NBA آدم نقره, آدرس تنش های نژادی در کارکنان یادداشت

کمیسر NBA آدم نقره ای با ارسال یادداشتی به لیگ کارکنان یکشنبه شب به آدرس آخرین تنش های نژادی در این کشور برانگیخته اخیرا با مرگ در هفته گذشته یک مرد سیاه و سفید بود که در دستبند زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او به او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

نقره را یادداشت یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتد پرس ساخته شده است اشاره به آن مرد مینیاپولیس, جورج Floyd — به عنوان به خوبی به عنوان Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست در تعقیب و کشته شدن توسط افراد مسلح به مردان سفید را به عنوان او سرش می دویم. از طریق گرجستان جنوبی محله و Breonna تیلور یک اورژانس پزشکی کارگر بود که به ضرب گلوله پلیس در خدمت مبارزه با مواد مخدر حکم جستجو در کنتاکی.

“همانطور که ما در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر است که تأثیر جوامع و مردم از رنگ بیش از هر کس دیگری ما در حال یادآور شد که با وجود زخم در کشور ما که هرگز شفا” نقره ای نوشت: در این یادداشت.

نقره گفت: کارکنان در این یادداشت که او صرف تعطیلات آخر هفته به تماشای پوشش تظاهرات در سراسر این کشور اضافه کرد که او “heartened توسط بسیاری از اعضای NBA و WNBA خانواده … صحبت کردن به تقاضای عدالت خواستار تظاهرات مسالمت آمیز و معنی دار تغییر دهید.”

او همچنین خواستار لیگ, اتاق کار کارکنان به شرکت در آنچه به نام رویای رنگ جامعه مجازی مکالمه — کارمند داخلی گروه منابع متمرکز آفریقایی-آمریکایی ها و مسائل مربوط به آنها.

“این لحظه نیز نیاز بیشتری درون گرایی از کسانی که از ما از جمله خود من که هرگز ممکن است بدانند کامل درد و ترس بسیاری از همکاران ما و بازیکنان تجربه هر روز” نقره ای نوشت. “ما باید برای رسیدن به گوش دادن به یکدیگر و با هم کار کنند به عنوان بخشی از راه حل است. و به عنوان یک سازمان, ما نیاز به انجام همه چیز را در قدرت ما به تفاوت معنی دار. حتی در این غم انگیز و دشوار زمان, من می دانم که ما می توانیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>