MLB تلویزیون را ستون فقرات خواهد بود آسیب دیده توسط پوچ فصل ایده

ما می دانیم که این مخاطره برای کشور قاره — جهان — نمی تواند بسیار پایین تر وقتی که می آید به لیگ اصلی بیس بال را در محوطهء اطراف انبار نبرد با بازیکنان MLB انجمن.

Coronavirus خوشه در برخی از ایالت ها حتی آن را به عنوان دیگر کم در جاهای دیگر. جورج فلوید قتل توسط مینیاپولیس افسران پلیس تولید شده بسیار لازم تظاهرات و بحث در مورد آشکار سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده است. مهم ترین انتخابات ریاست جمهوری از عمر ما بافندگی در ماه نوامبر. برگزار شد تا در برابر همه که بیس بال و احمقانه اختلافات در مورد احساس به عنوان ناچیز “ببر پادشاه است.”

آنچه در مورد سهام برای بیس بال ، اگر آن را rote می گویند که بیس بال را از بین ببرد خود را با بیش از حد کوتاه یک فصل یا هیچ نجومی در سال 2020 چه خواهد ملموس عواقب واقع شود ؟

اگر این حالات نمی خواهد به عنوان یک خدمت واجد شرایط ضربه مرگ آنها خواهد اعتصاب بیس بال در آن ستون فقرات: منطقه ای شبکه های ورزشی. و به اندازه کافی جدی حمله به ستون فقرات می تواند فلج کند.

اجازه دهید اشاره می کنند که حتی اگر MLB موفق شده بود خود را در خانه به مراتب بهتر از آن واقع است از مارس 12 shutdown — اگر آن را تا به حال در اسرع وقت به توافق با بازیکنان در دلار و سلامت/مسائل ایمنی برای راه اندازی مجدد — زندگی هنوز هم نمی خواهد هلو و کرم برای هر کسی است. تمام تلاش های که بستگی حضور و غیاب درآمد در حال رفتن به یک ضربه بزرگ برای مدت زمان طولانی مناسب است ؟ خواهد به شما پرداخت برای شرکت در یک مسابقه و یا یک کنسرت در حال حاضر اگر شما می تواند? من می خواهم هر چه زودتر اجازه, بیل د Blasio نقطه من در سالن ورزش است.

افسوس بیس بال برخورد سخت ترین دست از تمام ورزشی با توجه به همه گیر را زمان بندی می یابد خود را در میان زشت اختلاف است. این ایده از یک 50ish-بازی فصل که به نظر می رسید مضحک تهدید تنها چند روز پیش از افزایش شتاب با بازیکنان (طبعا) امتناع از قبول قطع پرداخت فراتر از خود سرشکن 2020 حقوق و صاحبان (shortsightedly) رقیب که سرشکن پرداخت آثار اقتصادی تنها با چنین مسخره کوتاه برنامه. من هنوز هم می گویند که کم بهره یا بدون بهره deferrals باید شکاف از 50ish بازی به 82 هر چند من انگلیسی بود/ارتباط دو ماژور در دانشگاه و به خصوص ماهر یکی است.

 Michael Kay, David Cone and Paul O'Neill
مایکل کی دیوید مخروطی و پل اونیلرابرت Sabo

فراتر از آماری اعتبار و کلی مشتری نارضایتی 50 بازی فصل نیز خواهد تحمیل خسارت قابل توجهی بر تیم’ نان و پنیر خود را RSNs که بسیاری از آنها — مانند بله و SNY — متعلق به حداقل در بخشی از همان مردم که خود این تیم است.

عرضه مسلما به عنوان بیس بال بزرگترین دارایی. یک RSN می ساخت در اطراف یک تیم بیس بال از آنجا که عرضه. حتی یک تیم مثل یانکی ها که اغلب پخش در سراسر کشور در فاکس و یا ESPN می دهد آن RSN بیش از 130 بازی برای televise. که به منزله جدی برنامه نویسی همه بیشتر از آن زمانی که شما عامل در قبل و postgame را نشان می دهد و rebroadcasts.

در حال حاضر به دست کشیدن که 130 بازی یا خیلی پایین بیایید می گویند, 40, حسابداری, یک بار دیگر برای ملی telecasts. چگونه RSN را توضیح دهد که به خود حامل کابل که به اتهام هزینه های مشترک بر اساس این فرض کامل بیس بال فصل ؟ چگونه بسیاری از مشترکان را به قید وثیقه در چنین یک ریز برنامه ؟ چگونه بسیاری از نخست تبلیغات نمی خواهد به فروش می رسد ؟ این همه اضافه می کند تا پتانسیل حمام خون.

بیس بال آماتور بیشتر سردرد به دلیل معاملات با دو تا از آن سه ملی پخش شرکای ESPN و TBS منقضی فصل آینده — توافق با فاکس اجرا می شود از طریق 2028. اگر زمان زايمان اختلاف خونریزی بیش به سال آینده آخرین سال پایه قرارداد کار و سپس MLB به سختی می توانید پیدا کردن خود را در یک موقعیت مطلوب برای مذاکره جدید می پردازد.

جالب اینجاست که آن تک خال در حفره در تلویزیون ملی مقابل اتفاق می افتد به یکی از همان بازیکنان در حال حاضر برگزاری بیش صاحبان: گسترش برگشتی. پتانسیل کسانی که اضافه اکتبر ناخن-biters — مردم هنوز هم به یاد داشته باشید 1995 برگشتی با وجود کار های مربوط به زباله ها که قبل از آنها می تواند تسکین احساسات صدمه دیده است. فقط به عنوان بازیکن’ کنترل اضافی postseason دور امسال و سال آینده ممکن است آنها برخی از امتیازات بیشتر.

بله حتی به عنوان بسیاری از ما سرخ ماهی های بزرگتر بیس بال, چهره وخیم انشعابات اگر نه لزوما کشنده برای whiffing در این. به همین دلیل است که من هنوز هم بر این باورند که دو طرف خواهد پیدا کردن زمینه های مشترک در یک خوش طعم تر آرایش. آنها احتمالا نمی تواند تا گاو نر سر به شدت sabotage محصول خود را می توانید آنها ؟

(شاید پاسخ نیست که در حال حاضر و آن را یک هفته دیگر.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de