نسکار انتشار عکس از “طناب دار” در بابا والاس گاراژ

آن را قطعا به نظر می رسد مانند یک طناب.

نسکار منتشر شد عکس چهار شنبه طناب است که در تنظیم کردن یک طوفان اول تصور می شود یک نژادپرست نماد پس از آن تعیین می شود به یک سوء تفاهم است. اما در حالی که طناب ممکن است استفاده می شود به جلو بسته گاراژ درب آن گره خورده بود در چنین راهی که آن را می تواند درک تنظیم کردن زنگ آلارم.

طناب دار به دنبال درب جلو و داشت در گاراژ متعلق به بابا والاس تیم یکشنبه در آلاباما Superspeedway. در ابتدا تصور می شد به یک جنایت نفرت و عمل ارعاب در برابر 26 ساله والاس نسکار را فقط سیاه و راننده. دو هفته پیش والاس منجر به هزینه برای ورزش به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در همه آن حوادث و خواص عینک یک “من نمی توانم نفس بکشم” پیراهن قبل از یک رویداد و رانده بود با “Black Lives Matter” رنگ در کنار ماشین خود را.

اما بعد از یک FBI تحقیقات مشخص شد به یک سوء تفاهم — این یک گاراژ درب طناب — پس از فیلم آن را نشان داد تا به حال شده است وجود دارد پس حداقل اکتبر 2019.

بنابراین در حالی که آن را نمی ممکن است شده اند وجود دارد قرار داده شده به طور خاص برای والاس آن گره خورده بود در چنین راهی است که والاس تیم بر این باور بود که عمدی پیام.

“من شده است به مسابقه پس از من 9 سال; من 26 در حال حاضر من 27 سال و من هرگز دیده می شود یک گاراژ بکشد مانند این که” والاس ESPN گفت: در روز چهارشنبه. “این باعث می شود من می خواهم به بیش از درایو به خانه مادرم که در آن ما برای مسابقه از ما گاراژ و گاراژ بکشد.”

نسکار جمهور استیو فلپس پنجشنبه به خبرنگاران گفت که اخیر رفت و برگشت تمام آهنگ های 29 که در آن نژادها و 1,684 گاراژ اصطبل تنها 11 pull-down طناب گره خورده با یک گره. تنها کسی یافت می شود مثل یک طناب دار بود. یک تحقیق نشان داد که طناب دار بود و نه در شروع ماه اکتبر 2019 آلاباما آخر هفته اما آنجا بود در پایان.

فلپس گفت: “در حقیقت من باید با استفاده از کلمه اتهام” هنگامی که نسکار برای اولین بار اعلام کرد آن را در بر داشت طناب دار.

“هر کسی که نشان می دهد این جعل من شخصا توهین آمیز است. من نمی دانم که چگونه مردم فکر می کنم که راه” فلپس گفت. “شانس هستند که کسی آن را دیدم و نه واکنش منفی به آن است. ما باید مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد در آینده است. ما نیاز به انجام این کار بهتر است به عنوان یک صنعت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de