NBA راه اندازی مجدد برنامه های گرما با مهم جلسه, بازیکن, نظر سنجی

NBA فشار به راه اندازی مجدد این فصل به نظر می رسد به دست آوردن شتاب.

چند بازیکنان ستاره از جمله رئيس جمهور اتحادیه Chris Paul راسل وستبروک و Jayson Tatum شد تا برای برگزاری یک تماس با لیگ سهشنبه برای بحث در مورد استراتژی برای از سرگیری فصل که رفت وقفه با توجه به coronavirus با توجه به ورزشی است.

پل و وستبروک ملحق شدند توسط LeBron James و دیگران در تماس خصوصی دوشنبه که در آن گروه به توافق رسیدند فصل باید حمل بر “با اقدامات ایمنی مناسب یک بار در لیگ است که با توجه به چراغ سبز برای شروع” یاهو گزارش شده است.

معلوم نیست که آیا این نشان دهنده نمایش تمام بازیکنان ارتباط است که بیش از 400 بازیکن است.

به این منظور بازیکنان ارتباط نمایندگان شروع به انجام غیر رسمی و محرمانه بازیکنان نظرسنجی در روز سه شنبه که آیا آنها می خواهم به سعی کنید به پایان این فصل با توجه به ESPN. (اتحادیه بعد از عنوان این گزارش گفت: در بیانیه ای که آن را “است و نه جذاب و نه مجاز هر رسمی نظرسنجی از بازیکنان خود را.”)

هفته گذشته کمیساریای آدم نقره ای از صحبت با بازیکنان و انجمن برنج طی یک کنفرانس که در آن او نشان داد که تصمیم به راه اندازی مجدد فصل ممکن است آمده تا ژوئن.

نقره در این تماس گفت: NBA به احتمال زیاد پایان فصل بدون طرفداران در یک یا دو مکان احتمالا لاس وگاس و یا اورلاندو به منظور کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از موانع برای غلبه بر به عنوان MLB دیدن است در حال حاضر در آن شتاب پیشنهاد برای شروع آن سال 2020 فصل است.

موانع برای NBA به احتمال زیاد عبارتند از قادر بودن برای به دست آوردن coronavirus آزمون برای بازیکنان و ضروری دیگر تیم کارکنان حتی در حالی که ایالات متحده تلاش کرده است برای دیدار با تقاضا برای تست و همچنین کار کردن یک برنامه برای کمک به جبران خسارت های مالی تا کنون.

بازیکنان در حال حاضر به توافق و 25 درصد کاهش در حقوق خود را که خواهد و پا زدن در ابتدا با خود, مارس 15 حقوق. بودجه برگزار خواهد شد در سپردن تا لیگ تعیین چگونه بسیاری از بازی ها در نهایت از دست داد.

ایده های متعدد در حال بحث برای چه لیگ خواهد رزومه که یکی از آنها شامل گسترش حذفی و یک بازی در مسابقات برای تیم های که ریاضی هنوز هم در حذفی شکار (از جمله 21-45 نیکز) به عنوان گزارش شده توسط پست Marc برمن.

NBA را یک گام بزرگ به سوی بازگشت بالقوه هفته گذشته هنگامی که آن را اجازه داده برای تیم در شهرستانها است که باید شل اجتماعی محدودیت فاصله برای باز کردن تیم خود امکانات. این ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه که می تواند NBA new normal: متوسط چک در درب مربیان با پوشیدن دستکش و مواد ضد عفونی کننده در همه جا به عنوان اعضای کاوالیرز وقایع بیش از آخر هفته. کلیولند ستاره Kevin Love به نام صحنه “عجیب و غریب است.”

در حالی که NBA همچنان به کار کردن برنامه به ادامه فصل خود MLB برگزار شد جلسات مجازی روز سه شنبه با آن اتحادیه به بیش از یک مالک تایید پیشنهاد برای شروع فصل آن در ماه جولای است. چند بازیکنان بیس بال سخن گفته اند و در برابر این پیشنهاد با برخی نگران سلامت خطرات.

NBA فصل بود به حالت تعلیق در مارس 12 بعد از یوتا جاز را رودی Gobert قرارداد این بیماری است. او پس از بهبود همراه با یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان دیگر که تست مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net