MLB پیشنهاد coronavirus قوانین می تواند سازش با کیفیت از بازی

اول از همه به اندازه کافی با تف.

من چرا همه ما آنقدر مجذوب این مفهوم است که coronavirus بیس بال خواهد بود expectorate-رایگان. تف به عنوان مترادف با بیس بال به عنوان صفحه اصلی اجرا می شود به سرقت رفته و بازها و فقر-گریه صاحبان. حدس بزنید چه ، اکثر بازیکنان درک منطق پشت تبعید خواهد شد همراه با آن است. کسانی که بدون فکر و یا ئی hock یک loogie خواسته خواهد شد که برای جلوگیری از. بازی نمی خواهد رنج می برند. پایان حماسه.

هنگامی که شما خواندن 67-صفحه “2020 عملیات کتابچه راهنمای کاربر” که لیگ اصلی بیس بال فرستاده شده به بازیکنان ارتباط در شب جمعه, با این حال, شما می توانید پیشنهادات و توصیه ها — که همه باید تایید شده توسط اتحادیه — که به طور بالقوه سازش کیفیت محصول اثبات دشوار برای به اجرا درآوردن و یا هر دو اگر یک فصل در واقع اتفاق می افتد. در اینجا پنج که ایستادگی کردن:

1. هیچ مبارزه

اعطا بیس بال هرگز می تواند به اشتباه با لیگ ملی هاکی از 1970s. در دمای کمپین ما تنها تعداد انگشت شماری از دعوا. هنوز به حساب ما در این تیم به بازی با شدت سطح که منجر به دعوا باید چیزی به چپ چپ. خواهد رفع آن جزء با “نظم و انضباط شدید” وعده داده شده برای کسانی که به نقض ممنوعیت روشن کردن گرمای میان رقبا ؟ البته این امر می تواند به مراتب بدتر اگر مبارزه اتفاق می افتد با بی توجهی به عواقب انضباطی. ما همه می خواهم فرسایش سلامت پیامدهای آن است.

2. محدود کردن بازیکنان حرکت در جاده ها

چگونه می Aaron Boone لوئیس Rojas و همکار خود مدیران احساس می کنید در مورد خدمت به عنوان معادل نوجوان-تور رهبران گروه? “اعضای سفر حزب ممکن است ترک باشگاه است و نباید در جمع مناطق عمومی هتل به هر دلیلی مگر اینکه مورد تایید در پیشبرد مناسب باشگاه پرسنل” پیشنهاد می خواند. حتی اگر مدیران دریافت محافظت از مسئولیت حقوقی یک فرض منطقی تصور روابط عمومی و آمار بازیکن X پیمانکاری COVID-19 چون مدیر Y به او اجازه ترک محل. نمی کند که این سناریوی از بازیکن X پیدا کردن مشکل با شکستن قوانین بسیار بهتر خواهد بود.

3. اجتماعی فاصله در ستاره شرق

بیس بال را در یک طبیعت خیلی متفاوت از پویا, فوتبال, بسکتبال, هاکی, فوتبال یا منجر به خرابی زیاد برای موقعیت های بازیکنان است که در بت یا کوزه که بر روی تپه. کسانی که بچه ها ایده آل سرمایه گذاری در آن خرابی با صحبت کردن از طریق اجزای بازی در ستاره شرق — یادگیری از یکدیگر و بهره گیری از شرکت های یکدیگر و دانش است. شما می توانید انجام دهید که شش فوت از هم جدا به خصوص با هیچ سر و صدای جمعیت. شما می توانید انجام دهید تا به عنوان نزدیک و موثر است ؟ احتمالا نه.

MLB coronavirus rules 2020
هارون قاضی DJ LeMahieu مایک Tauchman و لوقا Voit.لایحه Kostroun

4. کنترل infielders’ جنبش

این یکی می خواند به طوری ناشیانه: “هنگامی که توپ خارج از بازی و یا در بین رزین های دونده ها در تشویق به عقب نشینی چند قدم دور از baserunner.” تصور کنید یک infielder آگاهانه نظارت بر حرکات خود را که آمده اند تا به طور طبیعی برای مدت طولانی. من تعجب می کنم که چقدر مدیران و مربیان و داوران خواهد فشار در این یکی. آن را مانند تلفن های موبایل بیشتر از یک آرمان از یک دستور.

5. بستن ورزشگاه امکانات

برای شروع که می شود یکی بد بو سوار اتوبوس و برگشت به هتل اگر هیچ یک دوش در ballpark. چه توطئه من بیشتر این است که بسته شدن از سونا بخار اتاق استخرهای آب درمانی و سرما درمانی اتاق و همچنین منع استفاده از محیط داخلی و پنبه حلاجی شده قفس. بازیکنان خواهد بود ramping تا پس از یک مدت طولانی خاموش و بسیاری از تیم ها می تواند بازی در فلوریدا و آریزونا گرما اگر خود را به طور منظم فصل امکانات نیست باز. اگر آنها نمی تواند خود را مدیریت بدن به حدی که آنها را تبدیل به عادت خواهد شد و ما شاهد افزایش صدمات?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>