Naya Rivera, جستجو, مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, برمن شهادت: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

جستجو برای بازیگر Naya Rivera به رزومه شنبه صبح

عملیات جستجو و نجات تلاش برای پیدا کردن بازیگر Naya Rivera پس از او ناپدید شد, از اجاره یک قایق در کالیفرنیا دریاچه سر گرفته خواهد شد در اوایل صبح روز پنج شنبه در این Ventura County Sheriff تایید در توییتر اواخر روز چهارشنبه. ریورا وارد دریاچه Piru حدود 60 مایلی شمال غربی لس آنجلس حدود 1 بعد از ظهر و اجاره یک قایق با او 4 ساله و پسر یک سخنگوی کلانتر, گفت:. حدود 4 بعد از ظهر قایق داشت با پسر بچه داخل اما ریورا از دست رفته است. ریورا فرض غرق شده در دریاچه و یک جستجوی مداوم برای بدن سخنگوی گفت. ریورا آغاز زندگی حرفه ای خود را در سرگرمی در سن 4 و بهترین و شناخته شده برای بازی سانتانا لوپز در فاکس موسیقی dramedy “Glee” که زد از سال 2009 تا 2015.

 • از سال 2016: ریورا توضیح می دهد که در ایالات متحده آمریکا امروز مقاله چرا او نوشت: در مورد داشتن سقط جنین در کتاب خود

تصمیم دیوان عالی کشور در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی می رود

دیوان عالی کشور در قانون رئیس جمهور تهمت تلاش خود را برای حفظ مالیاتی و سایر سوابق مالی دور از کنگره محققان و دادستان در روز پنج شنبه. تهمت خودداری کرده و با رعایت احضاریه از سه خانه کمیته کنترل دموکرات ها و همچنین به عنوان دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور به دنبال کسب اطلاعات از حسابداری شرکت ها و بانک ها. مدتها در انتظار تصمیم گیری های مهم هستند به چند دلیل: آنها می تواند منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شدن به امور مالی عمومی در میان ناظران سیاسی. آنها می توانند دوباره تعریف تفکیک قوا بین قوه های مجریه و مقننه. و آنها می تواند تعیین اگر یک رئیس جمهور نشسته بر خلاف دیگر شهروندان است که بالاتر از قانون است.

 • از استدلال در مه: دادگاه عالی در کوره در هر دو طرف نقطه عطفی در نبرد بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی
 • بیشتر احکام: دیوان عالی استقلال مذهبی کارفرمایان در استخدام تبعیض مورد.
 • ‘آن را در مورد متمم اول قانون اساسی’: مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل خانواده در تلاش برای جلوگیری از انتشار مریم تهمت کتاب

رییس دادستان به شهادت قبل از خانه کمیته

جفری برمن که شلیک به عنوان رئیس وزارت دادگستری معتبر ترین کار باقی مانده ابری با سوال خواهد صحبت به نمایندگان مجلس پنج شنبه در مورد شرایط اطراف خود را فردی گری. او را به شهادت پشت بسته-درب های قبل از کمیته قضایی مجلس است که بررسی اتهامات سیاسی دخالت در DOJ. شهادت از برمن می تواند به افزایش بیشتر سوالات در مورد DOJ استقلال از کاخ سفید است که پاکسازی ناظران, خبرچین و دیگران دیده می شود به عنوان بی وفا. برمن اخراج شد در ماه گذشته پس از برخورد با دادستان کل ویلیام Barr که تا به حال اعلام کرد که برمن بود پله تا راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد جدید منجر به منهتن ، برمن با این حال اصرار داشت که او تا به حال هیچ وجه قصد استعفا تا زمانی که مجلس سنا تایید یک نامزد. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از اخراج برمن در Barr را خواست.

 • پیام های مخلوط: مغلوب ساختن پیشی جستن و فاصله خود را از برمن پس از شلیک بر رئیس جمهور می گوید: او را در تصمیم گیری
 • جفری برمن شلیک: AG Barr درخشان حساب NY دادستان کار بیشتر ابر اخراج
 • تصویری: معاون سابق آمریکا می گوید برمن شلیک یک حریق لحظه’

هفتگی بیکاری گزارش ممکن است شبیه به سایر گزارش های اخیر

وزارت کار را انتشار گزارش هفتگی بیمه بیکاری پنج شنبه و از آن می تواند شبیه به گزارش های اخیر. گروه گزارش 1.43 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری برای اولین بار در هفته از ماه ژوئن 21-27. که چهارمین هفته متوالی بین 1.4 و 1.6 میلیون نفر از کارگران در زمینه ادعاهای جدید – بطور قابل توجهی بالاتر از قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان MarketWatch نظرسنجی پیش بینی است که 1.4 میلیون ادعاهای جدید ثبت شد این هفته از 28 ژوئن-ژوئیه 4. خبر می آید بر روی پاشنه از هفته گذشته اعلام کرد که اقتصاد ایالات متحده اضافه شده یک رکورد 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن به عنوان متحده ادامه داد: اجازه می دهد تا کسب و کار توقیف توسط ویروس به بازگشایی و بیشتر آمریکایی ها رفت و برگشت به محل کار. اما باز گشت است به احتمال زیاد در ماه های آینده اقتصاددانان می گویند با سنبله اخیر در coronavirus موارد یک عامل مهم.

 • ‘تاریخی’: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ژوئن مشاغل, گزارش, اما بازار کار است که هنوز هم ترسناک
 • با شماره های: 48M آمریکایی ها در زمینه رفع بیکاری در 15 هفته
 • گزارش ماه ژوئن: 4.8 M مشاغل اضافه شده و آمار بیکاری 11.1%

بایدن به ارائه بیانات در کارخانه در پنسیلوانیا

Presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد برای سفر روز شنبه به پنسیلوانیا که در آن او خواهد شد جزئیات پا برای اولین بار از یک بسته اقتصادی که دستیاران خود را در زمین به عنوان یک پیش نمایش از سیاست را دنبال خواهد نمود اگر او برنده در ماه نوامبر. او به بازدید از یک فلز با این نسخهها کار کارخانه در دونمر با توجه به محلی گزارش. بایدن است که انتظار می رود به تاکید آمریکا تولید و نیروی کار سیاست از جمله چگونه دولت می تواند هدف قدرت خرید آن برای تقویت متحده آمریکا ساخت. بایدن ظاهر خواهد آمد یک روز پس از او منتشر شد که پیشنهاد حزب دموکرات پلت فرم که شامل توصیه هایی است که بایدن در آغوش طرح های پیشنهادی برای مبارزه با تغییر آب و هوا و نژادپرستی نهادی در حالی که گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی و بازسازی coronavirus زده اقتصاد است. سیاست آمد از نیروهای وظیفه بایدن تشکیل شده با زمانی رقیب برنی ساندرز به عنوان آنها به دنبال توسعه یک نقشه راه برای بهترین شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

 • 2020 انتخابات: جوان سیاه رای دهندگان می گویند که آنها نمی مشتاق در مورد یک جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری
 • ‘گریم حل و فصل’: بایدن است و سنا است در نزد اما دموکرات ها هنوز خالی از سکنه ترس از یاس
 • مبارزه قانونی: دانشگاه شکایت کرد پس از انکار سوابق درخواست بایدن سنا مجموعه

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de