NBA دیزنی راه اندازی مجدد برنامه ریزی می شود بازیکنان ارتباط تصویب

این 2019-20 NBA فصل خود را دریافت کنید مدتها در انتظار نتیجه گیری.

ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط تایید NBA 22 تیم در قالب یک تماس با هیئت مدیره و نمایندگان در بعد از ظهر جمعه یک روز پس از NBA حکام توافق به این طرح در یک 29-1 رای هموار کردن راه برای یک جولای 31 راه اندازی مجدد در اورلاندو است.

تیم انتظار می رود برای شروع آموزش در والت دیزنی توچال شروع جولای 9-11 با دو یا سه بازی نمایشگاه برنامه قبل از هشت بازی فصل به طور منظم به دنبال برگشتی. تیم باید سه ساعت تمرین برنامه با دو دادگاه و وزن اتاق های موجود در مرکز کنوانسیون.

این NBPA برنامه ای برای تست بازیکنان شبانه برای coronavirus برای امید بستن دهان یا روشن بینی سواب به جای تهاجمی بینی نسخه. هر بازیکنی که تست مثبت خواهد بود قرنطینه به مدت حداقل هفت روز اما آن را نمی خواهد جلوگیری از بازی از ادامه.

بیشتر به مبارزه با این ویروس فقط از 1600 نفر خواهد بود مجاز در دیزنی پردیس با تیم داشتن 35-فرد محدود به سفر خود احزاب است. تعداد محدودی از اعضای خانواده — اعتقاد به سه هر بازیکن در هر ورزشی — اجازه داده می شود در پس از دور اول پلی آف. بازیکنان و حضور در هر خانواده باید ماندن در حباب و اجتماعی رعایت فاصله پروتکل های.

با یک برنامه از پنج به شش بازی در روز لیگ و بازیکنان ارتباط بحث با استفاده از سر و صدای جمعیت از “NBA2K” در میان گزینه های خود را با توجه به ورزشی است.

با وجود شور و هیجان از راه اندازی مجدد آمدن به ثمر هنوز هم وجود دارد جزئیات به اتو کردن. مهمترین پیشنهاد Dec. 1 تاریخ شروع 2020-21 فصل هنوز در حال مذاکره به دلیل چرخش سریع, با توجه به یک منبع. بازی 7 NBA Finals میله میله برای اکتبر. 12 کمتر از یک ماه قبل از نوامبر. 10 اردوگاه آموزشی باز کردن.

نیکز که 21-45 رکورد را ندارد دیزنی قطع شده اند و بیکار از مارس 11, ترجیح می دهم دسامبر. 1 شروع می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de