ناتان معروف هات داگ خوردن مسابقه: زمان اطلاعات تلویزیون برای چهارم جولای رقابت

این ناتان معروف هات داگ خوردن مسابقه خواهد شد در واقع برگزار می شود شنبه اما سالانه چهارم جولای رویداد در جزیره ادم ساده لوح نگاه خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت این سال است.

برای استارت, وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در نور COVID-19 بیماری همه گیر. رقابت هنوز هم در نیویورک اما در “خصوصی محل با COVID-19 اقدامات ایمنی در محل” به جای در گوشه ای از گشت و گذار و Stillwell راه در بروکلین.

یکی از چیزهایی که انتظار می رود که عادی است ؟ برندگان: جوی شاه بلوط است و سنگین مورد علاقه را به نفع خود برای پنجمین سال متوالی و 13th زمان به طور کلی در حالی که در زنان, سمت, Miki Sudo همچنین انتظار می رود به تسلط در مسیر به یک هفتم راست خردل زرد کمربند. هر دو شاه بلوط و Sudo بودند متناوب -1112 مورد علاقه های شما در مقابل این رشته همانطور که از شنبه شب در هر BetMGM.

زمان: ظهر ET

تلویزیون: ESPN

قوانین/سوابق: ده دقیقه به غذا خوردن به عنوان بسیاری از ناتان معروف هات داگ و نان به عنوان شما می توانید. جوی شاه بلوط خوردند حیرت انگیز 74 هات داگ در 10 دقیقه به مجموعه ای از مردان رکورد در سال 2018 است. سونیا توماس دارای زنان رکورد با 45 هات مجموعه در سال 2012.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>