نسکار Kyle هواشناس مسابقه در خط نازک آبی رنگی ماشین

سه روز پس از بابا Wallace, NASCAR, تنها, سیاه, راننده شتافت در زندگی, ماده, ماشین, Kyle هواشناس سوار در یک خط نازک آبی رنگی ماشین نسکار ثانویه مدار.

هواشناس, 22, مسابقه ماشین شنبه در نسکار Xfinity سری مزاحم 250 در حیاط-میامی جاده سریع السیر. خودرو هود, برجسته, آمریکایی پرچم با یک خط آبی در وسط و این طرف و پشت به حال هشتگ #BackTheBlue.

“بسیاری در جهان در حال حاضر, و من می خواستم به بیان است که اکثر پاسخ دهندگان برای اولین بار مردم خوب هستند. عموی من یک آتش نشان و او را به انجام هر کاری برای کمک به صرفه جویی در زندگی” هواشناس در توییتر نوشت در مورد ماشین.

هواشناس بعد در توئیتر خود نوشت: “من کاملا از من حمایت مردان سیاه و زنان در این کشور و همچنین حمایت همه اولین پاسخ دهندگان نیز می باشد. عشق همه 🙏🏻.”

رنگ کار به عنوان یک خط نازک آبی رنگی طرح توسط مایک هارمون مسابقه. هواشناس به پایان رسید 37 بعد از انتقال مشکل است.

در طول یک جام نسکار سری مسابقه در Martinsville Speedway در چهارشنبه والاس ماشین های ویژه هشتگ #BlackLivesMatter در دو طرف و پیام “محبت و عشق و درک” در روز نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم. پس از ممنوعیت نسکار سری کامیون راننده ری Ciccarelli گفت: او را ترک ورزش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>