جنگنده MMA Bruno Canetti به ضرب گلوله در قفسه سینه در طول botched سرقت

آرژانتینی, MMA fighter Bruno Canetti باقی مانده بود در بیمارستان بستری و با زخم گلوله به قفسه سینه خود را پس از دو اراذل و اوباش مسلح به اتهام تلاش برای سرقت موتور سیکلت خود را.

29 ساله با مته سوراخ کردن یک زخم خون آلود در فیلم از او در صحبت با پزشکان از بخش اورژانس یک بیمارستان در خارج از بوئنوس آیرس, آرژانتین. دو مسلح بودند گفت: به کمین Canetti به عنوان او را از طریق منطقه Lanus در موتور سیکلت خود را.

با توجه به رسانه های محلی این قهرمان ورزشکار پروزن در Combate آمریکا قهرمانی به حال پارک دوچرخه خود را به متن خود مربی و برادرش گیدو همچنین یک جنگنده MMA.

اراذل و اوباش پس از یک نزدیکی شورلت و او خواستار تحویل کلید به موتور با توجه به گزارش.

به عنوان آرژانتین در تلاش برای به یاد داشته باشید که کلید های خود را در لحظه سارق مسلح بودند به عنوان تبدیل شدن عصبی و یک اقدام به پانچ Canetti, این گزارش گفت:.

در این مرحله ستاره MMA مبارزه قبل از داشتن یک اسلحه کشیده بر او. Canetti زد برای پوشش به عنوان دزد آتش گشودند و یک شات فرود در Canetti قفسه سینه با دستکاری شکم او.

دزد فرار با Canetti تلفن قبل از Canetti برادر و مربی خود را در صحنه وارد شدند.

UFC جانباز Guido, 40, بازگو, به رسانه های محلی: “او به من گفت:” آنها شات من دو بار. اما او خوب بود. گلوله رفته بود از طریق ژاکت و تی شرت و گیر کردم در قفسه سینه خود را.

“او خوب است, او یک فرشته نگهبان. او خوش شانس بود نه از گلوله رفت و به یک نرم منطقه و تحت تاثیر قرار اندام خود را.”

جراحان در بیمارستان محلی حذف 22-کالیبر گلوله از Canetti قفسه سینه پس از آن تسلیم شد در جناغ سینه.

پس از چند ساعت تحت نظر او مرخص شد. تحقیقات پلیس راه اندازی شده است اما بازداشت شده اند گزارش شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de