بازیکنان NBA ندارد, این, اجتماعی, پیام های خود را کشباف

وجود دارد هیچ کدام تا کور به عنوان کسانی که حاضر به دیدن.

کمیسر NBA آدم نقره داده است بازیکنان چراغ سبز به پوشیدن “اجتماعی پیام” بر روی لباس خود را زمانی که لیگ رزومه. “Black Lives Matter” را رنگ آمیزی خواهد شد در دادگاه به عنوان اگر طرفداران NBA شناسایی شده اند که نیاز به یک یادآوری به عنوان آنها به احتمال بسیار زیاد به ترکیه برسد.

اما گزینه های وجود دارد. خواننده باب ویلسون نشان می دهد این بازیکنان می تواند پوشیدن لباس خواندن “رایگان, هنگ کنگ” اما این امر تنها ناراحت NBA و بازیکنان خود را که نمی توانیم به ظروف سرباز یا مسافر با کفش کتانی و پوشاک پول به عنوان بخیه و چسب توسط زیستن-خانه برده-شرط در چین است.

“آزادی بردگان” در نیجریه و کنگو” خوب خواهد بود. هر دو از کشورهای آفریقایی هنوز به بردگی سیاه پوستان اما پل جنبش و وابسته به آن علاقه مند نیست. آنها در حال کار بر آزاد کردن بردگان آمریکایی هر چند که آزادی برنده در جنگ است که هزینه 650,000 عمدتا سفید زندگی 157 سال پیش.

OK. پس چگونه در مورد این: “توقف کشتار! — B. H.”

B. H. خواهد بود براندون Hendricks 17-year-old Monroe بالا گراد که برنامه ریزی برای حضور در دانشگاه در یک بسکتبال بورس تحصیلی. او در اواخر یکشنبه شب به ضرب گلوله کشته در برانکس برای دهه قصبه که در آن کودکان و نوجوانان هستند به ضرب گلوله و چاقو به عنوان یک ماده در هیچ جای تعجب است.

و پلیس تلقی شده است بدون قید و شرط ناخواسته. این آلمان نازی است. هر کسی که حتی مظنون به کمک به حل یک قتل قرار می دهد خود و خانواده خود را در خطر مورتال تلافی.

فقط در حال حاضر آن را بسیار بدتر است. هفته گذشته 86 نفر به ضرب گلوله در نیویورک است. این فصل باز به عنوان سیاه و سفید در سیاه و جنایت است منفجر شد.

و چه شهردار, بیل د Blasio انجام شده در مورد آن ؟ او قطع شده است 1 میلیارد دلار از بودجه.

Hendricks’ مادر حوا را از طریق غم و اندوه خود را قطع از طریق سیاسی pandering و رادیکال BLM اردک, مجسمه, سطل زباله, غارت و خرابکاری به تمرکز بر روی زندگی و مرگ:

“ما همیشه صحبت در مورد خشونت اسلحه به خصوص در جامعه ما است. و آنجا که بحث ما در مورد قدرت سیاه و وحدت, اما آن را مانند ما در حال کشتن یکدیگر است و هیچ یک گام به جلو و می گویند ” این است.’ آن را فقط به پایان یک راه یا دیگری.”

اما این یک حقیقت مسلم است که هرگز سخن گفته — نه با Rev. Al Sharpton, LeBron James, نقره ای, de Blasio, BLM, Nike, khezri, Jay-Z, راجر Goodell. در جایی که همه معترضین کسانی که تقاضای عدالت ؟

که چه منطقی درست فکر آمریکایی ها از هر مسابقه به سادگی نمی تواند درک. خیلی جوان سیاه خون اجرا می شود از طریق خیابان های هر شهر آمریکا است و برای نسل اما هیچ تقاضا به درمان آن, اجازه دهید به تنهایی از بین بردن آن. بپرسید چرا به التماس به صورت معمول آسان شارژ است که شما یک نژادپرست است. اجرا برای زندگی شما!

با ضربت بزمین کوبیدن یک مجسمه اخراج وودرو ویلسون از پرینستون اجازه می دهد بازیکنان NBA به پوشیدن لباس با اجتماعی پیام. آن چه ارزش دارد ؟ هیچ چیز. چنین آرایشی و بهداشتی هیچ ارزش ذاتی است. آنها نمی نجات یک زندگی یک بچه در هارلم Bed-Stuy یا نیوآرک.

نایجل تامپسون بود براندون Hendricks,’ بسکتبال مربی و معلم هندسه: “همه مادر خود را نگه داشته و گفت به من است” ما باید او را به خارج از این محله ما نیاز به او را به کالج’. … او واقعا فوق العاده بود بچه.”

آره بود و مقدار زیادی بیشتر از گذشته متشنج کودکان و نوجوانان آمده است. “جلوگیری از کشتار! — B. ثانیه” — به عنوان فرسوده توسط نیکز و/یا شبکه را بهتر در خدمت keepin’-آن-املاک واقعیت است. اما کشتار درآمد حاصل. همه سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست; هر سال هزاران نفر مهم نیست کمی.

تنها تلویزیون را دوست دارد ‘فلکس’

تنها ورزشی در کمیسیون صحبت می کنند بیشتر مزخرف تر از تلویزیون execs.

در اعلام کرد که فردا انداختن است گلف ایالات متحده باز می شود تا با ان بی سی — ورزشی مدیر عامل اریک Shanks گفت: “در حالی که ما با افتخار از موفقیت های ما ساخته شده برای طرفداران گلف در طول سال این است که یک پیروزی برای طرفداران گلف در همه جا یک پیروزی برای USGA, Fox و NBC.”

Dick Ebersol
کیر EbersolAP

آورده است که به ذهن سابق NBC Sports, رئیس, کیر, Ebersol. در اواخر سال 2007 میهن پرستان بودند شکست نخورده و برنامه ریزی شده به بازی 1 p. m. بازی در بوفالو. Ebersol تا به حال بازی “خم” به 8:15 یکشنبه شب شروع درد مطلق در فانی برای دارندگان بلیط.

اما Ebersol انجام شده خود در خدمت گوی از اسطوره ها گفت: این حرکت یک هدیه بود از NBC به طرفداران در بوفالو:

“سوم و جادویی عامل در آن همه شور و شوق که بوفالو نشان داده نسبت به لوایح در طول ارتباط طولانی با AFC زمانی که ما تا به حال آن را قبل از.”

در میان کسانی که نمی بینم این “هدیه” به عنوان یکی از محلی باغ پارک رئیس پلیس Samuel M. McCune که در حال حاضر به حال برای مقابله با کاهش شرایط جاده و drunks نوشیدن در گرما.

گفت: McCune “می تواند ما بپرسید NBC اگر ما می تواند به کاهش امتیاز?”


نمی تواند شرم بی حیا: MLB فوق العاده نوبت بسته از طریق DirecTV در حال حاضر به فروش می رسد — به عنوان “خبر بزرگ!” — در نیمه خاموش در فصل بیس بال با کاهش نزدیک به دو سوم. راب مانفرد را دوست دارد بله عزیزم.


یک بار در در حالی که, خواننده, جان اوکانل می دهد ESPN یک شات. این هفته او در زمان شنیدن Stephen A. Smith سرب و روحیه بحث در مورد اینکه آیا واشنگتن ویزاردز — “داغ” موضوع چون NBA و ESPN در حال شرکای کسب و کار — سزاوار یک نقطه حذفی. او را دوباره امتحان کنید شاید در چند ماه.


پس از برش کاردینالز گیرنده Jermiah جورجیا پس از رانندگی اتومبیل خود را به یک دریاچه شنبه برای DUI دستگیر شد و توسط پلیس — ما به شما بچه — در-در-خلیج اوهایو.

فرزندان نشان می دهد ویروس خطرناک gameplan

این هفته WFAN را هفته Boomer Esiason به شدت پیشنهاد بازیکنان فوتبال در Clemson, آلاباما و LSU عمدا آلوده خود را با COVID-19 — مرگبار بیماری جدی — به منظور دریافت بیش از آن با به آماده خود را برای باز کردن بازی.

که از جمله نظارت بر طرح ؟ اگر تصویب تحت مربیگری و/یا نظارت های پزشکی, کسانی که مربیان و پزشکان خواهد بود دستگیر شاید برای اقدام به قتل یا قتل درجه دوم.

اما اگر شما نمی دانید که چه خبره Esiason بود صحبت کردن در مورد شما و او را که مشترک است.


مت بارنز در میان اکثر ضد اجتماعی مبتذل اعمال در تاریخ NBA — یک دلیل او مصرفی; او برای 10 تیم و در حال حاضر شرکت ستاره از پی اس نشان می دهد که اجازه می دهد تا او آزادی خود را از مبتذل بیان — بخشی از come-on — اخیرا صحبت با Bleacher Report در مورد نژاد پرستی.

بارنز گفت پدرش به او گفت که به مبارزه با هر کسی که او را به نام N-word. او گفت که او جنگیدند بسیاری از مردم مادر او تا به حال برای دریافت یک شغل در مدرسه خود را به نگه داشتن او را از مشکل.

جذاب است.

در سال 2013 بارنز در توئیتر خود نوشت: “من دوست دارم هم تیمی های من بود اما من ایستاده انجام می شود تا برای این n—به عنوان!” او نمی hyphenate N-word.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>