال است.

“اگر کسی تا به حال به زندگی در اطراف یک کوتوله سرخ, آنها می خواهم به را انتخاب کنید ساکت تر ستاره مانند GJ 887” می نویسد: دانشگاه لوند ستاره شناس Melvyn دیویس در یک دیدگاه مرتبط در مجله علوم. دیویس بود و بخشی از مطالعه است.

در حالی که این دو پژوهشگران سیارات ممکن است بیش از حد داغ برای آب مایع را به عنوان هنوز تایید نشده سیاره می تواند در داخل سیستم “منطقه قابل سکونت.”

به دنبال آشنا: به ناسا کشف یکی دیگر از زمین ؟ شاید

“اگر بیشتر مشاهدات تایید حضور سومین سیاره در منطقه قابل سکونت و سپس GJ 887 می تواند تبدیل به یکی از مهمترین و مورد مطالعه سیاره ای در سیستم های خورشیدی در محله” دیویس می نویسد.

ستاره ها و سیارات آن کشف شد توسط ستاره شناسان با استفاده از تلسکوپ رصدخانه جنوبی اروپا است که در بیابان شیلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de