ملی کمبود سکه: سکه نیکل, dimes و چهارم بخشی از آخرین COVID-19 کمبود

شکستن خود را در بانک piggy, آخرین COVID-19 کمبود شامل تغییر پاکت پی سی.

Coronavirus همه گیر باعث شده است که در سراسر کشور کمبود سکه با توجه به فدرال رزرو.

رزرو صندلی جروم پاول گفت: این خاموش شدن ناگهانی ناشی از این بیماری همه گیر را نگرانی در مورد گردش سکه که فدرال ریزرو 12 بانک های منطقه ای مسئول تهیه و به بانک های تجاری.

“با بسته شدن بخشی از اقتصاد جریان وجوه از طریق اقتصاد را متوقف کرده است” پاول گفت: در طول یک مجازی جلسه با کمیته خدمات مالی مجلس. “ما در حال کار با نعناع و ذخیره در بانک و اقتصاد دوباره باز می شود ما در حال شروع به دیدن پول حرکت دوباره.”

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

COVID-19 امداد مالی: IRS گسترش معیارهای به برداشت پول از برنامه های بازنشستگی برای کسانی که مبتلا به کروناویروس

بانک مرکزی, و بانک مرکزی, سکه, مکان های توزیع آغاز شد و به طور موقت اختصاص سکه موجودی انبار فرستاده شده به بانک ها در سراسر کشور 15 ژوئن رزرو در بیانیه ای گفت.

“این COVID‐19 همه گیر است به طور قابل توجهی مختل زنجیره تامین و عادی الگوهای گردشی برای ایالات متحده سکه” کرد. “در چند ماه گذشته سکه سپرده از موسسات سپرده گذاری فدرال رزرو قابل توجهی کاهش یافته و ضرابخانه ایالات متحده تولید سکه نیز کاهش یافته است با توجه به اقدامات در محل قرار داده برای حفاظت از کارکنان خود را.”

از ماه مارس بسیاری از کسب و کار و کارشناسان را تشویق مصرف کنندگان به استفاده از سیستم های پرداخت بدون تماس به دلیل نگرانی در مورد گسترش عفونت ویروسی در, پول نقد و کارت های اعتباری.

COVID-19 و وحشت خرید ناشی مختلف کمبود از جمله ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت دستمال مرطوب ضد عفونی گوشت و مخمر است.

کمک: آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de