بیشتر مصرف کنندگان مایل به بازگشت به فروشگاه نسبت به ناهار خوردن در رستوران, S&P جهانی می یابد

اگر مصرف کنندگان مجبور به انتخاب بین هزینه پست-coronavirus-مستند شنبه خرید لباس های جدید و یا در یک رستوران در حال خوردن شام بیشتر را انتخاب کنید خرید.

که پیدا کردن از آخرین نظرسنجی از S&P در بازار جهانی اطلاعاتی که نظرسنجی 1,250 افراد بین 30 آوریل و مارس 18. S&P اشاره کرد و حدود نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که آنها ساخته شده $120,000.

زمانی که محدودیت اجازه دهید تا 44 درصد از مصرف کنندگان گفت: آنها برنامه ریزی شده به سر به عقب به فروشگاه. اما تنها 31 درصد گفت: آنها می خواهم از ناهار خوردن. پس از سه ماه از ناهار خوردن-کردن نتیجه تا 40 درصد افزایش یافت.

این یافته ها در خط با تفسیر از tjx زمینه Cos. Tjx زمینه, +1.08% با اجرایی Ernie Herrman گزارش سال بیش از سال فروش را افزایش می دهد در بیش از 1,100 فروشگاه ها که تا به حال بازگشایی شد و برای یک هفته یا بیشتر در خارج-قیمت خرده درآمد تماس در ماه گذشته.

ببینید:tjx زمینه نتایج نشان می دهد خریداران خواهد سر به فروشگاه اگر قیمت مناسب است تحلیلگران می گویند

شده است وجود دارد تغییر پس در اوایل اقامت در خانه سفارشات زمانی که وجود دارد نگرانی هایی است که خریداران در حال حاضر با استفاده از e-commerce بیشتر از همیشه خواهد بود و تمایلی به بازگشت به فروشگاه بیش از ترس از احتمال ابتلا به COVID-19.

هزینه های مصرف کننده کاهش 13.6 درصد در آوریل و شده اند وجود دارد تعدادی از بزرگ نام ورشکستگی براده در فضای خرده فروشی از جمله J. C. Penney Co Inc. JCPNQ, -2.24% Pier 1 Imports Inc. PIRRQ, +18.00% و J. Crew.

هنوز هم یک بررسی انجام شده توسط ولز فارگو تحلیلگران دریافتند که 5 تا 10 درصد از تقاضا ممکن است به طور دائم از بین رفته با تجارت الکترونیکی تصویب شتاب.

“همه ما فکر می کنم آن می تواند تا اوایل 2021 قبل از ذخیره حجم می رسد جدید طبیعی,'” تحلیلگران رهبری آیک Boruchow نوشت: در گزارش منتشر شده روز شنبه.

“[W]e دیدن ترافیک قابل توجهی کاهش ~60% در 2Q (کمی بهتر از -63% ضمنی توسط ما بررسی و پایین ~30% در 3Q (حاشیه بهتر در مقابل ما قبل از بررسی). برای تعطیلات ما هنوز هم دیدن ترافیک پایین 15 درصد قبل از رسیدن به ‘طبیعی’ -10% در اوایل 2021.”

ولز فارگو در بر داشت برخی از خوش بینی به ترافیک بالاتر و محرک چک که موجب صرف.

جزئیات:شماره 1 چیزی که آمریکایی ها خود را صرف محرک چک در — حتی بیشتر از خرید در Costco خارج شده و هدف

اما این عوامل موقتی هستند. جی پی مورگان تحلیلگران فکر می کنم ایالات متحده خواهد بود و به کندی بهبود می یابند که در مقایسه با دیگر کشورها با توجه به چند عامل مانند یک سخت تر مستند و کامل سیستم ردیابی در چین و بیشتر “فعال” محرک سیاست در اروپا است.

یکی از خرده فروشان است که می ایستد به دست آوردن از این تحول به COVID-19 همه گیر است Gap Inc. GPS +11.12 درصد که جی پی مورگان به روز رسانی برای خنثی از فروش.

“Topline ضعف در هسته شکاف و موز جمهوری در ادامه به تحت فشار قرار دادن P/L اما به اعتقاد ما قدیمی نیروی دریایی است که با بهره گیری تصویر بزرگتر از نامتناسب رشد ارزش خرده فروشی’ (یعنی مشابه به قیمت) است و دیده می شود سهم بازار و سود در سراسر دسته های متعدد (جین, لباس, فعال, بچه ها/کودک) با افزایشی سهم بازار دلار برای grabs با توجه به J. C. Penney را از ورشکستگی های اخیر و به تبع آن بسته شدن درب ($11b در مجموع حجم فروش),” تحلیلگران نوشت.

از دست ندهید:پدر و مادر flocked به Pottery Barn Kids, و, نوجوانان, در طول مستندات رانندگی, Williams-Sonoma, نتایج

جی پی مورگان نیز فکر می کند فاصله می ایستد برای بهره مندی از علاقه مداوم در دنده های ورزشی است که هسته کالا رده در شرکت Athleta نام تجاری.

جی پی مورگان افزایش قیمت آن هدف به $11 از 7 دلار.

چیزی که مصرف کنندگان بیشتر هیجان زده به صرف توجه به S&P بررسی حرفه ای خدمات مانند مو سالن و چشمه های معدنی. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان (55%) گفت: آنها مشتاق به پشت سر برای کسانی که تجربه.

این SPDR S&P خرده فروشی ETF XRT, +0.73% کاهش یافته است 10.5% در سال به تاریخ در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.37% پایین است 5.4% و صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +0.36% سقوط کرده است 10.7% برای دوره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de