در شهرستانها و شهرهای کوچک که coronavirus تست در دسترس به بهداشت و درمان کارگران NBA تیم قادر خواهد بود برای تست بازیکنان و اعضای کادر که به نشان دادن علائم با توجه به ESPN گزارش روز جمعه.

دو تیم کاوالیرز و تریل بلیزرز باز امکانات خود را در روز جمعه اما هنوز به تایید شود برای تست.

به گفته نیویورک تایمز کاوالیرز بازیکنان فرستاده شده به دما و علامت چک با هر نوشتن شماره خود را در دو بسکتبال در ضخامت Sharpie, جوهر, بنابراین هیچ کس دیگری از آنها استفاده می کند.

پس از تقریبا 90 دقیقه از وزن و تیراندازی لری Nance جونیور — که با حضور رسمی تمرین — گفت: “آن را بیشتر برای بهداشت روان از فیزیکی به صداقت با شما” با توجه به گزارش تایمز.

هم تیمی های Cedi Osman, Kevin عشق و حوش Zizic نیز در این مرکز با توجه به گزارش های متعدد.

کمیسر آدم نقره است گفت: قبل از لیگ حتی می توانید در نظر سر فصل آن وجود دارد که نیاز به توان گسترده تست در دسترس در سراسر کشور از این امر نیاز به آزمون هر کس به طور منظم. “مشکل بدیهی است که چون ما نمی توانیم آزمون مردم پس ما نمی توانیم با اطمینان کسی, ایمنی, اینکه آنها بازیکنان بسکتبال و یا هر کس دیگری” ماوریکس صاحب علامت کوبا گفته ورزشی این هفته است.

این خبر در پی لیگ باز کردن امکانات روز جمعه برای تیم نمی واقع در مناطق با اقامت در خانه سفارشات. مثلا سحر و جادو در حال برنامه ریزی برای باز کردن تسهیلات خود را در روز سه شنبه و آنها تایید شده اند برای چنین تست. کلیپرز و لیکرز نیز انتظار می رود اجازه داده می شود در سراسر-هیئت مدیره تست پیش از باز کردن امکانات خود را. برای دریافت تایید تیم نیاز به مجوز از مقام های محلی و یا سازمان ارسال می شود به لیگ.

یکی از ایده های مورد بحث برای از سرگیری فصل است که ایجاد یک حباب برای بازیکنان و تیم پرسنل اما NBA معتقد است که حتی نیاز 15,000 آزمون برای تکمیل این فصل است. و لیگ نمی خواهد که قدم هنگامی که تست های کمیاب به صورت روزمره افراد مبتلا به ویروس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de