Mnuchin شهادت میسوری اعدام NFL را بازگشایی برنامه: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

Mnuchin Powell به شهادت در مقابل کمیته مجلس سنا

سنا بانکداری مسکن و امور شهری کمیته برگزاری خواهد شد مجازی جلسه سهشنبه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و جروم پاول رئیس فدرال رزرو سیستم تنظیم به شهادت. یک مسئله مطمئن به آمده است که چرا وزارت خزانه داری و فدرال رزرو باید قرض داده کمی از 500 میلیارد دلار تعیین شده در گذراندن لایحه اقتصادی امداد از coronavirus اشاره کرد که هر دو حزب کنگره نظارت کمیسیون. این کمیسیون گزارش روز دوشنبه که هیچ یک از $46 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر کسب و کار حیاتی برای امنیت ملی شده است پرداخت. از باقی مانده $454 میلیارد و کمیسیون در بر داشت خزانه داری پرداخت تنها $37.5 میلیارد دلار برای تقویت بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری برای حمایت از شرکت های بزرگ اوراق قرضه. $500 میلیارد دلار در نظر گرفته شده برای وام به “کسب و کار واجد شرایط ، دولت و شهرداری ها مربوط به ضرر و زیان وارده به عنوان یک نتیجه از coronavirus.”

 • پاول صحبت می کند: بازیابی از coronavirus بحران ممکن است شروع تابستان به احتمال زیاد خواهد شد آهسته
 • خواهد سفر بین المللی رزومه در این سال ؟ Mnuchin می گوید آن را “بیش از حد سخت به بگویید’
 • ما چاپ پول برای کمک به نجات اقتصاد از COVID-19 بحران: اما تا چه حد می تواند که رفتن ؟

مکث در آمریکا اعدام به احتمال زیاد در پایان در میسوری

مکث در ایالات متحده اعدام در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد به پایان خواهد رسید و سهشنبه با برنامه ریزی تزریق کشنده از یک میسوری اهل بیت برای قتل یک زن مسن نزدیک به سه دهه پیش است. والتر بارتون 64 خواهد بود اولین کسی که اعدام در آمریکا پس از ناتانیل جنگل قرار داده بود به مرگ در آلاباما در 5 مارس. به زودی پس از آن برخی از ایالات آمریکا از جمله اوهایو و تنسی و تگزاس به تعویق افتاد اعدامها پس از وکلای مدافع استدلال کرد که همه گیر مربوط به تعطیلی آنها مانع از تامین سوابق و یا انجام مصاحبه برای بخشش دادخواست و تجدید نظر در دادگاه. بارتون به اعدام محکوم شده از ماه اکتبر سال 1991 قتل Gladys Kuehler در Ozark, Missouri. او شده بود مورد ضرب و شتم تجاوز جنسی و چاقو بیش از 50 بار. بارتون بلند گفت: او بی گناه بود و در مورد او بوده است تا برای سال با توجه به تجدید نظر mistrials و دو لغو محکومیت. بارتون دادستان خواسته است برای اقامت از دیوان عالی ایالات متحده.

 • فدرال زندانها: دفاع رئیس سازمان coronavirus پاسخ به عفونت و مرگ و میر کوه
 • بررسی: با وجود ضرورت چند فدرال زندانیان آزاد شده تحت coronavirus اورژانس سیاست
 • قبلی پوشش: زندان فدرال مقامات سفارش سیستم گسترده مستند در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus

تیم NFL می توانید شروع به باز کردن امکانات — با شرایط

NFL است که مصرف یکی از اولین گام خود به سمت افزایش در دسترسی به سایت میان coronavirus بیماری همه گیر. تیم می تواند شروع بازگشایی امکانات روز سه شنبه “اگر آنها مجاز به انجام این کار تحت حاکم بر دولت های محلی و مقررات” NFL کمیسر راجر Goodell روز جمعه اعلام کرد. حکم اجازه خواهد داد بیش از 50 درصد از کارکنان بیش از 75 نفر در یک محل باشگاه در هر نقطه. این بازگشایی امکانات که در دسترس خواهد بود به مربیان. تنها بازیکنان خواهد بود که مجاز به ورود هستند کسانی که تحت درمان یا توانبخشی.

 • مصاحبه مقررات: NFL گسترش رونی قانون مورد نیاز در مصاحبه های هر گزارش
 • ستون از جارت بل: NFL انگیزه ای طرح برای اقلیت استخدام است مانند نوع دیگری از تگرگ مری عبور
 • متحده حرکت می کند: New York, California, Texas, نزدیک به میزبانی pro sports شاید تا پایان مارس

هری و مگان جشن دومین سالگرد ازدواج

شاهزاده هری و دوشس Meghan ساسکس خواهد خود را جشن دومین سالگرد ازدواج روز سه شنبه. به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ماریا پونت یادداشت “آن را به توان گفت که چند پیش بینی شده در آن سرخوشی بعد از nuptials خود را در قلعه ویندسور که آنها می تواند زندگی دو سال بعد در همه گیر و قرنطینه در لس آنجلس…” این زوج سلطنتی استقبال پسر خود مورچه به جهان در سال 2019 اما آنها قفل شده است و در تلخ قانونی کشمکش با شایعات در حالی که در حال حاضر زندگی در paparazzi سرمایه بیشتر به دنبال “حفظ حریم خصوصی است.” آنها شوکه سیاره زمانی که آنها اعلام کرد که “پله” از نقش خود به عنوان کار royals و در حال حاضر به دنبال شروع یک زندگی مستقل. این وحشی سوار ساخته شده است که پیروان تعجب می کنم که اگر 1000 سال سلطنت می تواند انطباق با راه های از بازیگر آمریکایی است. یا باید Meghan شده اند بهتر آماده برای مقابله با این آداب و رسوم از سلسله که تعداد بقا مهمتر از همه کس دیگری ؟

 • تولدت مبارک مورچه! هری و مگان کودک نوبت 1 در LA
 • پشتیبانی: شاهزاده ویلیام فریاد برادر هری در نامه سرگشاده به ضد قلدری سازمان
 • دوشس پاکستان به فشار مورد: Meghan از دست می دهد و باز حقوقی جنگ مقابل بریتانیا تلخیص

دبیرستان سالمندان کالج می توانید رایگان دریافت کنید, Krispy Kreme doughnuts

شیرینی این فرصت کلاس 2020! Krispy Kreme ارائه شده است رایگان جعبه از یک دوجین دوناتها به دبیرستان و کالج سالمندان است. این پیشنهاد تنها در دسترس در مارس 19. به ادعای رفتار دبیرستان یا کالج سالمندان نیاز به سر به Krispy Kreme فروشگاه پوشیدن کلاه خود را و لباس شب با 2020 tassel. اگر دانش آموزان ندارد و یک کلاه و لباس آنها باید این گزینه برای پوشیدن کلاس 2020 پوشاک. دانش آموزان همچنین می توانید خود را در سال 2020 دانشجو ID نمایش ارشد وضعیت و یا فارغ التحصیلی خود را اعلام و مطابق با ID.

 • درمان خوشمزه در خانه: Krispy Kreme راه اندازی شد ‘ملی doughnut تحویل’ Feb. 29
 • آمریکایی ها ‘ولع مصرف مواد غذایی راحتی’ در طول coronavirus: حبوبات تنقلات و شیرینی پرواز کردن قفسه

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر