نادال, جوکوویچ و فدرر باید آن را خورد برای ما باز

رافائل نادال و نواک جوکوویچ هر ابراز تمایل کم برای آمدن به نیویورک ایالات متحده باز هنوز میله میله برای شروع Aug. 31 در فلاشینگ مراتع به احتمال زیاد بدون فن.

با توجه به تنیس منبع راجر فدرر نیز در حصار در مورد بازی باز اگر آن صحنه.

خود را از دست دادن رافا راجر و Djoker.

این USTA رسیده است به چند بازیکن و آگاه از نگرانی ها از اروپایی ها در 30s خود را در مورد آمدن به نیویورک تحت سخت COVID-19 پروتکل های.

برخی از بازیکنان نگران quarantining پس از ورود به ایالات متحده و منابع نیز نشان می دهد که آنها نگران quarantining هنگام پرواز به اروپا برای باز فرانسوی بلافاصله پس از.

این USTA مصمم است. یک اطلاعیه در مورد اینکه آیا باز خواهد شد که انتظار می رود پس از ژوئن 15, اما از آن است که با تکیه نسبت به بازی تنیس در کوئینز در ماه سپتامبر آن را به عنوان همیشه.

خوب برای USTA.

آمریکایی ها و جهان — نیاز به حواس پرتی به خصوص اگر وجود دارد هیچ بیس بال.

“کار درست را انجام دهید برای این ورزش است که به بازی” دیرین USTA سخنگوی کریس Widmaier گفت: پست. “اگر شما می توانید آن را با خیال راحت هدف ما این است که هنوز هم به بازی.”

جوکوویچ, نادال و فدرر به عنوان شناخته شده “3,”, باید, بازی, بیش از حد می شود و بخشی از جهان از برگشت به حالت عادی. مهمترین این ستاره تنیس هنرمندان هستند. گاهی اوقات نشان می دهد باید در. جهان نیاز به سرگرم مانند قبل از هرگز — حتی اگر ستاره ها ناراحت.

باز در حال برنامه ریزی برای مرحله این رویداد در یک حباب محیط زیست — فقط به عنوان NBA راه اندازی مجدد خواهد شد و با بازیکنان محدود به دیزنی جهان. هیچ بازیکن بسکتبال شکایت دارند.

در باز وجود دارد صحبت از کوچکتر بازیکن entourages کمتر در مقامات دادگاه بدون قفل-اتاق دسترسی برای بازیکنان خود خاموش روز.

“قوانین آنها به ما گفت ما را مجبور به احترام به آن وجود دارد به بازی در همه آنها افراطی هستند” جوکوویچ گفت: صربستان را Prva تلویزیون. “ما نمی خواهد که دسترسی به منهتن ما را به خواب در هتل ها در فرودگاه به آزمایش دو بار یا سه بار در هفته.

“آنها می خواهند این مسابقات به جلو بروید به هر قیمتی به دلایل اقتصادی که من درک می کنم” صربی ستاره گفت. “اما سوال این است که چگونه بسیاری از بازیکنان در حال حاضر به قبول آن شرایط است.”

پنج شنبه قرار بود باز فرانسوی مردانه نهایی. بازگشت در ماه مارس بدون اطلاع USTA فرانسوی تنیس فدراسیون تحت فشار قرار دادند پشت آن مسابقات یک هفته پس از ایالات متحده باز را تکمیل — در سپتامبر 20. ایالات متحده باز مردانه نهایی برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 13.

فرانسه را تصمیم راش قرار داده باز در یک اتصال. آن را نمی دهد USTA انعطاف پذیری برای به عقب راندن این رویداد دو هفته — که می شده اند ممکن است با توجه به نیویورک دلپذیر autumns.

برخی از تنیس منابع بر این باورند نادال است که عمدتا تمایلی در مورد باز چرا که او می خواهد به صرفه جویی در خود را برای پاریس جایی که او پادشاه است. نادال به نظر می رسد کمتر مخالف به بازی در میان همه گیر اگر در سطح خاک رس قرمز که در آن او را برنده باز فرانسوی 12 بار.

“اگر شما [درخواست] من امروز امروز من خواهد گفت: ‘نه’ ” نادال گفت: جمعه در یک کنفرانس تلفنی. “در چند ماه ؟ من نمی دانم. امیدوارم ” بله.” اما باید صبر کنیم احتمالا تا زمانی که ما روشن تر اطلاعات در مورد چگونه به آن را حذف تکامل می یابد و وضعیت چگونه است رفتن به در نیویورک در یک زن و شوهر از ماه. زیرا البته نیویورک شده است و یکی از مکان هایی که شده اند به شدت ضربه توسط ویروس.”

Novak Djokovic
نواک جوکوویچسازمان حفاظت محیط زیست

در آوریل USTA مدیر عامل مایک میل زدن مشاهده این ایده از یک فن-کمتر باز به عنوان “بسیار سناریو بعید است.”

“این واقعا در روح جشن تنیس” میل زدن گفت.

این USTA تا به حال افکار دوم. ایده شناور از میزبانی محدود طرفداران شده است اما همه اوراق. بیش از حد پیچیده و ناامن است. این گزارش در مورد سینسیناتی tuneup رویداد در حال نقل مکان به گرگرفتگی نیز انتظار نمی رود اتفاق می افتد.

بدون بلیط درآمد و مهمان نوازی پول USTA را خالص کمتر از 50 درصد از نرمال آن درآمد اما هنوز هم می خواهد به آن را انجام دهد و دست از تقریبا همان پول جایزه به عنوان 2019.

جهانی تلویزیون, نقد و بسیاری از اسپانسر درآمد هنوز هم وجود خواهد داشت. بنابراین برق — آیا نادال فدرر یا جوکوویچ نشان می دهد تا در کوئینز یا نه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de