بچه ها من غذا خوردن در همه زمان ها! آمریکایی ها صرفه جویی در پول در مهد کودک, اما صرف بیشتر در مواد غذایی

سارا Coole که طلاق گرفته در اوایل سال جاری بود که فقط برای پیدا کردن جای پا مالی برای یک درآمد خانواده با دو فرزند. سپس همه گیر آمار ترک او را نگران اینکه چهار ماه از پس انداز اضطراری خواهد بود به اندازه کافی از یک کوسن.

خوشبختانه 42 سال است که در خدمت به عنوان یک مدیر ارتباطات در دولت بار از گرجستان بوده و قادر به کار از خانه در طول شیوع بیماری است.

اگر چه او را نجات داد حدود 1000 $در ماه و نه نیاز به پرداخت هزینه برای مواظبت و پر کردن گاز خود را پس انداز هنوز در حال رنده دور توسط سایر هزینه ها از او صرف بیشتر در مواد غذایی و تحویل غذا با دختران 8 و 11 گیر در خانه. او همچنین به خرید یک حیوان خانگی جدید و جایگزین تلویزیون به نگه داشتن بچه ها خود را سرگرم.

“من احساس گناه می کنم که من هنوز پول خرج زمانی که من باید صرفه جویی در آن و قرار دادن آن به سوی آینده” Coole می گوید. “حتی اگر ما در حال صرفه جویی در پول خانه ما هنوز هم به نحوی پیدا کردن راه های دیگر برای آن صرف شده است. بچه ها من غذا خوردن در همه زمان ها!”

یک خانه تقسیم می شود: برخی از همسران حمایت از کودکان بدهکاران خواهد شد coronavirus پول به عنوان نمایندگان مستقل کار می کند برای حل و فصل اشتباه

من از اینجا!: آمریکایی ها فرار شهرهای شلوغ در میان COVID-19 در نظر بگیرید دائم حرکت می کند

Coole مانند دیگر آمریکایی دیده است خود را صرف تغییر عادات به شدت در طول بیماری همه گیر. مصرف کنندگان باید ذخیره پول در مهد کودک و غذای بیرون, اما آنها صرف بیشتر در مواد غذایی و تمیز کردن محصولات یک مطالعه جدید نشان می دهد.

چهار در 10 آمریکایی (45%) می گویند این بیماری همه گیر است و هزینه آنها پول با توجه به TD Ameritrade نظرسنجی که داده شد به ایالات متحده آمریکا امروز به طور انحصاری است. در حالی که آنها را نجات داد بیشتر در قرنطینه با رفتن به رستوران (78%) رفتن در تعطیلات (75%) و یا خرید لباس (73%) آنها doled بیشتر در مواد غذایی (57%), تمیز کردن محصولات (53%), takeout مواد غذایی (33%) و خدمات جریان (32%) این مطالعه نشان داد که بررسی 1,008 آمریکایی در سن 24 و بالاتر از مارس 24 مارس تا 4.

جدا کردن داده ها نشان داد صورتحساب مواد غذایی شروع به پریدن کرد در ماه آوریل برای آمریکایی مارک بزرگترین افزایش ماهانه در حدود 50 سال با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار ماهانه شاخص قیمت مصرف کننده گزارش. اگر چه به طور کلی قیمت مصرف کننده کاهش 0.8% در ماه آوریل خانوار به طور متوسط پرداخت 2.6 درصد بیشتر برای مواد غذایی, بزرگترین افزایش ماهانه از ماه فوریه سال 1974.

قبل از همه گیر بیش از دو سوم از آمریکایی ها (71%) کمک به طور منظم به یک حساب پس انداز و 70 درصد صندوق اضطراری. در حال حاضر شصت درصد از نسل وای و 54 درصد از ژنرال Xers می گویند بودجه اضطراری خود را تنها پوشش سه ماه و یا کمتر از روز به روز هزینه ها در حالی که افراد باید به اندازه کافی برای شش ماه یا بیشتر داده ها نشان داد.

پدر و مادر ممکن است ذخیره پول در مهد کودک اما 57 درصد می گویند کار و مدرسه در منزل کودکان بیش از حد بود به مدیریت. در حالی که 62 درصد از پدر و مادر را نجات داد ($366 به طور متوسط) در قرنطینه نمی پرداخت برای مهد کودک 47 درصد صرف بیشتر در سرگرمی (104 دلار به طور متوسط) برای بچه های خود را و 41 درصد صرف بیشتر در منابع آموزشی (147 دلار به طور متوسط).

هنوز حدود 20 درصد از millennials باید پول بیشتری به عنوان یک نتیجه از این بحران توسط پخت و پز در خانه بیشتر و پیگیری هزینه های خود را مطالعه نشان داد. حدود 74 درصد از آنها را شروع کرده اند بیشتر قابل توجه صندوق اضطراری.

“بسیاری از millennials ممکن است در یک مرحله از زندگی که آنها لازم نیست که یک خانواده در عین حال یا فقط شروع به ساخت یکی می گوید:” کیت Denerstein مدیر ارشاد مدیریت محصول در TD Ameritrade. “برخی از نسل های قدیمی تر در برخورد با واقعیت های مدرسه در منزل و سرگرم کننده کودکان خود را در زمانی که آنها ممکن است توانایی پشتیبانی می شود مهد کودک در طول بیماری همه گیر.”

Coronavirus: نزدیک به 20 درصد از بزرگسالان ایالات متحده مشاغل از دست رفته و یا دیدم ساعت قطع در اوایل مارس اما بیشتر انتظار می رود به بازگشت

تعداد مدعیان بیکاری: یکی دیگر از 2.4 میلیون آمریکایی فایل بیکاری آوردن 9-هفته مجموع به 38.6 میلیون خرید اینترنتی از coronavirus مردد

اما برای برخی از ليزينگ پس انداز آمد و از رفتن در تعطیلات ($1,411 به طور متوسط) و قرار دادن خرید عمده در همه چیز مانند یک ماشین ($5,693 به طور متوسط). هزینه های اضافی در مواد غذایی و محصولات تمیز کردن هزینه آنها به طور متوسط $282 و 92 دلار بود.

تا مطمئن شوید که آمریکایی ها می گویند همه گیر کمک کرده است تا آنها را کشف راه های جدید برای کاهش در هزینه و آینده خود را بودجه بندی عادات همان نخواهد بود با توجه به بررسی. حرکت رو به جلو تقریبا 72 درصد می گویند که آنها را خرید در ایالات متحده محصولات در آینده و 67 درصد می گویند که آنها خواهد شد نکته کارگران خدمات پول بیشتر و بیشتر.

اکثر آمریکایی ها می گویند همه گیر تدریس برخی از آنها را با ارزش پول درس با حدود 82 درصد از آنها گفت: آنها متوجه شدم که آنها لازم نیست به صرف پول به یک زمان خوب است. آنها می توانند به جای رفتن برای پیاده روی (71 درصد از افراد متعلق به نسل) بازی (54 درصد از وای) یا کار (56 درصد از millennials). و 63 درصد آنها احساس کردم بیشتر در تماس با امور مالی خود را به خصوص millennials در 74%.

“این بهترین ما امیدواریم که می تواند در یک وضعیت بسیار دشوار,” Denerstein می گوید. “آن را تشویق کنید که وجود دارد این است که نور در انتهای تونل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>