MLS بازگشت طرح را در هر بازی تیم در اورلاندو

به عنوان NBA همه کار بر روی طرح های خود را برای از سرگیری بازی در MLS شده است بی سر و صدا بحث حباب و طرح خاص خود را دارد.

یک MLS بازگشت تاریخ برای این تابستان را می توان در آثار به عنوان لیگ مورد بحث و بررسی داشتن تمام 26 از آن تیم از اتمام فصل در اورلاندو با توجه به واشنگتن پست.

تحت MLS اورلاندو طرح بیش از 1000 نفر در سراسر تمام تیم های که می خواهم باید در سایت خواهد بود قرنطینه در رفت و آمد مکرر در نزدیکی دیزنی جهان, گزارش, گفت, با, بازی و شیوه بیشتر در این ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. ESPN متعلق به دیزنی است که یکی از MLS’ تلویزیون شرکای واشنگتن پست گزارش شبکه کانال خواهد انجام بازی های تحت یک پیشنهاد است که ببینید چند بازی های انجام شده در هر روز.

یکی بالقوه مانع برای بازیکنان است که خانواده خود را نمی خواهد اجازه داده می شود برای پیوستن به آنها را با توجه به گزارش.

برخی از MLS بازیکنان به تازگی به تمرین درست پس از این لیگ مجاز برای شروع داوطلبانه تمرینات فردی در مناطق که در آن چنین فعالیت مجاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>