MLB را ملاحظه coronavirus طرح نشان می دهد که چگونه خطرناک این همه

پاسخ فقط ممکن است در کسانی که در 67 صفحه است. متاسفانه پس همه مشکلات است.

MLB فرستاده اتحادیه یک “2020 عملیات دستی” برای پوشش پروتکل های طراحی شده برای راه اندازی مجدد بازی با بهداشت و ایمنی. 67 صفحات تحویل جمعه شب و جامع تلاش پوشش موارد به عنوان بزرگ به عنوان تست برای COVID-19 و به عنوان کوچک به عنوان بهترین شیوه برای کلوفون کیف و هدف قرار دادن دونات.

وجود دارد چند نمودار به معنای ارائه اجتماعی-فاصله توصیه هایی برای آیتم ها از نشستن در ستاره شرق به سازماندهی کوزه’ فیلدینگ تمرین در بهار آموزش.

حتی با تمام جزئیات MLB نظر این سند پیش نویس بر اساس آن پزشکی مشاوران مشاور خواهد شد که چوب اسکنه خورده بیشتر با توصیه هایی از تیم ها و اتحادیه.

آن چشمگیر است.

همچنین افسردگی.

چرا که هر خواننده از سند خواهد شد یادآور فقط چگونه بسیاری از سوزن باید به موضوع در چگونه بسیاری از مکان ها نه فقط راه اندازی مجدد بازی است اما نگه داشتن آن رفتن برای چند ماه به وضوح. در حال حاضر اضافه کردن تمام رقابت صداها و برنامه — و نه فقط در بیس بال اما دولت و پزشکی است. در حال حاضر اضافه کردن پول جزء. در حال حاضر اکثر حیاتی — اضافه کردن یک ویروس نیست توسط قوانین.

MLB
یک زمینه خدمه و کارگر کاهش زمین زیر کشت در مقابل صندلی های خالی در T-موبایل پارک در سیاتل.AP

برای کسانی که با اشاره به بیس بال کره ای سازمان در حال حاضر بازی و MLB اتخاذ بسیاری از همان سلامت/شیوه های ایمنی, بله, آن است که وجود دارد یک استاد. اما این 10 تیم لیگ با سفر به طور انحصاری با اتوبوس. کره جنوبی اقدامات دولت و شهروندان خرید شدند قاطع و تهاجمی است. به طوری که کشور حتی نمی باید 300 مرگ ناشی از COVID-19 و در عین حال با این وجود کوچک افزایش موارد در هفته گذشته سرد لیگ اگر نیاز به تجدید نظر و یا حتی خاموش کردن ممکن است لازم باشد.

در ایالات متحده مرگ و میر نزدیک به 90,000 تعداد مرگ در هر روز همچنان به بالا برود و نه پایین و کشورهای در حال تمام خواندن نیست از همین راهکار است.

آن است که به فروم که MLB در حال رفتن به سعی کنید به این اتحادیه به ثبت نام کردن در سلامت/پروتکل های ایمنی و راه اندازی مجدد شود. من امیدوارم که آنها آن را خاموش بکشد. من عاشق بازی و معیشت ساخته شده است در اطراف آن است.

اما هر صفحه از سند فریاد می زند در مورد نوع همکاری و انسجام و شایستگی های مورد نیاز برای موفقیت است. سازگاری خواهد بود در خط مقدم به خصوص برای بازیکنان یک نژاد مطرح شده در روال مورد به خیلی از رژیم های مختل و یا حذف از ضربه در داخل قفس به تف دانه آفتابگردان به اصلاح تمرین برای سفر به … واقعا 67 صفحات پوشش آن است.

به همین دلیل است که خیلی از این است که رفتن به پایین آمدن به چقدر بد آیا ما می خواهیم به بازی لیگ اصلی بیس بال در سال 2020? چون MLB و اتحادیه خواهد شد بهترین خود را برای ایجاد بهترین سلامت/شیوه های ایمنی در حال حاضر شناخته شده است. اما آن را صرفا کاهش خطر نه حذف آن.

در یک بخش با عنوان “رفتار خارج از باشگاه و امکانات” MLB متحده آن را نمی خواهد محدود کردن فعالیت برای بازیکنان و کارکنان که خواهد شد را به خلوتگاه درونی از بهار آموزش و یک فصل است اما این هشدار در مورد شرکت در غیر بیس بال فعالیت های گروه و اضافه میکند: “این اقدامات بی دقتی از یک عضو تیم اماکن کل تیم [زن و خانواده] در خطر است.”

در حال حاضر فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از تک اعضا وجود دارد. وجود خواهد داشت 1,500 بازیکنان در 30 بهار سایت های آموزشی. شما می توانید در مورد دو که تعداد کارکنان پشتیبانی. خانواده. هر کسی آنها را مخلوط با خارج از مرکز. در حال حاضر حرکت به فصل به طور منظم. اضافه کردن رانندگان اتوبوس و خلبانان و هر کسی که لازم است برای تمیز کردن اتاق در هتل ها. این دایره متحد المرکز رفتن نگه دارید. و MLB طرح را پوشش می دهد تمام آن را در جزئیات وجود دارد اما وجود دارد که شیوه وجود دارد و چیزی است که این ویروس در حال رفتن به انجام.

MLB طرح مانع بازیکنان/کارکنان از ترک هتل در جاده ها برای هیچ چیز به جز بازی ها و به انجام در غیر این صورت مستلزم کسب اجازه از تیم پرسنل. موفق باشید که با نظارت. به علاوه, آن است که احتمالا ساده تر برای بازیکن به طور متوسط برای شکستن یک جویدن تنباکو عادت از رفتن به خارج پس از بازی روز پس از روز در جاده ها است. نظم و انضباط لازم چشمگیر خواهد بود. و یک فرد شکستن نظم و انضباط زنجیره ای “مکان کل تیم [زن و خانواده] در خطر است.”

در بهترین سناریو MLB امیدوار است آغاز بهار آموزش در اواسط ماه ژوئن. که به معنی گرفتن یک توافق با بازیکنان ارتباط بعد از دو هفته آینده. چرا که برای اجرای تمام بهار سلامت/پروتکل های ایمنی و بازیکنان وجود دارد و احتمالا دو هفته دیگر. و در دو هفته آینده MLB و اتحادیه همه مهمتر باید به توافق بر سر نحوه پرداخت به بازیکنان یک موضوع بحث انگیز است که گروه هایی که نیاز به همکاری نیست که.

اما چرا استدلال می کنند در مورد پول تا زمانی که شما می دانم که اگر شما بازی خواهد کرد و هیچ بازی بدون موافقت بر سلامت و ایمنی و در 67 صفحه است که MLB ارسال وجود دارد بسیاری از پروتکل های در مورد چگونه به سعی کنید برای بازگشت به بهترین راه ممکن است. آن است که کامل و متفکر. آن را نیز 67 صفحه است که می گویند به همان اندازه بین خطوط را در کلمات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>