یک مهاجم هورنت گونه که ذبح زنبور عسل و می تواند کشنده برای انسان است جرقه نگرانی در ایالات متحده است.

تعداد کمی از “قتل hornets” گونه های مهاجم از غول های آسیایی هورنت شده است خال خال در شمال غربی اقیانوس آرام. در حالی که کارشناسان شده است ردیابی گونه های مهاجم در ایالات متحده برای ماه های نیویورک تایمز از ویژگی های چاپ دوشنبه مطرح alarm آورده و این جاست ناراحت کننده نام مستعار به آگاهی ملی است.

شده اند وجود دارد فقط دو تایید رؤیت حشرات خطرناک با توجه به واشنگتن وزارت کشاورزی. اما امریکا در حال حاضر به برخی از کشنده حشرات و عنکبوتیان است که شایع تر است.

وجود دارد برخی از خبر خوب اینکه: شما احتمالا نه به احتمال زیاد کشته شده توسط یک حشره یا عنکبوت مگر اینکه شما آلرژی به گفته ریک Vetter بازنشسته عضو entemology گروه در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید که مطالعات پزشکی مهم عنکبوت

“من حدس می زنم که کشنده برخورد با حشرات تقریبا تنها محدود به آنافیلاکتیک پاسخ به یک نیش از زنبور عسل یا yellowjacket” گفت: Vetter یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز. “کشنده برخورد با عنکبوت در آمریکای شمالی احتمالا محدود به تک رقمی حوادث است.”

امریکا کشنده ترین موجودات: آنها به نظر نمی آید به عنوان ترسناک به عنوان یک مار یا یک خرس اما این حیوانات در حال تعجب مرگبار

زنبور عسل: ‘امریکا کشنده ترین حیوانات’

مقامات نگران آسیب غول های آسیایی اورلئانز ممکن است به زنبور عسل که همچنین گونه های مهاجم. اما زنبورها می تواند خطرناک در حق خود.

زنبور عسل رتبه بسیار سراسر حیوانات-مرگ مربوط به پژوهش باعث ایندیانا استاد دانشگاه به آنها برچسب “امریکا کشنده ترین حیوانات” در سال 2015.

“هنوز در میان حیوانات غیرانسان این موجودات که باعث بیشتر آمریکا مرگ و میر بیش از هر دیگر در حال زنبورها و زنبورهای. در یک سال معمولی حدود 100 آمریکایی مرگ و میر ناشی از نیش زنبور,” ریچارد Gunderman نوشت.

این تعداد به احتمال زیاد کم گرفتن او گفت: این ادعا بسیاری از زنبور عسل مربوط به مرگ و میر اغلب misattributed به دیگر شرایط بهداشتی مانند حمله قلبی یا خورشید سکته مغزی.

سیستمیک واکنش های آلرژیک به نیش حشرات تاثیر می گذارد تا 5 درصد از جمعیت و تا 32 درصد از زنبورداران تحت تاثیر قرار خواهد شد سیستمیک واکنش های آلرژیک به نیش حشرات با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله آسم و آلرژی. اگر چه نادر آن که این واکنش می تواند کشنده باشد.

عنکبوت بیوه سیاه: یک مخدر اعصاب نیش

یک 2015 تحلیل واشنگتن پست یافت می شود که عنکبوت کشتن حدود 7 نفر در هر سال.

عنکبوت بیوه سیاه یافت می شوند در سراسر شمال امریکا, اما شایع ترین هستند در جنوب و مناطق غربی ایالات متحده آمریکا با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اگر چه کشنده گزش نادر عنکبوت تولید یک سم است که می تواند خطرناک باشد به خصوص برای کودکان و افراد مسن. بیمارستان درمان است که گاهی اوقات مورد نیاز با توجه به کنترل سم.

نیش خود را اغلب دردناک است حق دور و اگر نیش است به خصوص بد درد شدید و گرفتگی عضلات می توانید شروع به در یک زن و شوهر از ساعت. برخی از بیوه سیاه گزش منجر به مشکل در تنفس و مانند درد شدید است که می توان آن را به اشتباه به آپاندیسیت و یا یک حمله قلبی.

عنکبوت منزوی قهوه ای: بافت انسانی ویرانگر

عنکبوت منزوی قهوه ای است که در جنوب و غرب میانه متحده یکی از معدود که سم می تواند باعث زخم های جدی و مسموميت با توجه به کنترل سم.

اگر چه شما نمی ممکن است متوجه نیش در ابتدا منزوی قهوه ای زهر می توانید از بین بردن بافت انسانی. نکروز یا مرگ بافت شناسایی شده است که این بافت می شود و به شکل یک پوسته است که در نهایت به سقوط کردن. این سم می تواند نفوذ عمیق تر در بافت گاهی اوقات موثر بر چربی و عضلات و می تواند گسترش به سایر نقاط بدن احتمالا تبدیل شدن به تهدید کننده زندگی.

هیچ پادزهر برای منزوی قهوه ای زهر و مداخله جراحی ممکن است مورد نیاز به صورت عمیق و یا آلوده به زخم.

پشه: ‘خطرناک ترین موجود بر روی این سیاره’

پشه نیست فقط یک حیاط خلوت مزاحمت; آنها می تواند بیماری های کشنده از جمله ویروس نیل غربی و Zika.

“پشه ها خطرناک ترین موجود روی کره زمین” گفت: یوسف Conlon, ویژگی های مشاور آمریکایی پشه انجمن کنترل.

پشه می تواند به گسترش بیماری هایی مانند مالاریا دانگ غرب نیل تب زرد Zika, chikungunya و lymphatic filariasis و جان مردم بیش از هر مخلوق دیگری در جهان با توجه به CDC.

به دور! در اینجا چگونه برای جلوگیری از گاز گرفتن پشه شما این تابستان

آریزونا, پوست عقرب: یک درد نیش نشانه های غیر معمول

خطرناک ترین گونه از عقرب در ایالات متحده آمریکا است که در ایالت آریزونا و همچنین بخش هایی از کالیفرنیا و نوادا و نیومکزیکو و تگزاس و یوتا.

پوست عقرب باعث نیش دردناک و غیر طبیعی فعالیت عضلانی مانند عضله کشش های غیر معمول, حرکات چشم, لکنت زبان و یا مشکل در بلع و تنفس و با توجه به کنترل سم. علائم دیگر از جمله اضطراب و فشار خون بالا و تغییرات در ضربان قلب می تواند به سرعت و برای چند ساعت.

مرگ از یک عقرب نیش بسیار نادر و جدی علائم به طور معمول محدود به فرزندان جوان است.

بوسیدن اشکالات: مکیدن خون بیماری فرستنده

بوسیدن اشکالات در حال مکیدن خون نیش حشرات است که انسان در صورت به خصوص در اطراف دهان و چشم ها و انتقال بیماری است. سم گفت: کنترل حشرات حمل یک انگل به نام Trypanosoma cruzi که باعث چگس بیماری است.

نیش می زنند به خودی خود خطرناک نیست اما پس از تغذیه از میزبان های Triatomine اشکالات defecates در فرد یا حیوانی است که می تواند منجر به انتقال انگل.

حاد چگس تشخیص داده می شود از طریق یک آزمایش خون.

چند هفته یا چند ماه پس از عفونت یک فرد ممکن است هیچ یا علائم خفیف از جمله تب و خستگی و بدن درد و سردرد و راش از دست دادن اشتها و اسهال و استفراغ CDC می گوید.

دیگر علائم می تواند شامل خفیف بزرگ شدن کبد یا طحال و غدد متورم و یا تورم در محل گزش. Romaña را نشانه تورم پلک نیز یک شاخص و زمانی رخ می دهد که مدفوع آلوده است و مالیده به چشم یک فرد.

کودکان با چگس همچنین می توانید التهاب شديد و عضله قلب یا مغز عفونت است که می تواند کشنده باشد هر چند آن نادر است CDC می گوید. افراد با سیستم ایمنی ضعیف مانند کسانی که با اچ آی وی و یا تحت شیمی درمانی نیز در افزایش خطر است.

مزمن چگس می تواند یک عمر گذشته و بسیاری ندارد و علائم. اما قلبی و عوارض گوارشی است که می تواند منجر به مرگ رخ می دهد در حدود 20% تا 30% از مردم CDC می گوید.

‘بوسیدن اشکالات مکیدن خون و مدفوع و در صورت خود را: در اینجا این است که چگونه است که گسترش بیماری چگس

حتی مورچه ها می تواند کشنده

فقط به این دلیل که کوچک و خزنده-crawly حشره یا عنکبوت نیست سمی لزوما به این معنا نیست آن را نمی تواند شما را بکشند. واشنگتن پست در بر داشت که “غیر سمی بندپایان” – از جمله حشرات مانند مورچه ها – کشتن نه نفر در هر سال.

کمک: Joel شانون و Ryan W. Miller, ایالات متحده آمریکا امروز

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de