بازیکنان NBA نظرسنجی می تواند نگه دارید کلید های نجومی راه اندازی مجدد برنامه

بازیکنان NBA انجمن نمایندگان شروع به نظرسنجی بازیکنان که آیا آنها می خواهم به سعی کنید به پایان فصل بود که متوقف شد با توجه به کوروناویروس.

بله-یا-هیچ-متن پیام پاسخ هستند که محرمانه نگه داشته شده توسط اتحادیه اروپا, با توجه به ESPN که گزارش توسعه روز سه شنبه.

می آید روز پس از کمیسر آدم نقره ای از صحبت با بازیکنان و انجمن برنج طی یک کنفرانس که در آن او نشان داد که تصمیم به راه اندازی مجدد فصل ممکن است آمده تا ژوئن.

نقره در این تماس گفت: NBA به احتمال زیاد پایان فصل در یک یا دو مکان احتمالا لاس وگاس و یا اورلاندو بدون طرفداران, به منظور کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از موانع برای غلبه بر به عنوان MLB دیدن است در حال حاضر در آن شتاب پیشنهاد برای شروع آن سال 2020 فصل است.

موانع برای NBA به احتمال زیاد عبارتند از قادر بودن برای به دست آوردن coronavirus آزمون برای بازیکنان و ضروری دیگر تیم کارکنان حتی در حالی که ایالات متحده تلاش کرده است برای دیدار با تقاضا برای تست و همچنین کار کردن یک برنامه برای کمک به جبران خسارت های مالی تا کنون.

بازیکنان در حال حاضر به توافق و 25 درصد کاهش در حقوق خود را که خواهد و پا زدن در ابتدا با خود, مارس 15 حقوق. بودجه برگزار خواهد شد در سپردن تا لیگ تعیین چگونه بسیاری از بازی ها در نهایت از دست داد.

ایده های متعدد در حال بحث برای چه لیگ خواهد رزومه که یکی از آنها شامل گسترش حذفی و یک بازی در مسابقات برای تیم های که ریاضی هنوز هم در حذفی شکار (از جمله 21-45 نیکز) به عنوان گزارش شده توسط پست Marc برمن.

NBA را یک گام بزرگ به سوی بازگشت بالقوه هفته گذشته هنگامی که آن را اجازه داده برای تیم در شهرستانها است که باید شل اجتماعی محدودیت فاصله برای باز کردن تیم خود امکانات. این ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه که می تواند NBA new normal: متوسط چک در درب مربیان با پوشیدن دستکش و مواد ضد عفونی کننده در همه جا به عنوان اعضای کاوالیرز وقایع بیش از آخر هفته. کلیولند ستاره Kevin Love نام آن را “عجیب و غریب است.”

در حالی که NBA همچنان به کار کردن برای از سرگیری برنامه های خود را در فصل MLB برگزار شد جلسات مجازی روز سه شنبه با آن اتحادیه به بیش از یک مالک تایید پیشنهاد برای شروع فصل آن در ماه جولای است. چند بازیکنان بیس بال سخن گفته اند و در برابر این پیشنهاد با برخی نگران سلامت خطرات.

NBA فصل بود به حالت تعلیق در مارس 12 بعد از یوتا جاز را رودی Gobert قرارداد این بیماری است. او پس از بهبود همراه با یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان دیگر که تست مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>