‘بسیاری از شما ضعیف هستند’: مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در کشور فرمانداران خواستار سرکوب خشونت

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در طولانی بیهوده گویی در برابر ملت فرمانداران دوشنبه خواستار آنها را “ضعیف” برای عدم سرکوب خشونت در این کشور شهرستانها.

“بسیاری از شما ضعیف هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی. “شما باید به دستگیری مردم است.”

“شما باید به تسلط” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به صوتی از این نشست به دست آمده توسط رادیو فردا. “اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از پرشهای. شما باید به تسلط.”

دادستان کل لایحه بار بود که همچنین در دوشنبه تماس گفت: فرمانداران آنها را به “تسلط” خیابان ها و کنترل واکنش نشان نمی دهند به جمعیت و خواست آنها را به “پس از رفتن مشکل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به اظهارات فرمانداران به دنبال یک ششم بعد از درگیری های روز یکشنبه میان پلیس و معترضان در شهرهای سراسر کشور که فوران در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

بیش از 4,400 بازداشت شده در تظاهرات در سراسر کشور پس از تصویری پدید آمده نشان سابق مینیاپولیس افسر درک چوین برگزاری زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. فلوید شنیده می شود گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران که او beefing تا حضور پلیس در واشنگتن است.

“واشنگتن تحت کنترل بسیار خوب است اما ما در حال رفتن به آن را تحت کنترل بیشتری,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به جلو و در هزاران نفر از مردم … ما در حال رفتن به سرکوب بسیار قوی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: معترضان به باید را در زندان “برای 10 سال و شما هرگز این مسائل دوباره.”

آخرین: جورج فلوید در اعتراض به زنده به روز رسانی: زندان شورش تیم های اعزام به DC; ماشین پلیس رایت در نیویورک; هزاران نفر دستگیر شده در سراسر آمریکا

ماندم, به: مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده است به پناهگاه های زیرزمینی به عنوان تظاهرات بزرگ شده در خارج از کاخ سفید

بحران رهبری: رابط در ارشد یا confronter در ارشد ؟ ترکیبی از بحران های آزمون تهمت رهبری: تجزیه و تحلیل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de