محمد Wilkerson برادر به اتهام قتل

برادر بزرگتر از سابق نیویورک جت محمد Wilkerson شد بنا به گزارش متهم به قتل در تیراندازی مرگبار از 30 سال در نیوجرسی شنبه شب.

حافظ قهوه ای, 33, متهم تیراندازی و قابل توجه Roobino فلیمون به عنوان مرد نشسته در صندلی راننده از خودرو خارج خانه در شهرستان بریجواتر NJ.com گزارش با استناد به Somerset County دادستانی است.

قبل از او به ضرب گلوله فلیمون سعی کرده بود برای پیوستن به یک جشن تولد در خانه در Bayberry خیابان در ماساچوست اما گفته شد به ترک, مقامات گفت.

“قابل توجهی” مقدار ماری جوانا و دو اسلحه داشت و با مقامات در صفحه اصلی میزبانی وب جمع آوری شده در این گزارش گفت:.

لیندن شهردار درک آرمستد بود در روز دوشنبه نشان داد براون رابطه با Wilkerson بود که پیش نویس توسط جت به عنوان یک طفیلی در سال 2011.

Wilkerson از لیندن امضا پنج سال 86 دلار میلیون قرارداد با جت در سال 2016 تنها منتشر خواهد شد و دو سال بعد پس از به دست آوردن $37 میلیون.

او امضا شده با Green Bay قبل از سال 2018 فصل پس از هفت سال با جت. او تنها در سه بازی قبل از پایان فصل آسیب مچ پا. او همچنان یک عامل آزاد است.

پس از آخرین ماه ژوئن Wilkerson دو بار دستگیر شده و دو بار برای رانندگی در حالی که مست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>