بازیکنان NBA صورت چالش های بهداشت روانی در دیزنی حباب

تنظیمات بازیکنان NBA را در اورلاندو حباب برای فصل را راه اندازی مجدد در جولای 30 خواهد بود.

یکی از بازیکنان باید در انطباق با کمبود جمعیت و دیوار آن از سر و صدا با توجه به پیشرو ورزشی روانشناس.

اما acclimating به فن بازی کمتر ممکن است به عنوان بزرگ به عنوان جداسازی آنها را در میان محدودیت های قرار داده شده در آنها را در داخل محدوده دیزنی جهان.

دکتر استفان گونزالس اجرایی و عضو انجمن روانشناسی کاربردی ورزش گفت: ارسال این تجربه ممکن است احساس مانند “بازداشت خانگی” با اشاره به حباب rulebook 113 صفحه است. متخلفان به موضوع تبعید.

“این unchartered آب” گونزالس گفت: پست. “بازی های المپیک, شما نیاز به تمام حرکات آنها را دنبال کرده و با امنیت اطلاعات و آن را مانع آزادی خود را. این یک مقدار کوچک از آنچه اتفاق می افتد با بسکتبال است. آنها محدود به جایی که آنها می توانید غذا خوردن. آنها در حال از دست دادن مقدار زیادی از آزادی به انجام این کار است.”

22 تیم از جمله تورهای اما نه نیکز گزارش به اورلاندو جولای 7-8 به صورت رسمی اردوگاه های آموزشی.

“وجود دارد رفتن به یک هیجان اولیه و انگیزه به دنبال قوانین” گفت Gonzalez, دستیار مدیر دو و میدانی برای رهبری و عملکرد ذهنی در دارتموث. “در نهایت آن را مانند یک قطعنامه سال نو. شما رژیم غذایی و پس از یک یا دو هفته شما بازگشت به عادات. ورزشکاران ما در حال رفتن به بازگشت به آنچه که آنها همه چیز را به. من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از مبارزه و استرس است.”

بازیکنان در سلامتی جسمی — اقامت رایگان از COVID-19 و برگشت به بازی شکل پس از نزدیک به چهار ماه وقفه — ممکن است چیزی نسبت به سلامت روان خود را.

“ما به دنبال در COVID از نظر فیزیکی دارد و یک جنبه روانی — اضطراب و ترس” گونزالس گفت. “وجود دارد که اطلاعات جالب در مورد چگونه COVID دراز مدت اثر می گذارد ظرفیت ریه حتی برای کسانی که در سن و سال. برای ورزشکاران این شهادتها انشعاب. اما اضطراب و نگرانی و انزوای انسان? ما موجودات اجتماعی. آن را به چالش کشیدن.

“این باعث بسیاری از افسردگی است. که پنهان از عوارض COVID. ما در حال صحبت کردن به اندازه کافی چقدر است که می تواند اثر این بچه ها” Gonzalez اضافه شده است.

تفریحی اتاق ارائه خواهد شد اما با reams اعم از دستورالعمل. برای مثال بازیکنان نمی توانید به اشتراک گذاری هدست در هنگام بازی بازی های ویدئویی و هیچ دونفره در پینگ پنگ است. وجود یک سند تعیین مناسب دستور العمل در ضد عفونی بسکتبال در عمل استفاده می شود.

Gonzalez پیش بینی برخی از بازیکنان ممکن است رها کردن midstream.

“این یک آزمایش بزرگ از اراده و صبر” گونزالس گفت. “قادر به آموزش درست چهار ماه پس از آن من گیر کرده در یک هتل و نمی توانید هر چیزی را انجام دهید. آنها نیاز به چیزی به اشغال خود و یا آن را می تواند یک تجربه پر از بدبختی.”

بازیکنان را تحت روزانه COVID-19 امتحانات. کمیسر NBA آدم نقره روز جمعه گفت “سطح نگرانی را افزایش داده است” از آنجا که از coronavirus سنبله در فلوریدا. “ما نمی توانیم پیشی جستن ویروس” نقره گفت.

Gonzalez نشان داد او را به فرار از راه اندازی مجدد.

“اخبار بوده است نه بزرگ به تازگی” گونزالس گفت. “بسیاری از این است که رانده چقدر پول ما می رویم به از دست دادن. ما واقعا نیاز به نگاهی که آیا این خطر است که ارزش پاداش.”

خطرات ممکن است بیش از حد بزرگ دارتموث روانشناس گفت. بازیکنان ممکن است آگاه از شرایط موجود.

“من احترام آنها را برای مایل به آن را امتحان کنید” گونزالس گفت. “طرفداران گرسنه هستند برای آن است. اگر شما کمیسر نفرت شما را به دیدن یک ورزشکار حرفه ای سیر بود منفی تاثیر عوارض جانبی و یا مرگ. ما می دانیم که جوانتر و سالم جمعیت آن کمتر اما این هنوز به این معنی نیست که نمی تواند اتفاق می افتد.

“اگر کسی در مراقبت بحرانی در یک دلیل اساسی موجود شرایط شما خوب به عنوان یک کمیسر دانستن تهدید کننده زندگی عواقب ؟ من نمی دانم اگر من راحت است که اگر من کمیسر عمده ورزش, لیگ برتر.”

در دادگاه گونزالس معتقد است بازیکنان را وادار به استفاده از فن کمتر جو, اما آن را ممکن است چند بازی را برای آنها برای پیدا کردن بازی خود را موجو.

با توجه به یک صنعت منبع موسیقی خواهد بود لوله کشی به ورزشگاه برای بعضی از بازی ها — درست مثل قبل از coronavirus عرصه ساخت آن کمتر مرگ خاموش.

“آنها استفاده می شود به بزرگتر جمعیت” گونزالس گفت. “این می تواند احساس بیشتر شبیه به یک سازمان داد و بیداد و یا رقابتی عمل. آن خواهد بود جالب است ببینید که چگونه آنها رسیدگی به آنچه که آنها استفاده نمی شود. جمعیت به آن است. شما را از یک شوت زیبا و احساس عجله آدرنالین از سر و صدای جمعیت و تشویق است. ورزشکاران در حال حاضر نیاز به تمرکز بر روی کاری که در دست.”

گونزالس با این نسخهها کار با دارتموث ورزشکاران — و برخی از نرم افزار رقبا — در برخورد با آرنا حجم. در حال حاضر آن را مخالف: سکوت.

بازیکنان مختلف واکنش نشان می دهند متفاوت است. Gonzalez حواس LeBron James تغذیه کردن طرفداران بیشتر از, می گوید, بیشتر ارام Kawhi Leonard. جیمز گفت: در ماه مارس او ترجیح داده به بازی اگر آن را بدون طرفداران, هر چند او پس از تغییر لحن خود را.

“LeBron قدردانی رابطه او با طرفداران” گونزالس گفت. “نداشتن انتهای دیگر این ارتباط در حال حاضر در حال رفتن به یک چیز واقعا سخت برای او. اما Tim Duncan, شما نمی توانید بگویید اگر تیم است که با داشتن یک روز خوب یا بد بعد. او فقط رواقی. وجود دارد یک زن و شوهر از بازیکنان که در حال حاضر در چگونه آنها در حال حاضر احساسات خود را مانند Kawhi.”

بسیاری از تیم های اضافه شده ورزشی روانشناسان و متخصصان را در مفید آمده است.

“اگر من در کار با هر بازیکن NBA یکی از چیزهایی که ما می خواهم به بحث در مورد چیزی است که اثر می کند جمعیت را در شما مثبت یا منفی” Gonzalez اضافه شده است. “و بدون این جمعیت وجود دارد چگونه می خواهیم به برنامه ریزی شدن که همان احساسات و همان سطح از آدرنالین. شاید با استفاده از تجسم و خود را به عنوان بسیاری از شبیه سازی تکرار تیراندازی در خالی, جای بدنسازی, گرفتن یک حس است که آرام و سکون و استقبال از آن. این یک عامل است. آنها در حال رفتن به نیاز به پیدا کردن یک راه برای انطباق و تنظیم کنید.”