موتزارت جدید Kanye — و دیگر تعجب آور کتاب و فیلم و موسیقی روند در سن coronavirus

یکی ممکن است فکر می کنم در این زمان تاریک که در آن نزدیک به 300,000 زندگی از دست داده اند در سراسر جهان با توجه به کروناویروس و بیش از 33 میلیون آمریکایی از کار هستند و برخی از تسکین خنده دار خواهد بود با آغوش باز استقبال.

اما به جای تماشای کمدی مانند “خماری” یا “Broad City” آمریکایی ها در حال تماشای سریال مانند “سرایت” در Netflix بکشد NFLX, +1.49%, اجاره “دانی دارکو” در آمازون نخست یوتیوب GOOG -1.92% GOOGL, -1.95% و iTunes AAPL -1.20% و “کنیز داستان” در Hulu قطع -1.56%.

آنها همچنین گوش دادن به موتزارت و دیگر موسیقی کلاسیک و لویی آرمسترانگ از جریان اصلی هنرمندان مانند Kanye West and Billie Eilish با توجه به داده ها از TasteDive یک موتور توصیه.

‘این واقعیت است که مردم نمی رفتن باعث می شود آنها را بیشتر درونگرا. شنیدن موسیقی مورد بیرون رفتن و داشتن سرگرم کننده نیست دقیقا تنور از زمان.’

— الکس الیاس, موسس و مدیر عامل شرکت Qloo

پس از پناهگاه در محل سفارشات تصویب شد در اوایل ماه مارس علاقه به موسیقی کلاسیک رفته است و نزدیک به 13 درصد در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. در ضمن رقص و موسیقی الکترونیک کاهش تقریبا 20 درصد TasteDive یافت.

بر اساس توصیه های ساخته شده به بیش از 80 میلیون کاربر TasteDive در مقایسه با ترافیک محور به سایت برای خرید کتاب و تماشای فیلم و یا گوش دادن به موسیقی در طول این زمان و نسبت آن به زمان دقیق سال گذشته است. (این گزارش را به حساب جدید نشان می دهد مانند ببر پادشاه که در سراسر سال گذشته است.)

“این صحبت می کند به اضطراب فوق العاده ای در جهان در حال حاضر به عنوان مردم تطبیق با یک سبک جدید زندگی” گفت: Alex الیاس, موسس و مدیر عامل شرکت Qloo یک شرکت که متخصص در ساخت سرگرمی توصیه با استفاده از هوش مصنوعی است. Qloo به دست آورد که TasteDive سال گذشته دریافت کمک های مالی از افراد مشهور مانند لئوناردو دی کاپریو و التون جان.

“واقعیت این است که مردم نمی رفتن باعث می شود آنها را بیشتر درونگرا” الیاس گفت. “شنیدن موسیقی مورد بیرون رفتن و داشتن سرگرم کننده نیست دقیقا تنور از بار.” در ضمن موسیقی کلاسیک “است که بیشتر پایدار و آرام بخش است.”

از دست ندهید: این جریان خدمات ارزش پول خود را در ماه مه سال 2020

وقتی که می آید به برنامه های تلویزیونی و فیلم, الیاس مظنون است که مصرف کنندگان هستند که کشیده شده به سنگین تر درام بیش از کمدی زیرا آنها به دنبال چیزی است که آنها می توانند فرار برای یک دوره طولانی تر از زمان. “بر خلاف دو ساعت پرواز ما واقعا نمی دانیم که چگونه ما در حال رفتن به باید تمرین های اجتماعی فاصله است.”

آمریکایی ها در حال جذب شدن به سمت داستانی اسرار کتاب.

فروش کتاب در این ژانر هستند تا 32 درصد در سال به, تاریخ, با توجه به NPD BookScan یک هفتگی گزارش کتاب-خرید روند. این هفته محبوب ترین کتاب داستانی خریداری شد “Camino باد” داستانی راز قتل با جان گریشام طول می کشد که در طول یک طوفان در فلوریدا.

انتخابات ریاست جمهوری نیز کمک به افزایش فروش کتاب که مشغول به قانون اساسی گفت: تیم McConnehey مدیر عامل و بنیانگذار ایزارد جوهر مشترک انتشارات شرکت مستقر در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است.

“برای بسیاری از جناح راست آمریکایی ها که احساس آزادی گرفته شده دور از آنها — آنها احساس باید بخوانید تا بیشتر در مورد قانون اساسی” McConnehey گفت.

فروش سه کتاب نوشته شده توسط پل Skousen یک تحلیلگر سابق سازمان سیا منتشر شده توسط ایزارد همه تا 25% این ماه گذشته در مقایسه با سال گذشته است.

یکی دیگر از نقطه روشن برای این شرکت شده است مدیترانه ای رژیم غذایی آشپزی “مدیترانه تازه کردن.” در ماه ژانویه 300 نسخه فروخته شد یک روز اما در حال حاضر نزدیک به 1500 نسخه به فروش می رسد McConnehey گفت.

نیویورک را نیز با گوش دادن به “از دست رفته برای تلفن های موبایل از نیویورک” مجموعه ای صوتی از مترو به باشگاه شب قبل از coronavirus تولید شده توسط کتابخانه عمومی نیویورک در همکاری با آژانس خلاق مادر در نیویورک.

کتابخانه عمومی نیویورک

اما در شهر نیویورک کشور کانون ویروس, میشل اوباما, زندگینامه, “شدن” و بعد فورا رفت واز ترین خوانده شده در طول قرنطینه با توجه به داده ها از کتابخانه عمومی نیویورک. این کتاب نیز پنجم پرفروش در سایت آمازون AMZN, +0.46% و یک مجموعه تلویزیونی بر اساس کتاب به تازگی منتشر شد در Netflix بکشد.

در حالی که نیویورک نمی تواند بازدید از کتابخانه محلی خود را در فرد آنها قادر به پرداخت الکترونیکی کتاب های آنلاین به صورت رایگان و با یک کارت کتابخانه.

کتاب های دیگر که خواندن آنها عبارتند از: “تحصیل کرده” خاطرات توسط تارا Westover, “هلندی خانه” توسط ان Patchett و “کنیز داستان” توسط مارگارت اتوود.

نیویورک را نیز با گوش دادن به “از دست رفته برای تلفن های موبایل از نیویورک” مجموعه ای صوتی از مترو به باشگاه شب قبل از coronavirus تولید شده توسط کتابخانه عمومی نیویورک در همکاری با آژانس خلاق مادر در نیویورک.

همانطور که از چهارشنبه این آلبوم بوده و جریان بیش از 250,000 بار بر روی سیستم عامل مانند Spotify نقطه -3.22% و سیب موزیک.

“شنیدن برای تلفن های موبایل است که یک بار خیلی عادی است که پس از آشنا ثابت کرده است که یک تسکین دهنده, آرام, مسهل تجربه برای بسیاری از” گفت: کری ولش کتابخانه رئیس روابط خارجی. “ما در حال شنیدن است که آن را کمک به مردم در خواب به این دلیل.”

ولش گفت: او کردم احساسی که او برای اولین بار گوش دادن به آهنگ, اما در نهایت در بر داشت تجربه “بسیار آرام بخش است.” او افزود: “واضح است که نیویورکی می خواهید به احساس متصل به شهر آنها می دانید و عشق, و ما بسیار خوشحالیم که ما می تواند با آن کمک کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>