مزایای چادر مسافرتی

با کمی دقت متوجه میشویم که چادر های مسافرتی امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین لوازم سفر گوشه ای از صندوق اتومب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

با کمی دقت متوجه میشویم که چادر های مسافرتی امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین لوازم سفر گوشه ای از صندوق اتومبیل قرار گرفته و بنابراین اگر قصد خرید این وسیله را دارید به توصیه های ما توجه کنید تا چادری راحت و ایمن را برای سفرهای خود تهیه کنید و از راحتی داخل آن هنگام سفر با خانواده لذت ببرید. از مرسوم ترین استفاده هایی که از این نوع چادر می شود، سفرهای خانوادگی به نقاطی است که حمل و نقل آن مشکل ساز نبوده و همچنین اُفت یا افزایش چشمگیر دمایی در کار نباشد. پارک جنگلی ظرفیت 4000 چادر را دارد و به جز آن 280 کلبه در آن قرار گرفته و در اختیار مسافرانی قرار می گیرد که از این منطقه عبور می کنند. در هر صورت این مدل ها در اندازه های تقریبا کوچکی تولید می شوند که قابل استفاده در کوهپایه های بادخیز کوهستانی می باشند.  This c ontent was w ritten wi᠎th the he​lp ​of G SA C ontent᠎ G᠎enerator᠎ Demover​sion.

آن ها در هر سمت، یک ستون داشتند که گاهی نیز یک ستون اضافی این ستون ها را به هم متصل می کرد و سقف چادر را بالا نگه می داشت. او ارتشی از عناصر سپاه ایران و حاشیه دریای خزر فراهم کرد. از ناصرالدینشاه یک دیوان شعر نیز به جا ماندهاست. نام خط الراسی از همان جا بر روی آن قرار داده شد. یکی دیگر از نکات جالب در مورد این چادر مسافرتی کوچک بودن این محصول قبل از باز شدن است که علاوه بر داشتن کیف حمل به شما این امکان را می دهد که با خیال راحت آن را در صندوق عقب خودرو خود حمل کنید و در آغوش طبیعت سفر کنید. آن ها که عاشق سفر و طبیعت گردی هستند، قطعا یکی از این چادرها را همیشه در صندوق عقب ماشین خود نگهداری می کنند. هم چنین باید به این مسئله نیز اشاره داشته باشیم که فروشگاه اینتکس ایران نیز این محصولات را با قیمت های بسیار کم و با جنس ها و کیفیت های گوناگون عرضه کرده است که می توانید با خرید چادر مسافرتی از خدمات پس از فروش فروشگاه اینتکس ایران نیز بهره مند شده و با آسودگی خاطر محصولی عالی را در اختیار داشته باشید.

سایت اینتکس سیتی عرضه کننده انواع چادرهای مسافرتی با بهترین کیفیت و قیمت میباشد. معنی کلمه چادر مسافرتی به انگلیسی را به دو قسمت travel به معنی مسافرت یا سفر و tent به معنی چادر یا خیمه میباشد و ترکیب این دو چادر مسافرتی را بوجود میاورند یعنی TRAVEL TENT. باز و بسته کردن این نوع نیز با یک آموزش کوتاه و با یکی دوبار انجام دادن آن خیلی راحت می باشد. از راحت باز و بسته شدن این توری ها مطمئن شوید. این دسته ها عبارتند از چادر فنری، چادر عصایی و چادرهای اتوماتیک. البته ممکن است این دو مورد کمی به وزن چادر در هنگام حمل اضافه کند. البته ممکن است در برخی مدل های تونلی از ستون های سخت نیز استفاده شود. انواع نیمه ژئورزیک نیز موجود هستند که از همین قاعده پیروی می کنند و به دلیل داشتن ستون های کمتر برای شرایط آب و هوایی نیمه طوفانی کاربرد دارند. این نوع طراحی باعث می شود تا فشار وارده بر سازه این چادر تقسیم شود و همین امر آن را به با ثبات ترین چادر سفری در شرایط آب و هوایی طوفانی تبدیل می کند. ساده ترین نوع چادر مسافرتی را فنری می گویند.

اگر قصد سعود به قله اورست را داشته باشید احتمالا به یکی از این چادرها احتیاج خواهید داشت. فقط کافی است محصول را از بسته بندی آن خارج کرده و پایه های آن را باز کنید. این مدل ها نیاز به نصب و راه اندازی نداشته و تنها با بیرون کشیدن آن از کیف مخصوص، کل سازه به لطف استفاده از ستون های فنری در بدنه به صورت خودکار باز شده و بسته بندی آن نیز به همان سادگی و تنها با تا کردن چادر امکان پذیر است. دسته بندی های دیگری هم هستند که با توجه به مورد استفاده چادرها به آن نسبت داده می شوند. این نمونه ها دو ساختار فنری و عصایی را با هم ترکیب کرده اند و در واقع ستون های عصایی را با ساختاری شبیه به چتر و بدون نیاز به نصب و جمع آوری مجزا در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. این نوع از ثبات فوق العاده ای برخوردار است و شامل مدل های بسیار کوچک تک نفره تا مدل هایی با ظرفیت بسیار بالای قابل استفاده در سیرک می باشد. مثلا از آن می توان در پارک ها و بوستان های حفاظت شده، ساحل دریا و جنگل های خوش آب و هوا استفاده کرد.

آخرین مطالب