MLS در آستانه یک تحریم

لیگ برتر فوتبال صاحبان تهدید به تحریم در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به لیگ و بازیکنان هنوز برای رسیدن به یک توافق مالی در بازگشت به بازی.

ESPN گزارش MLS است “تحت فشار قرار دادند” در برابر بازیکنان ارتباط counter-پیشنهاد شد که مورد تایید توسط اتحادیه یکشنبه شب. لیگ نمی خواهد تکان دادن از آن, اخیر, ارائه, با توجه به گزارش و صاحبان دادن بازیکنان تا ظهر شنبه به قبول آن پیشنهاد و یا چیز دیگری بود قفل شده است. MLS شده است به دنبال از سرگیری آن فصل را با یک مسابقات در اورلاندو است.

این MLSPA در بیانیه ای گفت: این توافق به امتیازات اقتصادی برای این فصل تغییرات به CBA که توافق شد در ماه فوریه — همراه با یک سال تمدید CBA — و برای شرکت در مرحله اول مسابقات.

“گنجانده شده است حقوق و دستمزد کاهش در کل بازیکن, استخر, تیم کاهش می یابد و فرد پاداش و امتیازات اضافی موجود و آینده از نظر CBA,” MLSPA بیانیه گفت. “در حالی که یک مشکل رای فوق العاده به چالش کشیدن بار آن گرفته شده است در مجموع به اطمینان حاصل شود که بازیکنان می تواند بازگشت به رقابت به عنوان به زودی به عنوان آنها با خیال راحت قادر به انجام این کار. بسته شده است به طور رسمی ارائه شده برای لیگ برای تصمیم گیری توسط صاحبان.”

قبل از پیشنهاد CBA, گسترش اتحادیه قبلی پیشنهاد در حال حاضر به نام برای 100 میلیون دلار در سازش است. این اتحادیه مایل به قبول یک 7.5 درصد کاهش پرداخت اما با توجه به ESPN لیگ می خواهد یک 8.75 درصد است.

MLS بازیکنان شده بود مجاز به تازگی برای شرکت در داوطلبانه در تمرینات تیم, امکانات, اما, ورزشی, گزارش همه بازیکنان قرار بود برای امتناع از شرکت روز دوشنبه در این جلسات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de