NBA 2K21 خواهد شد از ویژگی های کوبه برایانت ‘Mamba برای همیشه Edition’ پوشش

Kobe Bryant است که هنوز در بازی است.

مرحوم لیکرز افسانه برجسته خواهد شد در پوشش می دهد از NBA 2K21 از جمله “Mamba برای همیشه Edition.” Rookie احساس صهیون ویلیامسون و تریل بلیزرز ستاره Damian Lillard قبلا اعلام کرد که پوشش ورزشکاران برای بازی های ویدیویی معروف.

“هر یک از ما پوشش ورزشکاران نشان دهنده دوره های مختلف از بازی بسکتبال – Damian Lillard غالب دادگاه امروز صهیون ویلیامسون یک حامل استاندارد برای نسل بعدی NBA سوپراستار و آنچه که بیشتر می توان گفت در مورد کوبه?,” NBA 2K معاون رئیس جمهور از بازاریابی جهانی الفی برودی در بیانیه ای گفت. “سه ورزشکار به نمایندگی از زمان آینده و تاریخ طبقه از این بازی است. امروز اطلاعیه هیجان انگیز است فقط برای اولین بار از بسیاری از NBA 2K21; آن را به یک بزرگ سال برای طرفداران بسکتبال و NBA 2K پارسه.”

nba 2k21 kobe bryant mamba edition cover cost date
NBA 2K21 Mamba برای همیشه edition پوششتواضع: 2K

این بازی مجموعه ای منتشر خواهد شد در سپتامبر. 4 خواهد بود در قیمت $59.99 برای نسل فعلی کنسول ها و $69.99 برای نسل بعدی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X. برای $99.99 به “مارهای زهردار مناطق گرمسیر برای همیشه Edition” را از ویژگی های میراث نسخه از بازی فوق العاده و محتوای دیجیتال.

برایانت که همراه با دخترش Gianna شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه که قبلا پوشش ورزشکار برای NBA 2K10 و افسانه نسخه از NBA 2K17. سابق MVP لیگ و پنج بار قهرمان NBA بازنشسته در سال 2016 پس از 20 سال با لیکرز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>