بازیکنان NBA واقعا می خواهید به بازی دوباره: ‘آن را ‘زمان’

میشل رابرتز, مدیر اجرایی اتحادیه بازیکنان NBA شده است چک کردن در با لیگ بازیکنان به بحث در مورد جزئیات پیشنهاد برای راه اندازی مجدد از 2019-20 فصل است.

و “قاطع” احساس به گفته رابرتز است که بازیکنان “واقعا می خواهید به بازی.”

“آن زمان است. آن زمان” رابرتز گفت: ESPN. “دو و نیم ماه از” چه می شود اگر ؟ بازیکنان من نیاز به برخی از سطح از اطمینان. من فکر می کنم همه می کند.”

با برنامه ای به صحبت با بازیکنان به تمام 30 تیم NBA در طول هفته آینده رابرتز امیدوار به گرفتن احساس برای بازیکنان در واکنش به این لیگ راه اندازی مجدد طرح. NBA تایید شنبه این بررسی از سرگیری فصل آن در اواخر جولای در ESPN جهان گسترده ای از ورزش در اورلاندو است.

رابرتز برنامه ای برای ارائه به عنوان بسیاری از جزئیات در مورد چگونگی لیگ خواهد شد به طور فعال محافظت از بازیکنان خود را از ابتلا به کروناویروس که معلق بازی به طور نامحدود در مارس 11, با توجه به ESPN.

ESPN گزارش هفته گذشته که تیم انتظار در لیگ به صدور دستورالعمل برای راه اندازی مجدد ژوئن 1. بیشتر وضوح در راه اندازی مجدد برنامه های در حال انتظار برای ظهور زیر NBA حکام جلسه آینده این جمعه.

NBA players Michele Roberts
میشل رابرتزچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

انتظار این است که این اتحادیه خواهد بود قادر به ارائه نظرات پیشنهادی قصد دارد به زودی پس از لیگ انتشار دستورالعمل جدید با توجه به رابرتز به دلیل چانه زنی جمعی که در حال حاضر در محل در نیروی کار مشترک.

رابرتز همچنین گفت: بازیکنان ارتباط لزوما نیاز به داشتن یک رای در لیگ برنامه. علاوه بر این رابرتز گفت: او را تشویق لیگ به جزئیات به عنوان بسیاری از آن را می توانید به طوری که مراحل می تواند حرکت می کند بسیار سریع تر.

“اگر ما فکر می کنیم نیاز به یک رای ما خواهد بود. اگر ما در حال تصویب یک CBA ما نیاز به یک رای” او گفت:. “اما ما ترجیح روش صحبت کردن به مردم و یا تنها با داشتن آنها با ما صحبت کند. پس اگر ما یک حس از آنچه احساسات است و سپس ما می توانیم به جلو حرکت می کند. بحث ما به بازیکنان ما و آن را کشف کردن.

“اجازه دهید فقط آن را دریافت کند وجود دارد چرا که بچه های ما نیاز به دانستن است. یقین خوب خواهد بود. اما بازیکنان واقعا می خواهید به بازی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de