نانسی پلوسی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘چاق’ و باید هیدروکسی کلروکین

مجلس نانسی پلوسی گفت که “یک ایده خوب نیست” برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مصرف مواد مخدر است که ثابت شده است به کار در برابر coronavirus به دلیل آن می تواند یک خطر برای افراد مبتلا به بیماری قلبی و او “چاق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مصرف هیدروکسی کلروکین برای حدود یک هفته و نیم به دفع عفونت با کوروناویروس. اخبار حیرت زده کرد بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان به دلیل مواد مخدر به طور معمول تجویز می شوند برای لوپوس آرتریت و به عنوان یک اندازه گیری پیشگیری برای جلوگیری از مالاریا – شده است به طور کامل تست شده برای استفاده در برابر coronavirus که به کشته شدن بیش از 90,000 آمریکایی است.

با وجود عدم بالینی, تست تهمت تبلیغ این دارو برای استفاده در برابر ویروس برای بیش از یک ماه گفت که او یک “احساس” آن موثر بود و گفتن آمریکایی ها “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را.”

اما در آوریل 24, غذا و دارو گفت: این دارو دارای “نشان داده نشده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19” و این که باید استفاده نمی شود “خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است.”

در مصاحبه با سی ان ان پلوسی شد و از او خواست در واکنش به اخبار رئیس جمهور شد, مصرف دارو با وجود FDA هشدار.

‘این شما را بکشند’: مردم هشدار به دیگران پس تهمت آشکار استفاده از هیدروکسی کلروکین

“او رئيس جمهور ما و من به جای او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان به خصوص در گروه سنی خود و او باید ما می گویند وزن گروه: چاق, آنها می گویند. بنابراین من فکر می کنم آن را یک ایده خوب,” او پاسخ داد.

هر چند تهمت چاق است, توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری استاندارد پلوسی نادرست است و در برچسب زدن به او را “چاق.”

پس از آخرین سال های فیزیکی 6-پا-3-اینچ تهمت وزن در 243 پوند است. با توجه به CDC که به او می دهد شاخص توده بدن از 30.4 است که فقط بیش از آستانه برای چه عمومی سازمان بهداشت برچسب “چاق.”

CDC تعریف سه سطح از چاقی است. بالاترین سطح کلاس 3 است که گاهی اوقات به نام “مرض” و یا “شدید” چاقی” اما که نیاز به شاخص توده بدن 40 یا بیشتر است.

FDA هشدار در مورد هیدروکسی کلروکین نمی گویند افراد چاق هستند در معرض خطر بیشتری از این دارو عوارض جانبی بالقوه کشنده. آن می گوید: بیماران مبتلا به “مسائل مربوط به سلامت مانند بیماری های قلبی و کلیوی هستند به احتمال زیاد در افزایش خطر ابتلا به این مشکلات قلبی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, 73, رنج می برند نیست از هر موجود بیماری قلبی با توجه به نتایج فیزیکی خود را هر چند او که سابقه کلسترول بالا که برای او طول می کشد دارو.

می توانید هیدروکسی کلروکین جلوگیری از COVID-19?: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند شاید. وجود دارد ‘ هیچ داده ای برای حمایت از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>