اتباع’ Ryan زیمرمن مردد از سال 2020 MLB فصل

اتباع واشنگتن اولین baseman Ryan زیمرمن رسما تصمیم گرفتند از سال 2020 MLB فصل در روز دوشنبه چند روز پس از ابراز نگرانی در مورد این ایده از بازی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دو بار All-Star پیوست خود را اتباع تیمی و پارچ جو راس و همچنین دایاموند مایک Leake در موج اول شناخته شده MLB بازیکن را به انتخاب کردن از این فصل است.

“پس از مقدار زیادی از فکر و داده من شرایط خانواده – سه کودک از جمله یک نوزاد و مادر در معرض خطر – من تصمیم گرفته اند برای شرکت در 2020 فصل” 35 ساله در بیانیه ای گفت. “هر کس می داند که چه مقدار از آن را به من به عنوان بخشی از یک تیم و من را از دست این رفاقت از صمیم قلب این سال است. البته من دوست دارم به دنبال بازگشت به عقب عناوین. من نمی توانم صحبت می کنند و برای هر کس دیگری اما با توجه به ماهیت غیر معمول از فصل این بهترین تصمیم برای من و خانواده ام و من واقعا درک سازمان را درک و حمایت.

“به روشنی من که نمیتوانم در این زمان. من تصمیم گرفته اند در آینده من در بیس بال گذشته سال 2020 است. اما در این سال من خواهید بود ایمن ماندن در خانه و کشیدن به عنوان سخت به عنوان کسی برای بچه ها برای دفاع از ما قهرمانی است.”

MLB صاحبان و بازیکنان به تازگی به یک توافق در مورد تدارکات از 60 بازی فصل که شامل بازیکنان دریافت کامل سرشکن پرداخت.

زیمرمن که امضا یک سال 2 میلیون دلار فرمت با اتباع است در نتیجه بخشش $740,000 توسط بازی نیست. او ساخته شده است که حدود 140 میلیون دلار در 14 فصل با اتباع.

زیمرمن مضطرب به نظر می رسید در هفته گذشته در مورد این ایده از بازی.

“من یک 3-هفته-کودک قدیمی,” او نوشت: در اول شخص ستون برای اسوشیتد پرس. “مادر من است اسکلروز متعدد و فوق العاده پر خطر; اگر من تا پایان بازی من تقریبا می توانید بیرون انداختن این ایده از دیدن او تا هفته پس از فصل است.”

زیمرمن که در پیش نویس چهارم به طور کلی توسط اتباع در سال 2005 نوشته شده .257 طور متوسط پنبه حلاجی شده در 52 بازی فصل گذشته همراه با 27 RBIs و شش خانه اجرا می شود. او مبارزه جراحت پا که کنار او برای بخشی از 2019 فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de