اعطای Napear اخراج شد توسط ایستگاه رادیویی خود استعفا داد و به عنوان Sacramento Kings TV play-by-play گوینده شنبه پس از صدای جیر جیر خود را بیش از آخر هفته گفت: “تمام زندگی” موضوع در میان جورج فلوید اعتراضات مواجه شد با واکنش.

Napear فارغ التحصیل از سیست دبیرستان در لانگ آیلند توییتی “تمام زندگی مهم نیست…هر یک!” روز یکشنبه پس از پادشاهان سابق ستاره DeMarcus Cousins خواسته 60 ساله خود را برای مشاهده در زندگی مهم جنبش است.

عبارت “همه زندگی موضوع” دیده می شود به عنوان مسخره Black Lives Matter جنبش آغاز شد که در سال 2013 به عنوان یک مبارزه سیستماتیک نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم سیاه و سفید.

Black Lives Matter تبدیل به راننده اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور پس از فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و در دست پلیس در هفته گذشته در مینیاپولیس.

شرکت مادر KHTK ایستگاه است که در آن Napear میزبانی هم اسم او را نشان می دهد گفت: “زمان اعطای این توییت به خصوص حساس است.” Napear قرار داده شده بود در مرخصی توسط ایستگاه دوشنبه.

پادشاهان آدرس نیست این صدای جیر جیر در بیانیه خود با توجه به ESPN فقط گفت که آنها آرزو Napear بهترین و او را برای خدمات خود را به سازمان است.

در عذرخواهی ارسال شده در دوشنبه توسط ساکرامنتو زنبور عسل Napear گفت که او “نه به عنوان تحصیل کرده در BLM که من فکر می کردم. من تا به حال هیچ ایده که زمانی که من گفت: “تمام زندگی ماده” است که آن را مقابله با آنچه BLM در تلاش است برای دریافت در سراسر.”

اما عموزاده به نظر نمی رسد شگفت زده Napear بحث برانگیز صدای جیر جیر.

“سلام به انتظار” او پاسخ داد.

کریس وبر که همچنین برای پادشاهان نوشت: “Demarcus ما می دانیم و شناخته شده اند که کمک مالی است. تیم می داند که به عنوان خوبی. من به آنها گفته ام بسیاری از بار. آنها آن را دیده ام. آنها می دانند که او چه کسی است.”

وبر افزود: دو دلقک emojis.

در حالی که معلوم نیست دقیقا چه عموزاده و وبر شد با اشاره به ساکرامنتو زنبور گزارش داد که Napear قبلا مورد انتقاد قرار گرفت و برای دفاع سابق خوار کلیپرز صاحب دونالد استرلینگ و گفت که استرلینگ نمی تواند نژادپرستانه چرا که او به کار بودند.

“من می خواهم برای تشکر از طرفداران خود را برای قریب به اتفاق عشق و حمایت” Napear گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “من همیشه باقی می ماند بخشی از پادشاهان ملت در قلب من است.”

Napear شده بود پادشاهان گوینده از سال 1988.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de