سریع رادیو انفجار’ شناسایی شده اند از یک کهکشان دور را. این یک الگوی تکرار.

بیشتر غیر قابل توضیح سیگنال های آینده از فضا, دانشمندان گزارش در یک مطالعه جدید.

فقط برای بار دوم تا کنون دانشمندان شناسایی سیگنال های رادیویی از یک کهکشان دور که تکرار در فواصل منظم.

سری “سریع radio bursts” – کوتاه مدت پالس امواج رادیویی است که از سراسر جهان تشخیص داده شد برای 90 روز پس از آن متوقف شد و برای مدت 67 روز.

همان شروع و توقف الگوی سپس تکرار هر 157 روز.

Kaustubh Rajwade از دانشگاه منچستر در انگلستان که منجر به تحقیقات جدید در بیانیه ای گفت: “این هیجان انگیز است که نتیجه آن را به عنوان تنها سیستم دوم که ما معتقدم که ما می بینیم این مدولاسیون در پشت سر هم فعالیت. تشخیص یک تناوب فراهم می کند مهم محدودیت در منشاء می ترکد.”

این کشف را فراهم می کند یک نشانه مهم برای شناسایی منشا این مبهم انفجار که از یک کهکشان کوتوله است که برخی از 3 میلیارد سال نوری دور از زمین است.

حضور یک توالی منظم در پشت سر هم فعالیت می تواند حاکی از آن است که انفجار قدرتمند مرتبط مداری حرکت عظیم ستاره به یک ستاره نوترونی یا یک سیاهچاله با توجه به دانشگاه منچستر.

اولین کشف در سال 2007 سریع radio bursts گذشته تنها چند میلی ثانیه است که باعث می شود آن را دشوار است به دقت تعیین که در آن آنها می آیند از.

“یکی از بزرگترین اسرار در علم نجوم در حال حاضر منشاء کوتاه, نمایشی, انفجار رادیویی نور دیده می شود در سراسر جهان” موسسه ماکس پلانک برای رادیو نجوم در بیانیه ای گفت: در اوایل این سال است.

“اگر چه آنها گذشته تنها یک هزارم یک ثانیه وجود دارد در حال حاضر صدها پرونده از این مبهم منابع” موسسه گفت.

می تواند از آن بیگانگان ؟ مسلما نه موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: در بیانیه اخیر: “سیگنال ها نشانه ای از انرژی اتفاقاتی که در حال روی شدید در مقیاس جهان هستی است. حتی گونه ای بسیار هوشمند خواهد بود بسیار بعید است که برای تولید انرژی مانند این. و هیچ قابل تشخیص الگو تا کنون است که نشان می دهد وجود دارد حساس دست در بازی.”

صحبت در مورد تحقیقات جدید مطالعه همکاری نویسنده دانکن Lorimer از دانشگاه وست ویرجینیا گفت که “این کشف هیجان انگیز خلاصه بازی کمی ما می دانیم که در مورد منشاء سریع radio bursts.”

مطالعه منتشر شده یکشنبه در کارشناسی مجله Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de