عزاداران در جمع آوری جورج فلوید یادبود به یاد داشته باشید یک غول مهربان مرد’

مینیاپولیس – این کشیش جسی جکسون در میان عزاداران جمع پنج شنبه در یک مراسم یادبود برای جورج فلوید که مرگ در بازداشت پلیس دستگیر شد در یک ویدیو که وحشت زیادی از کشور و رسوب اعتراضات گسترده.

برای اولین بار از خدمات مختلف برای برنامه ریزی فلوید اوج با تشییع جنازه او روز سه شنبه در هوستون می آید یک روز پس از مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون اعلام کرد اتهامات جنایی علیه سه نفر از چهار افسر پلیس در صحنه قتل او مه 25.

چهارم افسر درک چوین نیز تا به حال یک مسئول سوم-قتل عمد برابر او ارتقا به درجه دوم. چوین دیده می شود در این ویدئو دو زانو در برابر گردن دستبند فلوید و اسناد دادگاه شنبه منتشر شد نشان می دهد پلیس نگه داشته و فشار بر دو دقیقه پس از دیگری افسر موفق به شناسایی یک پالس در Floyd.

این تصاویر گرافیکی از دیگر مرد سیاه پوست کشته شدن توسط یک افسر پلیس سفید – مرگ رد شد یک قتل توسط Hennepin County medical examiner – برانگیخته اند بیش از یک هفته از اعتراضات در ابتدا در مینیاپولیس و به سرعت گسترش در سراسر کشور و حتی در سطح بین المللی.

آخرین اخبار: دوست می گوید: او نمی مقاومت در برابر دستگیری; AG هشدار محکوم 4 افسران پلیس آسان نخواهد بود; Brees معذرت خواهی

الیسون در میان مقامات منتخب که در روز پنج شنبه متوقف شد رشد یادبود از گل ها و نشانه ها در خارج فنجان مواد غذایی در شرق 38th خیابان و شیکاگو خیابان که در آن فلوید بود دستگیر و کشته شدند.

Congresswomen Ilhan عمر از مینه سوتا وال Demings از فلوریدا و ماکسین واترز از کالیفرنیا نیز پرداخت و احترام خود را در این سایت به دیگر عزاداران در نماز.

Briana Matrious و مری دیویس هر دو بومی آمریکایی ساخته شده یک ساعته سفر از کاج شهرستان به دنبال برای به اشتراک گذاشتن شکستگی با دیگران که احساس به همان شیوه.

“ما تلاش شد” Matrious گفت. “چه کنیم که با غم و اندوه? چه کنیم با این غم ؟ چه کنیم که صدمه دیده است که بسیار عمیق است؟”

اکثر تظاهرات پس فلوید مرگ شده اند مسالمت آمیز به عنوان معترضان برگزار شد تا نشانه حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و شعار “نمی توانم نفس بکشم” فلوید آخرین کلمات او به عنوان ذخیره در مینیاپولیس خیابان دوخته شده توسط چوین.

اما در زمان تظاهرات را خشونت تبدیل شد و منجر به درگیری با اجرای قانون بازتاب خشم ساخته شده بیش از سال نژادی و بی عدالتی و سیاه زندگی snuffed توسط افسران پلیس: اریک گارنر در نیویورک و مایکل براون در فرگوسن Mo. هر دو در سال 2014; فردی گری در بالتیمور در سال 2015; Philando کاستیا خارج از سنت پل در سال 2016; Stephon کلارک در ساکرامنتو در سال 2018 و در حال حاضر فلوید بود که 46.

یک مطالعه در سال گذشته توسط مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم نشان داد که حدود یک مرد سیاه و سفید در هر 1000 نفر کشته شده توسط پلیس در مقایسه با یک در 2,460 برای مردان سفید پوست است که تعداد مردان سیاه و سفید بیش از پنج بار.

فلوید که به اتهام عبور تقلبی $20 bill تبدیل به آخرین نماد نهفته سرخوردگی بیش از نابرابری احساس می شود توسط سیاه و سفید جامعه که نارضایتی اغلب توجهی نشد.

نتایج کالبد شکافی: معاینات پزشکی و خانواده-سفارش کالبد شکافی موافقت: جورج فلوید مرگ شد, قتل

در یک سخنرانی تلویزیونی تاون هال پنج شنبه رئیس جمهور سابق باراک اوباما در اشاره به “نژادپرستی نهادینه شده” گفت: به مدت طولانی گرفتار در ایالات متحده, اما او همچنین صدا توجه داشته باشید از امید به عنوان او با اشاره به متنوع جوانی آرایش از جمعیت تظاهرات علیه خشونت پلیس و تعصب نژادی.

“شما نگاه کنید در این تظاهرات که به مراتب بیشتر نماینده مقطع آمریکا در خیابان” اوباما گفت: “اعتراض مسالمت آمیز و کسی که احساس نقل مکان کرد و برای انجام کاری به دلیل بی عدالتی که آنها را دیده بود.”

فلوید بود دوست داشتم در مینیاپولیس, جامعه, دوستان شما می گویند. او یک پسر و دو دختر که یکی از آنها این است که فقط 6.

‘او هرگز او را رشد’: مادر جرج فلوید دختر اولین بار نظرات

روز قبل از درگذشت او برنامه ریزی شده برای دیدار با دوست والاس سفید به بحث در مورد درگیر شدن با دیوانه پدران – مردان در برابر تخریب دفاع در برابر مواد مخدر و اختلال اجتماعی – اما او نمی تواند آن را.

سفید تماشا ویدیو در Facebook نشان دادن وحشیانه, مرگ 6-پا-4 دوست او به نام “غول مهربان است.”

“که پسر نیاز ندارد به مرگ مانند آن. تمام این فیلم نشان داد که مرد بود نه مقاومت در برابر او گفت:” سفید 56. “او دوست داشت با هر کس در اطراف در اینجا. او آرام پسر دوست داشت به آن لذت ببرید.”

کمک: Nicquel تری الیس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de