N. y. Times, سرمقاله, صفحه ویرایشگر جیمز بنت استعفا پس کارکنان واکنش بیش از پنبه ستون

جیمز بنت بحث سردبیر نیویورک تایمز’ سرمقاله صفحه استعفا داد پس از یک هیات شورش بیش از یک ستون را … روحانی خواستار نظامی برای سرکوب در سراسر کشور تظاهرات.

در بیانیه روز شنبه نیویورک تایمز Co. اکنون +2.39% گفت بنت استعفا کرده است بلافاصله موثر و معاون سرمقاله صفحه ویرایشگر جیم دائو خواهد بود reassigned به اتاق خبر. کتی Kingsbury شده است نام اقدام سرمقاله صفحه ویرایشگر از طریق انتخابات ماه نوامبر.

بار ناشر A. G. Sulzberger ستایش بنت گفت: “یک روزنامه نگار عظیم استعداد و صداقت معتقد است که عمیقا در این ماموریت از زمان. او نظارت یک تحول قابل توجهی از نظر گروه که گسترش طیف وسیعی از صداهای منتشر می کنیم.”

بنت شده است که اغلب مورد انتقاد در زمان تصدی خود را برای چاپ و نشر بسیار بحث برانگیز op-ed قطعه — با چنین افرادی به عنوان مقاله نویس و تغییر آب و هوا شکاک برت استفنز وزیر سابق بریتانیا از مجلس لوئیس Mench و بلک واتر بنیانگذار اریک پرنس — که برخی می گویند آسیب دیده شده روزنامه اعتبار. این بار بیانیه ذکر نشده ترین جنجال های اخیر.

روز چهارشنبه یک op-ed ستون توسط پنبه سناتور جمهوری خواه از آرکانزاس منتشر شد بار خواستار “قاطع نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers” و توقف “موج خشونت.” پیام همسو با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی شعارهای پیش از آن در هفته مورد استفاده نیروهای ایالات متحده برای بازگرداندن نظم به عنوان تظاهرات را جاروب ملت در پی جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس نزدیک به دو هفته پیش است.

بار بود به شدت انتقاد برای انتشار بسیاری از آنچه به نام التهابی ستون و در بسیاری از موارد کارکنان اشاره کرد که زندگی خود را می تواند در معرض خطر اگر چه پنبه بود و خواسته بود در واقع انجام شده است.

ده ها بار خبرنگاران روزنامه سردبیران و تهیه کنندگان توییتی مفرد پیام اواخر روز چهارشنبه: “در حال اجرا در این نهاد سیاه @nytimes کارکنان در معرض خطر است.”

روز پنجشنبه بار اعتراف کرد “که عجله سرمقاله روند منجر به انتشار یک Op-Ed که نمی دیدار با استانداردهای ما.”

در یک گزارش جداگانه بنت بستری او نمی خواند پنبه ستون قبل از آن منتشر شد.

در بیانیه روز شنبه, بنت گفت: “روزنامه نگاری از بار نظر هرگز اهمیت بیش از این در زمان بحران در خانه و در سراسر جهان و من افتخار شده است که بخشی از آن را. من بسیار افتخار از کار من و همکارانم انجام داده اند به تمرکز توجه بر بی عدالتی و تهدید به آزادی و به غنی سازی بحث در مورد راه راست رو به جلو با در آوردن صداهای جدید و ایده های به بار خوانندگان.”

بار ها شده است نه تنها مهم روزنامه به شدت انتقاد در جریان تظاهرات. استن Wischnowski اجرایی سردبیر در Philadelphia Inquirer مستعفی شنبه پس از کارکنان واکنش به یک تیتر مطلب “ساختمان های مهم بیش از حد.” کاغذ صادر شده عذرخواهی کرد و گفت “تیتر ادبانه riffed در زندگی مهم جنبش و پیشنهاد ارزی بین از دست دادن ساختمان ها و زندگی آمریکایی های سیاه و سفید. که غیر قابل قبول است.”

در Pittsburgh Post-Gazette محکوم شد توسط بسیاری از کارکنان آن روزنامه اتحادیه و شهردار این شهرستان برای گفتن یک خبرنگار او دیگر نمی تواند پوشش تظاهرات به دلیل یک صدای جیر جیر او نوشته شده است که در این مقاله ادعا مغرضانه بود. یک عکاس خبری گفت که او هم تا به حال کشیده شده است از اعتراض به پوشش و متهم بودن مغرضانه.

داستان با دو نفر دیگر از خبرنگاران بودند ظاهرا حذف شده از کاغذ وب سایت پس از آنها توییتی برای حمایت از همکاران خود را.

روز شنبه, روزنامه, انجمن صنفی پیتسبورگ به نام مدیریت منطق “پوچ و فریبنده” و به نام حذف داستان “به سادگی غیر اخلاقی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de