روز مادر مبارک به همه جشن آخر این هفته

برای بسیاری از مادران ممتاز به اندازه کافی از آسیب در خانه با فرزندان خود در این روز مادر و همه گیر را فراهم می کند فرصتی برای شاهد نقاط عطف که در غیر این صورت رفته شده بود و در حال حاضر در راه غیر ممکن است وقتی که همه در حال حرکت به درمان و ارتباط مجدد با کودکان ما با اکراه و لزوما اجازه رفتن راه خود را. در میان درد و رنج وجود دارد فرصت می نویسد: ایالات متحده آمریکا امروز آلیا Dastagir.

 • حلقه: 6 بهترین مادر/دختر فیلم
 • قرنطینه ایده: 5 روز مادر ایده هایی برای مادر احساس خاص
 • بدون حمل و نقل مورد نیاز: 10 آخرین لحظه هدیه روز مادر

مریلند, نوادا, رود آیلند سهولت و یا حذف محدودیت

آنچه که راه رو به جلو پس از coronavirus-تحمیل مستندات? ساکنان در برخی از کشورهای در حال پیدا کردن. رود آیلند برداشته شده از یک ایالت اقامت در خانه, منظور, موثر شنبه. بیشتر در جنوب مریلند اجازه فعالیت در فضای باز مانند گلف, اردو زدن, ماهیگیری و قایقرانی به شروع دوباره با محبوب نقطه ساحل اقیانوس شهرستان استقبال بازدید کنندگان دوباره در روز شنبه. نوادا فرماندار گفت: رستوران, خرده فروشی, فروشگاه, آرایشگاه مو سالن و برخی از brewpubs می توانید رزومه محدود عملیات روز سه شنبه هفته پیش از قبلی جدول زمانی.

 • در سراسر US, ‘داستان دو شهر’: برخی در آغوش بازگشایی میان coronavirus و دیگران محتاط باقی می ماند
 • بازگشایی: دیدن یک نقشه از زمانی که ایالات متحده در حال پایان دادن به مستند
 • شما ظاهرا نمی تواند دوباره گرفتن ویروس از حق دور. بعد چه کسی می داند ؟

آخر این هفته می تواند سردتر از کریسمس در شرق

برف و شوک-the-سیستم سرد را بی حس روز آخر هفته برای بسیاری از سراسر ایالات متحده پیش بینی یک هشدار عجیب و غریب, بهار الگوی است که انتظار می رود برای رفت و برگشت خیلی خام آب و هوا در شرق رشته کوه های راکی. قطب شمال غوطه می خرد ده ها تن از سوابق و درجه حرارت chillier از روز کریسمس در برخی از شهرستانها. به طور کلی اوج شناور خواهد شد در حدود 10 تا 25 درجه زیر دمای شنبه و یکشنبه در شرق. زمستان آب و الگو می آید در تضاد به نزدیکی رکورد گرما در سراسر جنوب کالیفرنیا بیابان غربی و جنوبی رشته کوه های راکی.

 • بهار هوا: سیل تحت تاثیر قرار خواهد 128M در 23 ایالت این بهار; ساحل به ساحل گرما رود
 • تغییر آب و هوا: قطب شمال را ببینید یخ-رایگان تابستان سال 2050 به عنوان گلوب هوا قطره, مطالعه می گوید

مخلوط هنرهای رزمی هر کسی ؟ UFC به جریان هوا, مسابقات بدون تماشاگر

The Ultimate Fighting Championship (UFC) در روز شنبه برای اولین بار می شود عمده ایالات متحده در سازمان های ورزشی به بازگشت به زندگی زیر عمده فروشی به تعویق افتادن حوادث ناشی از کوروناویروس. UFC 249 شروع می شود در 6:30 p. m. ET در جکسون VyStar یادبود سربازان عرصه است. بسته به طرفداران آن آغاز خواهد شد جریان زنده بر روی pay-per-view از طریق ای اس پی ان+. اولیه مبارزه ادامه خواهد داد و ESPN ESPN+ در 8 p. m. و ESPN+ کارت اصلی شروع می شود در 10 p. m. این رویداد را در ادامه با وجود رونالدو سوزا که برنامه ریزی شده بود برای مبارزه با Uriah سالن در میان کشمکش تست مثبت برای COVID-19. در حالی که کشمکش کشیده شد از کارت UFC رسمی ESPN گفت: ارتقاء دریافت, ترخیص کالا از ایالت فلوریدا ورزشی کمیسیون به حرکت به جلو با مسابقات باقی مانده. UFC رئیس دانا سفید تلاش برای آوردن دعوا به عقب با وجود جهان در تلاش برای مدیریت این بیماری همه گیر شده است با انتقاد با برخی از همسالان خود در ورزش های رزمی.

 • فیلم جدید: ویدئو نشان می دهد COVID-19 مثبت Souza نه اجتماعی فاصله در اطراف دیگر مبارزان در هتل
 • ما را بررسی کنید MMA Junkie, سایت اخبار, عکس, از, ورزش,

کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی بازگشایی

وقتی که کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی می شود یکی از کشور اولین پارک های ملی به بازگشایی شنبه, برخی از محبوب ترین مسیرهای باقی خواهد ماند از حد. عمده جاده های بسیاری از مسیرهای پیاده روی و برخی از امکانات سرویس بهداشتی در دسترس خواهد بود اما این معلوم نیست که لورل می افتد, شومینه, تاپ و آلام غار مسیرهای دوباره باز خواهد شد. فشار برای بازگرداندن دسترسی به برخی از کشور ارزشمند ترین فضاهای همراه شش هفته پس از پارک ناگهان خاموش دروازه های خود را پس از بازدید کننده نبودند اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل. واقع در تنسی-کارولینای شمالی مرز کوه های بزرگ اسموکی این کشور پر بازدید ترین پارک ملی.

 • برخی از مسیرهای بسته باقی می ماند: که در آن به پیاده روی به کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی بازگشایی
 • پر بازدید ترین پارک ملی: چه بسیار ویژه در مورد کوه های بزرگ اسموکی پارک ؟
 • قبلی پوشش: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای پارک های ملی به بازگشایی شده است. طرفداران می گویند آن را بیش از حد به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de